колко деца искате

  • 4 395
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 541
Искаме 2.
Сега имаме едно момче и желанието ни е да имаме едно малко момиченце.....

# 121
  • Мнения: 232
Винаги съм мислела, че ще имам само едно дете, заради финансите. Сега, като помръдва в коремчето ми малката душичка ми се ще да са поне 2. Но пак финанси ще ме спрат, знам аз...  А не може да насвяткаш на бял свят душичките и да се чудят как да се оправят без да им оставиш кой знае какво (било то образование, условията за това образование - демек място в къщи, и после някакъв имот да наследят-айде дори последното да го няма първите две са задължителни)...

# 122
Predi 15 godini,dori predi da se rodi purvoto iskahme "vsiaka godina po edno" Simple Smile
No sled kato se rodiha decata ( momi4e i mom4e) s 13 mese4na razlika...........zapo4nahme da si pravim oglu6ki Whistling Pojelavam zdravi nervi i turpenie Peace
<<Ne idva6 li na tozi sviat,za da pregurne6 edno dete?.....>>

# 123
  • Мнения: 59
Искаме 2.

# 124
  • Мнения: 2
Искам три деца въпреки , още ми е рано . Мечтая да ми е пълна къщата а пари се печелят  Hug

# 125
# 126
  • Мнения: 61
искаме 3,две близначки и едно момче Praynig

# 127
  • софия
  • Мнения: 506
Ние имаме три момчета ,но ми се иска поне още едно .Съпруга ми обаче вече не иска и да чуе,такаче ще си останем май  с тези.

# 128
  • Мнения: 227
2 (момче и момиче)  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 17:11 от ninagunduz

# 129
  • Мнения: 113
За мен има още време, но държа да са поне две. Не мога да си представя живта си без брат ми, той е най-скъпия ми човек на земята. Искам и моите деца да изпитат това чувство Simple Smile

# 130
  • Мнения: 930
преди години исках едно, още нямам но вече искам да са две

# 131
  • Мнения: X
Искахме 3, имаме ги. Не е лесно, но е много хубаво.

# 132
  • Мнения: 28
Аз бих искала две, но поради финансови причини ще си остана само с едно. Преди да забременея тайничко се надявах да са близначета  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 21
2 момчета и 1 момиче Heart Eyes

# 134
  • хасково
  • Мнения: 378
Искам две!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт