когато започва да рита бебето

  • 14 550
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Усетих го за първи път в 17г.с.Не помня  дали съм го усещала всеки ден в началото.Но в по-големите месеци да,всеки ден.

# 31
  • Мнения: 985
Започнах да усещам малката в 4-ти-5-ти месец.След 5-тия месец я усещах всеки ден Peace

# 32
  • Мнения: 2 334
В края на 3-и месец започнах да усещам нещо като трептене и вече към 5-и месес си риташе  Heart Eyes

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В 16 г.с трептене и пърхане , а в 4 - 5 месец ритане , в шести по-сериозно

# 34
  • Мнения: 233
С първото в 22 г.с. с второто в 12 г.с.

# 35
  • Мнения: 1 131
Аз започнах да го усещам в 16 г.с

# 36
  • Мнения: 210
Усетих го към края на 3 месец, не съм го усещала всеки ден

# 37
  • Мнения: 3 092
Първия път усетих движенията на бебка след 21-ва г.с. и ги усещах всеки ден .
Сега някъде в 18-та за пръв път , но не го усещам всеки ден , чак след 22-23 г.с. станаха "редовни" ритничетата .
Между другото има доста такива теми във форума .
Разрови се и прочети .
Отговори всякакви  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 960
16-17 г.с за първи тъ усетих едно раздвижване ,наподобяващо пърхащи крилца на пеперуда.Постепенно нещата се залисват-към 20 г-с наподобяваше -сякаш се мятка малка рибка.После ритничетата стават по- осезаеми и постоянни....с времето и по-силни.

# 39
  • Мнения: 329
В началото не го усещах всеки  ден, но накрая ( от към 6тия месец) - да.

# 40
  • Мнения: 493
За първи път го усетих в началото на 4 месец,но след 6 месец си го усещах всеки ден и много силно.

# 41
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
За първи път,го усетих към 4 месец.Започна да рита всеки ден  и силно към 6 PeaceРазлично е при всеки

# 42
  • Мнения: 180
В началото на петия месец я усетих

# 43
  • Мнения: 544
Прочетох, че в началото не всеки ден се усеща ритането на бебето...аз съм в средата на 5 мес., за първи път усетих гъделичкане в началото на 5мес, но вече 1 седм. нищо не усещам -нито гъделичкане, нито ритане.Означава ли това,че има проблеми с плода(минават ми черни мисли от време на време)

Общи условия

Активация на акаунт