солариум.......?????

  • 2 483
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 814
А аз да попитам може ли да се ползват автобронзанти? Simple Smile И ако да, можете ли да ми препоръчате някой? Simple Smile  Hug

Не, и това не може.
Както и антицелулитни кремове.

# 31
  • Мнения: 4 555
Мисля си, че има риск да се увеличи хиперпигментацията на бременността- тоест да те избият лунички и да ти потъмнее още повече линийката на корема.

Така че- ако не те тревожи опцията петнист леопард...
Това да и е проблемът  ooooh!

# 32
  • Мнения: 38
Не питам за системно ползване - за един повод искам да се намажа просто. Мислих за солариум, но по горепосочените причини от вас се отказах. Simple Smile Като нямам и намерение да си мажа коремчето.  Stop само ръцете, краката, шията - частите, които ще се виждат.

# 33
  • Мнения: 2 110
Brittany, не се притеснявай за външният си вид. Сега си най-красива, естествена и носеща живот. Не ти трябва нито солариум, нито автобронзанти.

# 34
  • Мнения: 1 354
Солариума е вреден за бременни Peace

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Айде,моля,моля! ooooh!Какво искаш да ми кажеш,че 9месеца не можеш без тен ли???????Айде по-сериозно,глезотиите са подходящи за друг период,а не за най-важния-бремнността. Peace

# 36
  • Мнения: 180
Аз имам позната (луда глава) ,която до 3-я месец ходеше по 1 път на седмица на солариум ( бебенцето й е добре) ,но аз съм твърдо против това. Мисля си,  че е много вредно.  Naughty

# 37
  • Мнения: 38
Айде,моля,моля! ooooh!Какво искаш да ми кажеш,че 9месеца не можеш без тен ли???????Айде по-сериозно,глезотиите са подходящи за друг период,а не за най-важния-бремнността. Peace

Не че не мога без тен, ако трябва да съм честна никога не съм ходила на солариум, но не мога на годежа или на сватбата си на отида бяла като сирене. Въпроса ми мисля, че беше ясно зададен, дори след това и този за автобронзантите. Така, че много моля и аз без излишни нападки.

# 38
  • Мнения: 210
Гледам че вече сте изяснили вредното влиание на солариума и аз мисля че е вреден. За автоброзанта също е вреден защото се просмуква през кожата и по химичен път ти овеличава пигментацията което също може да подейства на бебчо.Аз докато бях беременна се изомих колко вредни неща има за бременните- включително забраняват да се ползва шампоан против пърхот със селен защото оказва влиание е сама си направи сметката за другото. А и според мен бялата кожа изглежда по-величествена,красива и нежна.Такаче смятам че ще си много красива  bouquet

# 39
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Айде,моля,моля! ooooh!Какво искаш да ми кажеш,че 9месеца не можеш без тен ли???????Айде по-сериозно,глезотиите са подходящи за друг период,а не за най-важния-бремнността. Peace

Не че не мога без тен, ако трябва да съм честна никога не съм ходила на солариум, но не мога на годежа или на сватбата си на отида бяла като сирене. Въпроса ми мисля, че беше ясно зададен, дори след това и този за автобронзантите. Така, че много моля и аз без излишни нападки.
Едва ли,ще ти попречи толкова много ако си беличка в тези дни.Не вярвам,че тенът ще ти съсипе сватбата newsm78Всичко е въпрос на личен избор.Ти питаш а мацките ти отговарят.Казват ти,че е вредно и в това не виждам нападки. Peace

# 40
  • Мнения: 857
Аз не бих рискувала да отида на соларим.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Айде,моля,моля! ooooh!Какво искаш да ми кажеш,че 9месеца не можеш без тен ли???????Айде по-сериозно,глезотиите са подходящи за друг период,а не за най-важния-бремнността. Peace

Не че не мога без тен, ако трябва да съм честна никога не съм ходила на солариум, но не мога на годежа или на сватбата си на отида бяла като сирене. Въпроса ми мисля, че беше ясно зададен, дори след това и този за автобронзантите. Така, че много моля и аз без излишни нападки.
Не са нападки,смешно ми е направо..... ooooh! И къде е проблема на сватбата си или годежа,да си бяла ''като сирене''?Няма нищо лошо,нищо ненормално в това да си бяла....ти си решаваш.Мажи се,пръскай се,ходи си на солариум.Щом тена ти,още повече че е за един де,е по важен,ок!

# 42
  • Мнения: 38
Скъпа Deset`Rose аз просто зададох въпрос за да се информирам, а ти и другите съфорумнички бяхте така добри да ми отговаряте. Всяка изказа мнение, за което благодаря. Но искам да подчертая, че никъде не съм писала кое ми е преорит и кое не, напомням ти че ти сама си направи този извод в първия си пост. Казах какви са ми намеренията и обясних причините, реших да попитам преди да предприема каквото и да било.

Извинявайте за въпроса и за излишната тема и простете на НАС неуките.

# 43
  • Мнения: 553
Brittany, то вече стана ясно, че солариумът е ''цъ''  Naughty
Но аз много добре те разбирам относно тена, защото и аз съм от белезникаквите  Sunglasses Защо не провериш дали някоя от БИО-козметиките не предлага нещо, което да е като автоброзанта  newsm78
Отиди в някоя голяма аптека, в която предлагат подобна козметика и се посъветвай с аптекарките.
А пък и едва ли ще е кой знае колко лошо ако си намажеш ръцете /лекинко/ и деколтето за случая. Толкова вредни неща ни заобикалят. Та дори и парфюмите с които се пръскаме са вредни - те също се просмукват в кожата, червилата също са си чиста химия, повечето слънцезащитни лосиони и те са пълни с химия....
Пожелавам ти всичко най-хубаво   bouquet

# 44
  • Мнения: 38
Brittany, то вече стана ясно, че солариумът е ''цъ''  Naughty
Но аз много добре те разбирам относно тена, защото и аз съм от белезникаквите  Sunglasses Защо не провериш дали някоя от БИО-козметиките не предлага нещо, което да е като автоброзанта  newsm78
Отиди в някоя голяма аптека, в която предлагат подобна козметика и се посъветвай с аптекарките.
А пък и едва ли ще е кой знае колко лошо ако си намажеш ръцете /лекинко/ и деколтето за случая. Толкова вредни неща ни заобикалят. Та дори и парфюмите с които се пръскаме са вредни - те също се просмукват в кожата, червилата също са си чиста химия, повечето слънцезащитни лосиони и те са пълни с химия....
Пожелавам ти всичко най-хубаво   bouquet


Благодаря, ще последвам съвета ти.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт