Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 34-та тема

  • 51 578
  • 364
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 940
Честит рожден ден на Бетина и Гелева, да сте живи и здрави!

Аз вчера имах гости, много готвих, но снимките ми изчезнаха от фотоапарата. Днес стачкувам и никакви снимки на тортата за свеки (отиваме у тях след малко да им кажем за датата за сватбата). Иначе е шоколадов трюфел крем и готови блатове,че не ми се печаха.

# 331
  • Мнения: 9 776
Леле,betina33, страхотно меню, поздавления! Честит рожден ден! И на другия някой друг да ти сготви Laughing като подарък Peace.
Гелева, Честит рожден ден и на теб!
Бъдете живи и здрави!

# 332
  • Мнения: 679
И тези картофени соленки,къде да търся рецептата им,че и аз скоро имам празник?Весел ден на рожденничките!!!

Преди малко си копирах рецептата. Simple Smile Заповядай: Картофени соленки

# 333
  • Мнения: 319
betina33 и Гелева  newsm59 newsm51  Gift бъдете здрави и много, много обичани!!!

betina33 кога успя бе жена  Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes  smile3501 smile3501 smile3501

# 334
  • Мнения: 679
За днес пилешка супа ,тутманик  и за десерт карамелени квадрати. Simple Smile

 

Някой беше питал за рецептите, но не видях отговор от pety.

По снимката, по линка... и хоп в "Гответе с мен".. Ама и там не открих рецепта???
Pety, може ли рецептите??? Simple Smile

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 16:38 от dixi

# 335
  • Мнения: 8 532
Какви красоти сте наготвили момичета ,
betina33 честит рожден ден,всичко което си приготвила изглежда чудесно, а тортата е чудна пролетна свежичка.Аз днес приготвих тирамису, не ми се смейте много на снимката защото съм го украсила .Реших да пробвам дали ще мога да направя някъкво цвете с марципана който съм купила преди 3-4 месеца,или поне да видя що за чудо е .Е получиха се някъкви цветя /силно казано/ трябва да имаш фантазия за да си помислиш че са цветя   smile3521 ,НО ЗА СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ЩЕ ИМАМ ПРЕДСТАВА КАК СЕ БОРАВИ С ТОЯ ПУСТ МАРЦИПАН СЕГА БЕШЕ НЯКЪКВА ПРОБА .....ИМПРОВИЗАЦИЯ.пО ПРИНЦИП ТАКИВА УКРАСИ НА ТИРАМИСУ НЕ СЕ СЛАГАТ АМА СЕГА ДА ГИ ХВЪРЛЯМ ЛИ  много скъп тоя марципан .Малко ме е срам след вашите красоти да пусна моята снимка но отдавна не съм го правила.Ето и тирамисуто
 

# 336
  • Мнения: 1 777
Dixi ще напиша рецептата по -късно.Днес ще празнуваме рожденния ден на малкото ми момче и съм малко заета. Simple Smile

# 337
  • София
  • Мнения: 4 141
Хайде и аз при вас
хлебче:

задушени зеленчуци:


козунак:


и парче:

# 338
  • Мнения: 9 111
Eто и от мен от "рецептите прелитащи през океана", че не ги бях забелязала тия кошнички Wink Wink Wink
Само дето са с друга плънка, но идеята е от там де, оня ден кой ги сготви, да си признава, че бързам да излизаме и нямам време да разлиствам назад, но благодаря за подсещанката Hug


аз  Laughing и моля  Hug

french MЪНКИ, радвам се, че сте харесали локумките  Hug

Гелева, Бети, честит ви празник! Живи, здрави и много обичани жени!   bouquet

# 339
  • София
  • Мнения: 3 816
betina33, честит рожден ден и на теб!   bouquet
Pety, много здраве и щастие на детенце желая!  bouquet
Момичета, страшно много ви благодаря за пожеланията, трогната съм!  newsm51
Бъни, аз ще покажа само тортичка, простичка, но много вкусна- дълбана торта. Hug


Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 22:51 от Гелева

# 340
  • Мнения: 4 434
Гелева страхотна тортичка  bouquet

У нас днес пилешка супа не съм снимала и яйце в кайма..


 Hug

# 341
  • Мнения: 679
Pety, няма проблем, ще чакам колкото трябва. Grinning Не знаех, че имате празник. Честит рожден ден на детето ти! Да е живо и здраво и много да те радва!   bouquet

Гелева, дълбаната торта изглежда много вкусна.  Heart Eyes А заглавието ми звучи познато някак... Това отгоре нишесте ли е? У нас много обичаме торти с нишесте. Може ли рецептата?  Simple Smile

# 342
  • Мнения: 85
Честит рожден ден,на рожденичките! newsm59 smile3525

# 343
  • Мнения: 293
Малко снимки от мен:
Пържени кюфтета:                                             Пилешко филе на тиган:

Невероятните израелски сладки сиренки - гвиниот, по рецепта на Мента, предоставена от Асиалейн:   bouquet

# 344
  • Мнения: 4 358
Гелева прекрасна торта Hug
Пети да ти е живо и здраво момченцето и на теб Hug и ще чакаме менюто ти Hug.
Вангоби невероятен козунак.Едвам чакам Великден да дойде.По коя рецепта си го правила.Много сполучлив.На конци, всичко си има Heart Eyes
От мен девойки днеска скромно.
Ето с този хляб с жива закваска се мъчих и манжите поизостанаха Embarassed

Благодаря на Мама Цоци са съветите и помоща   bouquet.На Рая също  bouquetБез тях нямаше да се справя в този напълно нов за мен експеримент.Има какво да се желае ,но това ми е първи хляб с такава закваска.Идея си нямах какво ще се получи.
Супа пиле дето от бързане покрай хляба пресякох застройката Embarassed
- да видите резила ми Mr. Green
И салатка домати и краставици

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 21:30 от Бъни

Общи условия

Активация на акаунт