С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 712
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 207
 bdbaloni  Честит рожден ден  , Ленка ! Макар че не се познаваме  пожелавам много  здраве ,  щастие и късмет  на теб и твоето семейство. smile3525

# 241
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден, Ленка!   bouquet

# 242
  • Мнения: 97
Честит рожден ден, Ленка!

# 243
  • Мнения: 208
Честит рожден ден, Ленка!

# 244
  • Мнения: 200
Благодаря на всички за хубавите пожелания, нека и вие и вашите семейства сте живи и здрави.
А сега почерпката...




# 245
  • Мнения: 774
Честит рожден ден,Ленка!




Благодаря за почерпката Laughing

# 246
  • Мнения: 39
Честит рожден ден,Ленка!  bouquet

# 247
  • Мнения: 97
Момичета, успех утре на БАЗАРА!!! newsm10
И да ми запазите нещо до неделя!!! smile3502

# 248
  • Мнения: 97
То сега като се стопли сигурно ще хукнете по разходки,но за сметка на това ще има какво да разказвате  Simple Smile

Касиер как си, не си писала отдавна!!! Земетресението близо ли е до вас, напиши няколко реда за да сме спокойни!!! Или си на работа и не ти е до писане във форума.
Ние наистина тръгнахме по разходки, болят ме краката те цяла зима се возиха в колата и сега   #Crazy

# 249
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Честит Рожден Ден на Ленка !

Позелавам ти да си здрава,много обичана и все така старателна   bouquet




Цитат
Касиер как си, не си писала отдавна!!! Земетресението близо ли е до вас, напиши няколко реда за да сме спокойни!!! Или си на работа и не ти е до писане във форума.

Благодаря,добре съм !За щастие ние не усетихме земетресението,но много жалко за хорицата и дечицата,които загубиха живота си,а и за тези,които останаха без покрив над главите си.Много ми е жал,гледах на живо спасителните операции,днес гледах траурната церемония,нямам думи.

Чета ви всеки ден Peace.Винаги съм наоколо

Успех на делото ви,по какъвто и  начин да се равият събитията,важно е ,че не се отказвате да помагате   bouquet  bouquet  bouquet
Възхищавам ви се !

Лека вечер на всички   love001

# 250
  • Мнения: 97
Радвам се че всичко е наред при вас!!! Да наистина трагедията е голяма Praynig

# 251
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте, момичета!  Simple Smile
От доста време не ви бях чела /от мин. базар всъщност/, но преди два-три дни реших да надникна и да видя как върви подготовката за Великденския.
Е, не ми се щеще да попадам на точно това, но да си призная не бях изненадана. То си стана като традиция дето се казва.  Laughing
Доста неща сте си казали, големи думи са "хвърлили" някои, но в крайна сметка е важно какво правим в действителност!
Пожелавам доброто намерение, с което сте тръгнали всички да правите поредния базар да успее да надделее над всичко негативно и средствата от продажбата на творенията ви да отидат там, където са наистина нужни!
Успех и не се обесърчавайте!   bouquet

# 252
  • Мнения: 167
Момичета, "разпнах" ви с мечтите си Rolling Eyes и огорчих несправедливо голяма част от вас. Благодаря ви за Възкресението! Благодаря, че въпреки обидата , споделяме  вдъхновение, труд и цел!
 Моля за прошка!

"Вземи последната ми риза, Господи! Вземи я!
Тя няма да те стопли,
но няма и да ми тежи"

Й.Кръчмаров
"Риза за Христос"
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 253
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Добро утро мамчета   bouquet

Хайде на кафенце.Моля,заповядайте

# 254
  • Мнения: 207
Добро утро момичета и успешен базар. Вече се обадих на няколко приятелки !     kasier благодаря за почерпката.  Утре в Италия празнуват нали ?  Майка ми е от Раковски , католичка е ! Родът  ми от нейна страна идва от Италия!  Ще се радвам да се запозная лично с теб , когато се прибереш насам .

Общи условия

Активация на акаунт