Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Привет, мамчета!
Гледам другите мами са почерпили сладкиши, ние ще ви почерпим с една усмивка от Шишо Сладкишо, както го наричаме вкъщи Simple Smile
Да са ни живи и здрави дечицата! Честито на Александър и Белослава!   bouquet

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11279817

Атмосферче, мани, много страшно е било Sad Добре, че дечко е наред и няма последствия! Praynig Hug
Нашия, като на Фокси редовно връща през носа и много ме стряска Sad

Днес ще е за разходки чудно временце! Ха, честита ни пролет най-сетне!

Много ви  Hug и после, като се нахайманосваме пак ще се включим!

# 31
  • Мнения: 356
Честити меесечинки на Александър и Венци!
cutesmallcat,много сладък тоз Сладкишо,пу-пу-пу!
Ние снощи направихме първата нощна разходка.Ходихме до новия мол да позяпаме.Голям кеф с това кенгуру.
Ето ни в асансьора.

На морето не съм стъпвала от има няма 6-7 години.Ама въобще!Така,че мога да се сменя със всяка мама,която е близо до планина.Апартамента е готов,оборудван с кошарки,ванички и въобще всичко необходимо за бебенце  Wink

# 32
  • Мнения: 17
А добро утро !
 Що не сте викали за тазнощния купон ве мацки  Peace , моя хубосник ме държа от 2;30 до 4:30 в бойна готовност  Crossing Arms. Нали напоследък акаме по ведъж на ден и по-рядко та за късмет реши след храненето да свърши тази полезна работа и съответно се разсъни и реши че му е време за купон. И като се почна едно хилене и гукане е направо ми се дорева  ooooh!. То вярно хубаво и да се умили човек ама след половин час вече ми идеше да се изселя, а и както напоследък е решил да заспива вечер трудно и го дондуркам до 12 ( преди заспиваше моментално след банята и манджата в 22) та започна и да се буди нощем по рано ( преди откарваше до 4-5 ) и последните 3-4 дни не мога да се наспивам изобщо. Та едвам издържам.
 Миа тия нашите наборчета да не са се наговорили нещо  Thinking. Ма тя твоята голяма убавица станала пу, пу ....а и да ти кажа на тия последните снимки ми прилича на теб, е таткото не съм го виждала , но има видима прилика  Grinning с мама.
 Та както сте казали по друг повод неволята у4и  Flutter Сутринта като ми се оцъкли ламята пак аз нямах сили да стана едвам си движех краката и ръцете ( то на хубавото бързо се свиква както ни беше научил с татето да поспиваме нощем сега не мога да вляза пак в ритъма с будуването) взех го при мен на кревата и от зор както не можех да го кърмя легнала с тия моите почти безполезни цомби елата вижте как за 5 минути намерих позата наместих чавето и отлетях в Морфеевите земи  hahaha. Колко е ял кога е заспал нямам представа и не ме интересува, важното е че мълчеше и че моя милост си взе малко доза сън та сега мяза на човекоподобно поне.  Mr. Green
  foxy81  ама много сладки  така гушнати юнак Гошко и юнак Наско. Всъщност те обръщат ли си внимание, че имам някакав спомен за една моя приятелка с близнаци докато бяха съвсем малки нещо не се тачеха много изобщо не се търсеха. Ма сега са нераздели.
 Миа хаиде на счетоводния сезон му се вижда края, а и началото на хубавото време  Flutter. Аз чакам утре свекитата да доидат и да сложат релсите долу на входа да мога да свалям количката. Вече съм заела нисък старт и нямам търпение. Вчера дори пак излязох за малко с кенгурото не се здържах ама си е голяма хамалогия, а и не вярвам на малчо така да му е по-удобно отколкото в количката. Та другата седмица живот и здраве може да заформим някой поход с бебоците.
 Честито на днешните ни месечинки.
 naiema какви са тия вкусотии направо ми текнаха лигите , недей така аз както дигнах ударно 5 килца , сега тъкмо съм почнала да ги свалям , недеи ме съблазнява така че аз лесно се подавам на изкушения особено такива  Joy Интересно  дали е по-удобно както сте я сложили малката принцеса Бела така в кангурото. Аз вчера като излизах го сложих с лице към мен ама ми прави впечатление че главата му вече е над поставката, която трябва да я подържа, та се чудя дали да не го обърна и аз. Ама то маи го дават да е с гръб към нас след 4- месец, поне на нашето Чико.  newsm78
 Коте и Венци ще разбива женски сърца  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 356
PIS74f и ние до сега се носихме така

ама снощи решихме да я обърнем и на детето му беше много по-добре.Главичката и беше опряна на гърдите на баща и си гледкаше.И ние сме с Чико.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, бяхме при педиатърката, тя каза същото - връща храна и затова се задъхва. Няма храна в дробовете, слава Богу. Каза да го храня максимум по 10 минути и в никакъв случай да не го слагам напълно хоризонтално след хранене.

Каза и нещо много полезно и интересно за ПЪПКИТЕ. Получват се от слюнката и повръщаното на бебоците и не бива да се бърше лицето с нищо, трябва да се мие само с течаща чешмяна вода.

# 35
  • Мнения: 17
 А именно де ама на моето гардже главата му вече е щракнала над този протектор (нали сме си порода великан) та се чудех дали да не го обърна, ама нали съм си изпълнителна овца и не смеех, но сега ще пробвам след вашия пример.  Heart Eyes   bouquet
 autumnsphere   мерси ти за инфото аз до сега постоянно му врях в лицето салфетки като се намаже с мялко или върне, та и тои е доста пъпчасал по бузките. Сега като се замисля наистина пъпките са му само там дето се цапа  newsm78 те всъщнст почти не се виждат ама кожата е една такава грапава на пипане. Онези с бялото връхче отдавна изчезнаха....

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Пу запис ,отивам да чета  Hug

# 37
  • Мнения: 649
Запис и от мен в новата темичка,

Фокси благодаря, че намираш време и за нас   bouquet

Толо оказа се, че нашата жълтеница е кърмаческа. Билирубинът е спаднал след една седмица на АМ, но не напълно. В момента общия билирубин е 67, а миналата седмица беше 154. Гастрото препоръча да продължим още няколко дни на АМ, за да спаднат още нивата. След това да започна да го кърмя, но да следим добре длаи няма да пожълтее пак. В случай, че пожълтее трябва да спрем окончателно да се кърмим.

Само, че докато минат тези няколко дни незнам дали ще имам кърма. От два дни изживявам голям стрес, нервите ми са на предела. Като бонус към това и Йоан е адски неспокоен, може би ме усеща. От вчера дори препалих, просто не издържах. Но започна ли да го кърмя знам, че не трябва да има цигари.
Аз май изпадам в тази тъй наречена "след родилна депресия" На моменти съм адски апатична към всичко, на моменти всичко ме изнервя. Чувствам се много изморена психически и физически.

На мен също ми се ходи много на моренце. Тъй като родителите ми са в Испания мисля тази година пак да ходим натам. Но незнам как ще го съвместим с ваксините. Другото, което ме притеснява е климатът там. Лятото е доста горещо , а въздухът е много влажен. Не знам тази смяна дали ще му понесе добре на Йоан newsm78

bibi_iv
поздравление за спечелената позиция. Аз също се интересувма от това как става назначаването на ново място. Задължително ли е да се върнеш поне за ден-два на старата работа, за да напуснеш и след това да те назначат на новата позиция при друг работодател  newsm78
То е още рано да мисля за това, защото няма кой да гледа Йоан към този момент, а пък и засега съм решила поне една година да се гледаме.

Честита месечинка на всички бебоци. Пожелавам им много слънчеви дни и много разходки  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 56
Запис в новата тема!
Фокси, благодаря, че намери време да я пуснеш  bouquet
толо, съгласна съм с теб за Влас, на мен по принцип не ми харесва кой знае колко, но просто там ще имам удобства, а пък  и до плажа може да не стигам често, щото на терасата има джакузи Crazy Въобще глезня отвсякъде Wink
атмосферче, настръхна ми косата от разказа ти #Crazy Представям си колко си се уплашила, аз изпаднах в подобен стрес Рая като ми направи пристъпа преди един месец и търчахме по нощите по болници, ужас, дано не се повтаря повече Praynig
Коте, кво правиш, бе жена, ти си се стопила, тия твоите мъже не се  ли грижат за теб, скоро ще изчезнеш съвсем Shocked Днес минах покрай вас и се сетих за тебл, но не посмях да звънна, защото пак бързах, нищо другия път ще се разберем за срещичка, вие къде се разхождате. А синът ти е направо нямам думи- ЕГАТИ КРАСАВЕЦА, тежко ти и горко, ще има да ти ги води вкъщи разни девойки Mr. Green
Деска, успокой се, детето те усеща и затова и той е неспокоен. Важното е, че вече знаеш от какво  е жълтеницата, а за кърменето какво да ти кажа, ако се налага ще спреш, по-добре детето да ти е здраво, отколкото да се мъчи и то и ти Rolling Eyes Стискам палци всичко да се оправи Praynig
Биби, честита ти нова работа, много професионални успехи и покорени върхове  bouquet
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА АЛЕКС И БЕЛОСЛАВА bouquet
Да ви завъпросвам, мъж ми вчера скокна до Гърция и донесе Инфакол( там са Инфаколик, нали няма разлика, доколкото си спомням го обсъждахме и нямаше разлика май newsm78) как ги давате и по колко ако много го свие да си знам, че упътването е на гръцки само  иняма как да го разбера Shocked Направил е страхотен пазар на малката принцеса за лятото почти за без пари  иказа, че  там си е  друг свят, минаваш границата и влизаш в Европа. Там също го имаме като вариант за море, щото и там имаме приятели Embarassed Даже аз съм по-навита там да отида, отколкото тука по нашето Черноморие, макар, че тази година съм сигурна цените ще бъдат една идея по-ниски от когато  и да било.
  bouquet Отивам да полегна, че довечера ще имаме гости

# 39
  • София
  • Мнения: 2 508
Emym, няма разлика, да. По една-две пипетки преди хранене се дава.

Emym, Коте, ние сме горе-долу съседки, дайте да си направим джъмборе в някоя градинка скоро. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 360
ОХ ЧЕ МИ Е ХУБАВО newsm62 ние сега се прибрахме толкова беше приятно да си джиткам с  1strollerна това хубаво  Nature Sunnyчак не ми се прибираще ама ламята тряб ва да папа,само да стане по топло да мога да си я храня на пейките и няма да се прибираме.  love001  love001за всички

# 41
  • Мнения: 30
Привет девойки!
Честити месечинки на бебочците родени на днешна дата!Да са живи и здрави,послушни и засмяни!
За хемороидите:никога не съм предполагала,че това чудо може да бъде толкова болезнено,когато е възпалено.След раждането на 4 ден ми излезе това нещо и бяха адските болки.Помогна ми Масту С Форте-едни хубави свещички,които наистина ми помогнаха +помагаха и за по-лесно изхождане и за мазане крем Анален ,който съдържа ледокаин за обезболяване!Чудна работа свършиха за около 1 седмица всичко мина и замина! newsm44
pippeg,извинявам се предварително за въпроса,на снимката на аватара ти малката сте я сложили седнала...не е ли доста рано?особено за момиченцата?

Малката спи навън,след 2 часова разходка.Аз ще бягам да пооправя изкъщи!
Лек ден!

# 42
  • Мнения: 69
Да се разпиша и аз в новата тема .
И на мен хич не ми се прибираше от разходката , ама малката иска цица и няма начин  Laughing
Хапваме и пак по улиците  Hug

# 43
  • Мнения: 1 121
Честити месечинки на всички бебоци, които празнуват днес  bouquet

Десика, аз съм била на море във Валенсия със синът ми, беше на 13 месеца и много добре му понесе. На плажа е по-хладно заради бриза и жегата въобще не се усеща Peace вечерите бяха топли, но не нетърпими. Оф супер си изкарахме и как ми се хоооди пак! (ама без деца Laughing)

# 44
  • София
  • Мнения: 4 867
Въпросче: Слагате ли  шапки на дребосъците в ден като днешния? Данаил определено се дразни от шапка на главата си. Когато излизаме с колата е лесно, но ако реша да го разходя за по-дълго с количката, да го тормозя ли с шапка?

Дайте идея къде в София е хубаво за бебешки разходки - на мен ми се струва ужасно прашно и мръсно навсякъде.  Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт