Стъклен буркан за бисквити и още нещо

  • 13 434
  • 215
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, приема се.

Виргиния, разбира се, че  тук, нали всички трябва да са известени къде точно да ми принесат даровете  Flutter

НиноТино, не бъдете лекомислена и позволете да обгърнем с мистерия тази Среща... Бих се чувствала като затворена в стъклен буркан при тази публичност.

ПП. Ще пусна подробности на ЛСсссссссссссссссссссссссссссссссс  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 2 759
...ПП. Ще пусна подробности на ЛСсссссссссссссссссссссссссссссссс  Mr. Green ...
                       Ще обгърнете, друг път - ГостНет не спи  Twisted Evil.

# 152
  • Мнения: 516
Виргиния, ако си в Североизточна България, приемам офертата за коте. Ивонска и Нино... не ви е срам!

# 153
  • Мнения: 2 759
Виргиния, ако си в Североизточна България, приемам офертата за коте. Ивонска и Нино... не ви е срам!
                       Тц, но ако намеря как да доставя живо същество от София до Североизточна Бг ще свиркам  Twisted Evil.

# 154
  • Мнения: 4 586
Дона Флор, озадачаваш ме. Познавам всички дони в североизточна България,
ареал ми е. Опиши как си представяш котето, което желаеш, порода, пол, цвят.
Познавам всички мацки в ареала.

# 155
  • Мнения: 516
Вълк, идеалната мацка е бебе и не е сиамка. Искам да подаря на мама коте.  Simple Smile

# 156
  • Мнения: 3 405
Искам фотоапрата и обектива на Лимоненото Деси.
Също и екзотични подправки от тити.
От мен може да искате почти всичко  Laughing

# 157
  • Мнения: 9 905

Също и екзотични подправки от тити.


ха, да беше казала преди две седмици. Сега ще чакаш.

# 158
  • Мнения: 646
Много хубава тема.
Имам в къщи балони с надпис 30. Ако някой има Рожден ден скоро и бих го зарадвала - подарявам ги.

Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning

# 159
  • Мнения: 5 370
Вълк, идеалната мацка е бебе и не е сиамка. Искам да подаря на мама коте.  Simple Smile
Дона, мисля, че майка ми отглежда в двора на къщата точно малки котета. Бебета. И не е далече от тебе.
Ама трябва да проверя дали са все още бебета, щото не съм убедена кога последно говорихме с нея за това. newsm78

# 160
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Искам фотоапрата и обектива на Лимоненото Деси.

Ще ти го давам за мааааалко  Whistling, заедно с трите обектива,
а ти ще ми даваш ли прозорец с изглед кам морето  Party през това време Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 893
Търся: домашна лютеница;

Тук мога да помогна.

# 162
  • Мнения: 3 405
а ти ще ми даваш ли прозорец с изглед кам морето  Party през това време Simple Smile

За сега мога да предложа покрив с изглед към морето Simple Smile Но на лято, надявам се, и тераса.

# 163
  • Мнения: 150
Аз да се похваля,че съм напът да получа една много желана от мен книга Simple Smile
Благодарение на Марчето- http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=6955
 Heart Eyes Heart Eyes

Искам ми се да получа нещо..съвсем изненадващо, сякаш паднало от небето, нещо точно като за мен, което да ме намери само Simple Smile
Искам и някойда ми праща картички със градинското ми джудже- пътешественик Simple Smile

Кажете си какво искате, в даващ mood съм Simple Smile
Засега ви давам маалко любов  Heart Eyes Heart Eyes

И гледайте пак-  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=33&hit=1
Всеки път е някак различен.

# 164
  • Мнения: 5 877
Много хубава тема.
Имам в къщи балони с надпис 30. Ако някой има Рожден ден скоро и бих го зарадвала - подарявам ги.

Искам екзотична подправка - яла съм я в Тунис - слагат я в/у хляб - едни черни зрънца. Даже и името и незнам. Grinning
Може да е сумак. И аз искам.

Общи условия

Активация на акаунт