"Изостанали ли сте"?

  • 41 257
  • 559
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 248
Добре, че "изтупахте праха" на тези тема, че и аз да се посмея. Grinning
И да се впиша с един стар шопски лаф, много на почит в къщи Mr. Green
"Отивам да източа коча" Joy
Ааааа и още един:
"Не си прави гаргамушка" Joy
Лафовете не ме дразнят, често "забърсвам" по някой Mr. Green Но чуждиците и мен ме дразнят много, надявам се да отмине и тази мода. Rolling Eyes
А по повод " половинките" ни, на испански е media naranja (половин портокал) Laughing , не ми пречи. Wink По цял свят от край време има куп заместители и умалителни за наричане на съпруг, партньор...

Последна редакция: пн, 27 дек 2010, 14:35 от tony_t

# 556
  • Мнения: 1 175
Казаха ми, че ще ми "клипнат" като дойдат до входа езни роднини и аз стоя и се пуля!!

Хаха, на това и аз съм се пулила. И тъкмо свикнах на "клипване", и се оказа че пустия му термин варира регионално! В Хасково не клипват, а пускат стрелички  ooooh!

# 557
  • Германия
  • Мнения: 240
Аз пък се пулих на думичките айляк и харабия..май не са толкова нови, но не ги бях чувала никога..още не мога да си обърна езика да го употребя  Blush
Клипването аз го знам като кликване  Mr. Green

# 558
  • Мнения: 1 761
Nqmam kirilica.


Spored brat mi az sym "zadno kolelo"-mnogo izostanala.Kato se syberem s nego i jena mu az nishto ne im razbiram.Te jiveqt v Burgas i tam imat nqkakyv tehen si dialekt.

# 559
  • Мнения: 258
кликване ,бипване и стрелички-чувала съм ги във Варна.Супер яко -адски ме дразнеше като го чуя.Изобщо аз се дразня от подобни.Тук пък чух нещо ,което прапра баба ми не съм чувала дори да говори така-ша тъ объхта-ще те набия значело.А това с коляното на авторката ,просто и през ум не ми е минавало какво може да значи.
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВА ГОДИНА!

Общи условия

Активация на акаунт