Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 240
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 581
Честито бебе Пресиана на мама Крембата85

Честито бебе Пресиян на мама но-наме

Честито бебе Теодор на мама РОЛ-Лиа
На всички бебенца пожелавам да растат здрави весели и щастливи а на майките бързо възтановяване. smile3525 newsm51 newsm10
 bouquet  bouquet  bouquet Честит имен ден Бен78

Вчера ходих на лекар. Лекарката само преслуша тоновете на бебето и хубаво ни изненада. Оказва се че бебо е слязъл много ниско долу, матката е в тонус а  за сърдечния ритъм на бебето, каза че е такъв когато бебето е вече готово да излиза, когато трябва да се напъва. След 1 април вече да сме готови че може бебо да ни изненада. ако до другия петък не сме се сдобили с бебе пак ще ходим на лекар да видим какво ще ни кажат тогава. Дано и днес да има нови бебенца и щастливи майчета

Ренка, късмет утре на операцията !!!

# 31
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Има ли и други майки като мене все още да шофират,защото от скоро сме в постоянен конфликт о мъжа ми за карането на кола,ама то луд умора няма,пеша ми тежи  и се изморявам.


Eдна приятелка, чакаща близнаци с термин 29 април също не слиза от колата - както сама се изрази - проблемът ми е докато се напъхам зад волана и после, докато се измъкна, иначе няма как да се дотъркалям до където и да е Laughing
Не се притеснявай, щом се чувстваш добре и коремчето не ти пречи си шофирай bouquet

опс - как щях да забравя - честито на обебилите се и много късмет и леко раждане на мамите в готовност  Hug

# 32
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен Hug
Честит имен ден на тези, които празнуват.

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ БЕБЕШКИ ПОПЪЛНЕНИЯ В РЕДИЦИТЕ НА АПРИЛКИТЕ  Heart Eyes

Успех на всички днес  bouquet

# 33
  • Мнения: 521
Бен,честит ти празник!   bouquet Само дето не мога да зацепя кои празнуват днес  Embarassed
Иначе и аз не слизам от колата,мнооого ме мързи да вървя  Embarassed
Ренка,успех утре  Hug

# 34
  • Мнения: 2 090
ben78 ,честит празник!Със здраве да си носиш името!
     



Само дето не мога да зацепя кои празнуват днес  Embarassed
Мисля че Боян/а,някой да ме поправи ако греша Blush

renka79,и от мен Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed!

# 35
  • Мнения: 4
Честит имен ден ben78, с радост да носиш името си! Много скоро и щастлива мама ти пожелавам от сърце!

Ренка  newsm10 newsm51  гушки силно и от мен  Hug за утре
Времето в Бургас е супер преди малко се прибрах от пингвинската разходка  Joy
Мен вече от 2 дена започна често да ме посвива ту в гърба, ту ниско долу към яйчниците но за кратко надявам се скоро да е, че доста ми тежи и вечер изобщо немога да се наместя. Всичко ме боли от таза надолу.
Хайде ще чакаме бебки днеска!  Blush

# 36
  • Мнения: 734
Ето и снимка на нашето слънчице Пресиян Simple Smile

# 37
  • Мнения: 8
Здравейте и от нас ,мили майчета!
Сърдечни благодарности на всички за милите думи и пожелания. Прекрасни сте и за сетен път се радвам,че ви има!.Специално благодарности на еmanuela88 и mara casy   за трогателните съобщения ,които ми изпратиха, страшно много ми повдигнаха духа! Благодаря ви!

Честити рожбички на Мария,rrivanova,viki-miki,zinaida,ronilaz,synny 777,jianfen,iliana2,Olimpias ,Krembata 85,Kafenceto,Жабче,denni-law,sisely,roli-lia,no –name. ,ако съм пропуснала някой ,моля да ме извини! Embarassed
Нека тези малки съкровища ви донесат цялото щастие на Земята и нека бъдат вашата гордост.Желая ви да отгледате ,здрави,весели ,усмихнати и щастливи деца!

От вчера вече  и ние сме у дома.
Набързо ще разкажа нашата родилна история и после ще се върна да дочитам изписаното в мое отсъствие.
Моята близка приятелка,която много обичам и е августовска мама е побързала да ме похвали тук.
На нея новината й бе съобщена от нашия татко ,който по това време беше за няколко дни в чужбина.
Работата е там,че аз започнах да раждам нормално ,но на финала се оказах на операционната маса.
Упорствах за моето нормално раждане до последно и в патологията на 1 АГ ,направих вс възможно ,за да се случи.
След 24 часови контракции и 5 см разкритие ,започнах да раждам, но  Laughing Laughing както се вижда ,моя син е големичък и взе ,че се заклещи.След двучасово напъване и опит за помощ от страна на док ,не успяхме да се справим и преминах на секцио.
Слава Богу ,операцията мина добре,но възтановяването ми беше доста тежко.По обясненя на док ,тъй като матката е била възбудена от контракциите и вече започналото раждане ,нещата се усложняват.
Слава на Бог и златните ръце на д-р Гергов и екипа му ,всичко мина.
Часовете в реанимация,ще ги спестя ,заради все още очакващите мами Wink Grinning
Аз вече съм по-добре,макар и ходенето да ми доста голям проблем ,както и ставането от легло.
С доктора се шегуваме,че мога спокойно да се хваля,че съм раждала и по двата начина, и да ви призная,нормалното е по-безболезнено.


Иначе имам едно сладко и много кротко бебе.Почти не ми плаче и поне за сега - пу пу да не му е уроки - изглежда ,че няма да започваме с безсънни нощи от начало.
Въпреки ,че бяхме раздели за повече от 36 часа ,поради късния час на моето секцио, се кърмим много успешно.
Борис е лакомо човече ,а аз се старя да спазвам всички закони на кърмето.Още в болницата отказахме АМ като добавка и вече наддаваме от кърма. Аз успявам да изцедя и по 20- 30 мил след всяко хранене.

Ох ,изписах света,а исках да е кратко. Laughing

На всчики мами ,на които голямото щастие тепърва предстои ,желая да го посрещнете с много позитивни мисли и любов.Желая ви леко и безпроблемно раждане и бързо възтановяване .
На всички успех с кърменето ,защото според мен е следващото по -важност нещо ,след раждането.

На финала ,искам да изкажа възхищението си и благодарността си на персонала на 1 АГ.
Всички лекари ,акушерки ,сестри и санитарки от Патоллогия, Реанимация,Родилния сектор както и ВИП сектора.
Възхитена съм ,ПОКЛОН.
Бях чувала какво ли не, а получих прекрасно отношение!

Хубав ден и пак ще пиша,ама сега имам много за четене.

П.С.mara casy, сгъваемата кошарка  е от Чиполино.

# 38
  • София
  • Мнения: 292
ben78 - Честит имен ден!   bouquet

Desi_D - не мисля че шофирането е проблем, аз също си шофирам. Само вчера отидох до Вита с такси, (името на семейното спокойствие ), защото и свеки и мъжо ми се обадиха сто пъти да не шофирам. За което съжалих още сто пъти, слушах чалга в таксито, друсаше ужасно, мина през най-големите задръствания и накрая ми стана лошо.  #2gunfire

Онзи ден без проблеми си покарах до един магазин Simple Smile само влизането и излизането от колата ми е трудно, но това не зависи от това дали ти караш или само се возиш нали Simple Smile
Една колежка си шофираше до последно, и после каза, че седмица след секциото се е качила в колата Simple Smile

Така че за притенения място няма, но пък и не е хубаво да се карате за това.

magdalena.savova, много се радвам за вас с бебчо!

# 39
  • Мнения: 2 090
no_name,голям е сладур вашия Пресиян Heart Eyes,душичка мамина Hug

magdalena.savova,честито ви прибиране вкъщи с малкия ''голям'' Борис  bouquet.Пу,да не му е уруки  fingerscrossed,да е все така спокойно и лакомо бебче Grinning.

Абе,тези априлски бебчета много хубави значи Grinning,не че защото са си нашите,ама...наистина като ги гледам ми идва да ги изям,направо се разтапям Blush

# 40
  • Мнения: 4
Здравейте  от  нас!Благодаря  на  всички  за  милите  пожелания.За  обебилите   се-ЧЕСТИТО!!!А  на  тези  който  чакат  свойте  слънца  ще   ви  разкажа  за  моето  раждане.
На  22.03  в  19.00  ме  приеха  в  болница  ТОКУДА с 2см.  разкритие  и  леки  болки,попаднах  в  ЗЛАТНИТЕ  РЪЦЕ  НА  АКУШЕРКАТА  АЛБЕНА  newsm51(ще  спомена  само  първото  й  име),след  подготвителните  процедури(клизми,обезболяващи  и  т.н.) почти  заспала усетих как  в  24.00ч. ми  изтекоха  водите  и  почнаха  леките   болки.В 1.00  вече  бяха  по  силни  и  след  около  30мин.  започнаха  напъните  в  2.00  бях  в  родилна  зала  и  БЛАГОДАРЕНИЕ  НА  АЛБЕНА се  роди  за  10мин.  с  3 напъна  Борислва-3980гр. и  51 см.Д-р   КИРЯКОВА направи  така че мама  с  1  шев  да се  чувства  така  все  едно  е  била на  спа  процедури  а  не  е  раждала.Искам  да  ви  кажа  колко  доволна  съм   и от  грижите  на  всички  от  неонатологичното отделение  на  болницата,който  освен  грижите  за  моето  бебе  направиха и  всички  изследвания-на  тазобедрената  става  и  други,който  иначе   се  правят  след  като  се  прибереш вкащи.А  мамитата  с  бебета зняат  колко  време  отнемат  те  и  как  ще  се  сетиш за тези  все  пак  важни  за  детето процедури.И  така ако  някоя  от  вас  се  колебае  дали  да  избере  ТОКУДА  или  някоя  друга  болница  ГОРЕЩО  ви  препорачвам  екипите  й  на  които  аз  бих  се  доверила  отново  и  отново. newsm44        
Това  е  за  сега  от  нас ще  ви  посещавам  по  често  защото  до  сега  нямах  тази  възможност.

# 41
  • Мнения: 75
Честито бебе Пресиана на мама Крембата85

Честито бебе Пресиян на мама но-наме

Честито бебе Теодор на мама РОЛ-Лиа

Ben78 Честит имен ден!

Моя мъж също е Боян и довечера сме на ресторант
 Heart Eyes

Деси Д
, и аз карам колата, но се старая да не излизам в натоварени часове  Peace

magdalena.savova  Hug Браво на вас с малкия Борис!!! Пожелавам ти бързо въстановяване!!!

Ренка Късмет утре!!!  Praynig

# 42
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, здравейте!Честито на момичетата с бебета вече!
Аз влизам да питам имате ли новини от tai?Дано всичко с нея да е наред Rolling Eyes Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 12 236
  Хайде малко новини от Жабче  Simple Smile
  Днес се чух с нея, малките са добре, в обикновенни легълца са, но още не са и ги дали. Надява се съвсем скоро да са си при нея и да ги гушка. Може би още не са ги преместили при мама, защото тя е загубила повечко кръв и още е отпаднала, но иначе се възстановява и е много щастлива  Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 5 079
Маги, добре завърнала се!!! Hug
Съжалявам, че се е наложило да минеш през "екстрите" и на двата вида раждане. Важното е, че с бебо сте добре и той е послушен.  Laughing
А снимки има ли на бъдещия ни зет...? Blush Heart Eyes Wink

jianfen, добре дошла отново и ти! Радвам се, че си родила толкова леко и си останала с толкова приятни впечатления от това (толкова страховито напоследък за мен  Embarassed) събитие...
И теб ще помоля да покажеш голямата мома! Heart Eyes

Съни (с Викторчо Grinning), гледах ви семейните снимки, големи сладури сте, всичките! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт