Пролетта през Шумен преминава, лятото след нея се задава...

  • 20 617
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 370
Да резервирам ли места? Защо всъщност е това записване?

Ето сними от тържеството в яслата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374770&pid=12695758

# 241
  • Мнения: 903
1. Ани
2. Дари
3. Кари
4. Светла
5. Диди
Ани добре ще е да запазим места, щото там няма много големи маси.

# 242
  • Мнения: 112
1. Ани
2. Дари
3. Кари
4. Светла
5. Диди
6. Рали  Peace

# 243
  • Мнения: 4 370
Така като гледам , ще запазя 10 места!


П.П. Обадих се. Алкохол не се сервира в неделя, предупредиха ме!  Naughty Mr. Green

# 244
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И аз ще се опитам да дойда.

# 245
  • Мнения: 5
Ани, честита къща! Да я изпълните с много обич и щастие!
За неделя - бройте и мен.

# 246
  • Мнения: 12
И аз ще гледам да дойда в неделя. Peace

# 247
  • Мнения: 55
здравейте , извинявайте че се намесвам в темата ви,
 бих искала да ви попитам, имате ли някакви отзиви и впечатления от клоуна от
"Златното птиче" , или пък можете ли да ми препоръчате някой друг?

# 248
  • Мнения: 4 370
Къде е това Златно птиче? Аз имам впечатления само от единия клоун на агенция Лъки.

# 249
  • Мнения: 55
"Златното птиче" го  прочетохме  в нет-а, било частен  театър в Шумен.
/ не бях го чувала досега/

Като цяло се  интересуваме  да намерим добър клоун за детско парти.
Как е тази агенция "Лъки", имате  ли някакви координати, какви са ти впечатленията от  клоуна ?


# 250
  • Мнения: 4 370
Clair, и аз сега прочетох в нета за този театър. Видях и двата клоуна на снимки, и са ми много познати, но в момента не мога да се сетя от къде. Рекламата им звучи интересно. За рождения ден на детето ползвах клоун от агенция лъки. Понеже децата бяха на възраст 3-4-5г ми предложиха актриса от театъра. Забавлява ги с игри и етюди с кукли. Цената е 50лв и стои през целия рожден ден. Ако децата са по големи, по добре клоуна да е Крум. Като гледам цената за клоун на Златно птиче е пак 50лв, така че и от там може да си наемеш. 

# 251
  • Мнения: 55
Много ти благодаря, Ани! Ще се свържем с агенция Лъки!

# 252
  • Мнения: 4 370
Момичета, на срещата бях провокирана от един разговор със Светла за детските градини и сега се чудя дали да сменям детската градина. Моля ви дайте ми съвет, защото нямам много време и се чудя дали да се занимавам изобщо. Аз проучих малко нещата и установих следното: Колебая се между Смехорани ( до базовото училище) и Морско конче( до пожарната). В Смехорани групата е от по 30 деца минимум, но пък там базата ще се обновява това лято. Организират им интересни мероприятия като открити уроци, пикник на платото, по големите имат ски и морски ваканции, като завършват им правят албуми като на абитуриенти. В Морско конче групите са от по 15-20 деца, също им правят открити уроци, но базата е стара. И двете градини са ми еднакво отдалечени от дома. Моля ви дайте съвет коя да избера. Сега сме записани в Смехорани. В Морско конче не знам дали ще ни приемат, но затова се чудя има ли смисъл да се боря за там? Помагайте със съвети!

# 253
  • Мнения: 112
По твоите думи Смехорани звучи по - добре Ани  Peace
Аз не знам нищо нито за едната нито за другата, не мога да ти дам съвет  Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 1
Здравейте на всички майчета,аз съм новичка тук,днес се регистрирах,ако има нещо ще питам и и се надявам че ще помагате че сайта е доста пълен,до сега бях редовна на сайта mamaibebe.com и съм си редовна де,но както и да е искам да се присъединя и към вас,нещо ново Simple SmileПоне да ви разкажа на кратко за себе си - на 22години съм и имам момченце на годинка и един месец,казва се Симеон,а и съм женена от година и половина,живея в квартал Дивдядово,е толкова за сега, утре ще вляза пак да попиша малко,лек ден на всички пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт