Пролетта през Шумен преминава, лятото след нея се задава...

  • 20 622
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 242
Моля ви дайте ми съвет, защото нямам много време и се чудя дали да се занимавам изобщо. Аз проучих малко нещата и установих следното: Колебая се между Смехорани ( до базовото училище) и Морско конче( до пожарната). Помагайте със съвети!

Здравейте, аз редовно чета темата, но не се включвам с писане, но сега ще го направя, в отговор на Ани. Поглед върху въпросните две градини нямам, и не мога да ти помогна много, но все пак е важно какви са госпожите в групата и директорката на градината. Дъщеря ми посещаваше 25 ЦДГ Братя Грим - стара база, но за последните 2 години дъщеря ми имаше страшно много участия в национални и международни изложби на рисунки, апликации, ревюта, открити уроци. А завършването им е единственото в града - с тоги пред общината. Ето - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379171&pid=12370268
Нямало е празник, който да не са отпразнували - ден на християнското семейство, 8 март, 1 март, настъпването на есента, Коледа и др. Имат и албум от градината. Всичко това ти го пиша, не за да ти препоръчвам нашата градина, а да насоча вниманието ти към госпожите, защото всичко това зависи най-вече от тях. Успех в избора и надявам се не се сърдиш че се включих. Имам доста снимки от различни мероприятия - при интерес мога да покажа.  

# 256
  • Мнения: 4 370
Много съм благодарна на всеки един отговор. Знам, че всичко зависи от госпожите, но нямам мнение нито за едните, нито за другите госпожи. Единствено се базирам на това, че в едната градина ще се грижат за 20 деца, а в другата за 30 едновременно. Чудя се дали да не се доверя на първоначалния си избор и да оставя нещата така както са си. Все пак това е една детска градина. За яслата хич не съм и мислила, записах го в най близката. А сега какви мухи ми влязоха да премислям по 100 пъти всичко, не знам.

# 257
  • Мнения: 2 609
Ани, за "Морско конче" не знам, но за "Смехорани" съм чувала само хубави неща- с групи по 25 деца. А като сравня мероприятията, които организират, с тези в нашата градина, са на светлинни години от нас.  ooooh!
Но все пак си е до група и учители, ти си прецени!
Ето ти сайт да разгледаш, ако не си го видяла вече:
http://www.smexorani.blogspot.com/

# 258
  • Мнения: 4 370
Kari, не знаех че имат и сайт! Точно тези им инициативи ме привличат. Само ме притеснява че групите са големи. Но благодарение на вас реших - оставаме в Смехорани, там ни е късмета!  Peace

# 259
  • Мнения: 112
Момичета случайно да знаете къде изчезна Дани  newsm78 на среща също не дойде.  Thinking

# 260
  • Smallville
  • Мнения: 994
Момичета случайно да знаете къде изчезна Дани  newsm78 на среща също не дойде.  Thinking

Тук съм HugДоста съм ангажирана напоследък,разбирай последния месец и влизам за по малко и за това не съм писала,сори за което.А на срещата не дойдох,защото пак трябваше да свърша сто неща,а не исках да се съобразявате с мен  bouquet

# 261
  • Мнения: 1 128
Подръп, подръп, малко да дръпна темичката напред.
Ани не съжалявай за избора си, не винаги изглеждащото добре всъщност е най-доброто. Щом си записала Ивко в Смехорани, значи там е трябвало.

# 262
  • Мнения: 767
Здравейте мами много се извинявам ,че нахлувам по този начин в темата,бихте ли ми изказали мнението си за др.Даниел Димов от ДКЦ"Иван Рилски",предната седмица бях при него на преглед интересува ме като какъв специалист се слави в града.Предварително брагодаря,ще се радвам да ви прочета мненията Hug Hug Hug  bouquet

# 263
  • Мнения: 131
аз специално за Димов съм чувала негативни отзиви,една позната ходи при него през цялата си бременност,като той я следеше и казваше че с бебчето всичко е ок,накрая момичето роди бебче с увреждания,неоразвито,липсващи части и т,н д не пиша с подробности,и от други мами съм чувала негативи,прецени си,аз при него не съм ходила,посещавам кузманова-и за нея има лоши мнения,но спец.аз съм доволна

# 264
  • Мнения: 1 128
benito_79 няма да чуеш еднозначни мнения за някой лекар. Аз съм чувала страхотни неща за Кузманова, но лично аз пък от нея не съм доволна - остави ме цяла нощ да се мъча с контракции без разкритие, а тя отиде да се наспи. Това не оз начава, че е лош лекар, разбира се!

# 265
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
benito_79 няма да чуеш еднозначни мнения за някой лекар. Аз съм чувала страхотни неща за Кузманова, но лично аз пък от нея не съм доволна - остави ме цяла нощ да се мъча с контракции без разкритие, а тя отиде да се наспи. Това не оз начава, че е лош лекар, разбира се!
така е. аз съм също доволна от Кузманова, има хора, които не са. за Димов нищо не мога да кажа. истината е, че в града няма добри специалисти и това си е. никой не може да ме убеди в противното.
за това си ходих до Варна на фетална при доц. Балев, за да съм сигурна, че всичко ми е ок. препоръчвам го и на останалите. нямам доверие на шуменските лекари.

# 266
  • където има любов
  • Мнения: 307
Karmacoma,сигурно си чела из форума за момичето,което преди 6 месеца ражда детенце със синдрома на Даун.Ходила е при прехваления доц.Балев.Как ли не е  видял и на трите фетални за какво става въпрос?
Не го приемай лично Wink

# 267
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Заради ей такива случаи още не съм напълно сигурна, че ще направя изобщо ФМ. Само им се пълнят гушите на разни прехвалени доктори  Stop

# 268
  • Мнения: 143
синдрома на Даун не може да се види на ФМ 100%,а само с амниоцентеза.

# 269
  • където има любов
  • Мнения: 307
Не говорим за 100%,ама при всичките ФМ и БХС да не се отчете риск и всичко да е наред,немога да си го обясня.Ама да не задълбаваме.Мисълта ми беше че и "светилата"допускат грешки.

Общи условия

Активация на акаунт