Баба Марта вече си отива, АПРИЛките посрещат бебчета щастливи!

  • 14 238
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 75
Бен78, на консултация с лекар споменах, че искам бебето да е с мен. Той каза, че как-то пожелая. Ако искам първия ден да не е при мен, а ще ми го носят да се кърмим. За реанимация изобщо не спомена, само за това, че в катетер ,който се слага за епидурална упойка ще се слага после и обезболяващо, той няма да се маха поне два дни. Общо взето, обещаха ми грижи отвсякъде, понеже клиниката е частна.

Миналия път раждах нормално в обикновенна болница, 4 дни не можах да стана от легло без помощ. В първата вечер ми донесоха бебе и го сложиха до мен в кошарка, а аз бях с две системи в две ръце  #Cussing out Когато се наложи да се кърмим, мъже ми дойде нелегално в стаята за да помогне, защото физически нямаше кой да ми подаде бебето, а аз неможах да стана. Но ,по принцип, не мога да оплача, че не се радвах че мойта мома е при мен! Само като я поглеждах, бях готова да полетя. Може би, ако се чувстваш добре и поискаш си детето, няма как да ти откажат!

Залагам на Іо-Іо за първо априлско бебче!!!  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 494
Добре дошли на мацките Дея на Asia_nika,Мадлен и Никол на wasze,Ивон на Tai
и на палавниците  Денис на  Кате Рина,Христо на Камбичка и Александър Атлантика!

[/color]
Да са ви живи и здрави,да растат весели и щастливи и много да ви слушкат,а на вас бързо възстановяване smile3525 newsm51 smile3525
Дано не съм пропуснала някого!

Шоки
, да е честит рождения ден на Мони на патеричка  bouquetМного весело парти!

Поем,много е неприятна тази алергия,искрено ти съчувствам :hug
Mara Casy,какви ги сънуваш бе душа Joy
Ронка,знаех си аз,че ще се разберем с тебе bowuu
Леле,Dessi,чудна новина,много се радвам за вас Hug
Аничка,представям си,как сте ги шашнали всички Joy


Ама много сте лоши с тези шоколадади Crossing Arms И аз като Десито,уж удържам фронта,ама като ви четях,така ми се дояде,че набързо ометох огромнооооо парче шоколадова торта Embarassed

При нас също дойде пролетта! Цял ден меткам крачоли из града. Няма такъв кеф Heart Eyes Супер се кефя,че нашите мъничета са пролетни бебчета и ще имаме възможността да се възползваме от готиното време!
При мене още няма никакви признаци за раждане,ама то аз хич и не бързам. Имам доста време до термин,пък и нека да си постои по дълго време на топличко!
Аз също съм си взела колан,по препоръка на няколко приятелки. Ще видим,колко файда ще има Peace

Отивам да видя и аз тази снимка на Мария,за която всички говорите...

Момичета,нешо съм опуснала,къде я гледате тази снимка newsm78

# 287
  • Мнения: 568
Аз залагам на TANITA77 Wink  Да видим кой ще познае Simple Smile
Чоки знаех ,че и тук ще се отзовеш Hug

# 288
  • Мнения: 494
Аааааааааа,Дена,така не е честно Stop
То тя Танита е с планово секцио Mr. Green

# 289
  • Мнения: 568
Ей Маре хвана ме.Нищо стискам и палци и на всички ,които ще ни зарадват утре,може и аз да съм знам ли Grinning

# 290
  • Враца
  • Мнения: 2 227
камбичка и катерина

честити ви пъшкулчета!!!
да са ви живи и здрави и мнооооого да ви слушкат  Hug

и аз получих вдъхновение за заглавие ная новата ни темичка

С ТАЗИ СИЛНА БЕБЕШКА ГРАДУШКА СКОРО ВСЯКА АПРИЛКА БЕБЧЕ ЩЕ ГУШКА

# 291
  • Мнения: 36
Честито бебче на Тай и на другите мамчета (че те много станаха вече и им загубих края  Laughing )!

Дейче, аз уведомих и Мартенките, че гледам, че я водят още неродила, надявам се не възразяваш, че използвах твоята ценна информация  Hug

Мара Каси - за слинга: едва ли ще стане с карабинери, нали трябва да са точно халки, че да се приплъзват  Rolling Eyes Има 2 магазина за шивашки материали на Графа, близо до канала, там сигурно има. И в Люлин има едно такова магазинче, близо до нашата спирка на тролеите, но не знам дали има точно халки.

Днес бях за първи път на запис на тонове. На бебето му е екстра и май хич и няма намерение да излиза. Според дока ще изкараме още 2 седмички на тъмно  Laughing  Като нищо баш за Великден ще сме в болницата  Mr. Green  Иначе и аз вече имам тази екстра подути глезени, надявах се да ме подмине, ама не  Thinking  Пак добре, че се появи чак сега, де, че малко остана  Peace

# 292
# 293
  • Мнения: 182
Честита принцеска на мама Тай

Десси много се зарадвах на новината,че татито ви се прибира при вас,понеже знам какво е да си чакаш мъжлето  Heart Eyes
бен знам,че дават бебетата на 3-я ден след секцио,но преди това май ги носят да си ги кърмят майките или само да си ги видят ако не могат да кърмят!
мария тя момата пораснала,много е сладка  Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 268
 Честито на всички нови мами  bouquet
Честито на вчерашната рожденичка  bouquet
Ние сме добре.
До скоро Simple Smile

# 295
  • Мнения: 494
Може,Дена,може Hug
Малииииии,ама няма толкова кьорава като мене  hahaha
Тази снимка може да ти избоде очите,ама някой,кой да види!
Мария,снимката е повече от уникална, а и как само дяволито се усмихва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт