Продуктите на DERMACOL

  • 14 716
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 625
Moята е ето такава.
Космите са синтетични, но са супер меки. Много хубаво и равномерно се разнася! Аз имам на Gosh и на MAC.
Не е трудно, с нея аз си нанасям и течния коректор. И наистина е нужно много по-малко количество, от колкото ако се нанася с пръсти примерно.

# 16
  • Мнения: 308
   Благодаря. Златна си. Този мус на Мейбалин, който ми препоръча в друга тема никъде не го открих. Жалко. Взех си обаче руж на Буржоа (четох твое мнение някъде). Малко тъмничка ми идва номера, който взех, но си я ползвам с кеф.

# 17
  • Мнения: 2 229
А като се нанася с четка, няма ли опасност да стане на линийки? Embarassed И не остава ли много фдт по четката?

# 18
  • Мнения: 308
А като се нанася с четка, няма ли опасност да стане на линийки? Embarassed И не остава ли много фдт по четката?

   В едно клипче гледах една мацка, която си обтри лицето с голяма четка за пудра или руж, за да ги няма тези лентички.

# 19
  • Мнения: 13 625
Не се получават линийки. Но и аз го нанасям само с тази специална четка за фдт. Четките за пудра и руж са различни. Може би сте видяли тази тя е пак за фдт.  Този модел е 50% ествествен косъм, 50% синтетичен.
А муса на Мейбелин странно, че не си го намерила. Те Мейбелин почти навсякъде ги продават!

# 20
  • Мнения: 36
Tincheto 78 със смесена кожа съм, а номера който си харесах е 215 мисля че доста добре ми пасна, а и ми изглежда като цвят доста универсален - кожата ми не е много светла или тъмна. Дано съм помогнала Simple Smile

# 21
  • Мнения: 308
Tincheto 78 със смесена кожа съм, а номера който си харесах е 215 мисля че доста добре ми пасна, а и ми изглежда като цвят доста универсален - кожата ми не е много светла или тъмна. Дано съм помогнала Simple Smile

  Катя, и аз се бях насочила към този номер, но после избрах другия им фон дьо тен.

   А за четките не съм се изразила правилно. Мацката си намаза лицето с четка за фон дьо тен, а после обтри лицето с голяма четка за пудра (въпреки, че аз наистина не видях да има линийки. Подобна на тази:

# 22
  • Мнения: 13 625
Moже да, но по принцип не би трябвало да останат линии. Аз съм нанасяла и течен фдт и мус с четка и седи много равномерно (въпреки различната консистенция)

# 23
  • Мнения: 36
А четките на Mac и въобще козметиката им може ли да се купи от магазин в БГ?

# 24
  • Мнения: 13 625
За жалост, не!

# 25
  • Мнения: 36
Другото за фон дьо тен-а на Dermacol е че е страшно икономичен, с количество колкото капка вода може да се покрие цялото лице.

# 26
  • Мнения: 308
   Надявам се повече хора да се включат с отзиви за Дермакол.

Общи условия

Активация на акаунт