Хотели, подходящи за семейства с деца

  • 60 967
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 743
 Станцията на Народното събрание,във Велинград(бивша на Мин.съвета).Пускат външни гости( на хотелски начала),ако има място за настаняване.Вече ремонтирана!Чудесно място за семейства с деца.

Имат ли сайт? Можеш ли адрес да дадеш?

# 136
  • Мнения: 2 455
 Станцията на Народното събрание,във Велинград(бивша на Мин.съвета).Пускат външни гости( на хотелски начала),ако има място за настаняване.Вече ремонтирана!Чудесно място за семейства с деца.

Имат ли сайт? Можеш ли адрес да дадеш?
   Не,сайт-няма.Телефон   +35935950030

# 137
  • Мнения: 784
 Станцията на Народното събрание,във Велинград(бивша на Мин.съвета).Пускат външни гости( на хотелски начала),ако има място за настаняване.Вече ремонтирана!Чудесно място за семейства с деца.

Имат ли сайт? Можеш ли адрес да дадеш?
   Не,сайт-няма.Телефон   +35935950030

А защо точно я препоръчваш - има ли детски кът, детска стая, където да играят децата?

# 138
  • Мнения: 2 455
      Няма детска стая,нито детски кът!Има чудесен , топъл минерален басейн,и се намира до борова гора,тишина,чист въздух.Дворът е голяма зелена поляна за игри,а сега- зимата, за търкаляне в сняг !Когато е студено всички дечица се събират в фоайето,играят на криеница,гоненица-малки,големи...(достатъчно пространство,не се пуши)Храната-прясна,вкусна,готвено и супи различни всеки ден.На 10-15 мин. пеш от парка при хотел"Двореца"и хубавата външна площадка на хотел "Рич".Има вече и СПА.

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 22:58 от Roo Roo

# 139
  • Мнения: 479
Roo Roo, чудесно изглежда  Simple Smile
Басейнът има ли детска секция?
А, можеш ли да ни ориентираш какви са цените?

# 140
  • Мнения: 2 455
   Басейнът няма детска част,започва с плитко,където вече 6-7годишни могат да стъпват,след 3м . постепенно става дълбоко.Най-малките си играят на стълбите,или с надуваеми ,помощни играчки си се цамбуркат.      Цени- стая 2 легла-50лв..,стая 3 легла-70 лв.,апартамент- нямам спомен(май 90лв.)  Може да попиташ по телефона(по-горе съм го дала)

# 141
  • Мнения: 479
Благодаря за отговора   bouquet

Смятам да се обадя, да, защото ме заинтригува. Дано има места  Simple Smile

# 142
  • Мнения: 2 455
Благодаря за отговора   bouquet

Смятам да се обадя, да, защото ме заинтригува. Дано има места  Simple Smile
 Процедурата е следната-обаждаш се там ,казваш си дните(датите),на които искаш да отидеш.Те ти взимат телефона и чакаш обаждане до 2-3 дни дали за този период има свободни стаи,за външни хора.За големи празници и ваканции-няма шанс!Успех!(ако те интересува още нещо питай)

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 703
   Басейнът няма детска част,започва с плитко,където вече 6-7годишни могат да стъпват,след 3м . постепенно става дълбоко.Най-малките си играят на стълбите,или с надуваеми ,помощни играчки си се цамбуркат.      Цени- стая 2 легла-50лв..,стая 3 легла-70 лв.,апартамент- нямам спомен(май 90лв.)  Може да попиташ по телефона(по-горе съм го дала)
цени за 2 стая -50 лв пълен пансион ли е,или само стаята?

# 144
  • Мнения: 2 455
Стая+ползване на басейн,паркинг.Храната не е включена.   Тук с няколко майки , събрахме по-бюджетни хотели (безплатно за деца),може да погледнеш       http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616848.0;all

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 07:27 от Roo Roo

# 145
# 146
  • Мнения: 2 455
Подходящо за напролет- хотел "Боженци"село Черневци     http://hotelbojenci.com/index.php?page=about&gid=19         Набелязала съм го за Великденските празници.Не сме били там,проучвам го.  Има вътрешен детски кът и външен,както и басейн с детска секция

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Миналата пролет бяхме в х.Боженци и според мен е абсолютно неподходящ за семейства с деца. Посоченият вътрешен детски кът е всъщност един аквариум с размери метър на два и освен показаната къщичка няма нищо друго. Две деца трудно "играят" там.
Външният детски кът/пак го има на снимките/  е на втория етаж до ресторанта и басейна и също е сравнително малък. Малка полянка и къщо-пързалката, която пък ми се стори леко опасна за по-мъничките дечица.
Хотелът се намира на самия път за Боженци и няма никакво свободно пространство наоколо.
В ресторанта храната беше хубава, но и цените не бяха от ниските.
Впечатленията ми са от май месец, тогава хотелът беше съвсем нов и може нещо да е променено вече...

# 148
  • Мнения: 2 455
   
Миналата пролет бяхме в х.Боженци и според мен е абсолютно неподходящ за семейства с деца. Посоченият вътрешен детски кът е всъщност един аквариум с размери метър на два и освен показаната къщичка няма нищо друго. Две деца трудно "играят" там.
Външният детски кът/пак го има на снимките/  е на втория етаж до ресторанта и басейна и също е сравнително малък. Малка полянка и къщо-пързалката, която пък ми се стори леко опасна за по-мъничките дечица.
Хотелът се намира на самия път за Боженци и няма никакво свободно пространство наоколо.
В ресторанта храната беше хубава, но и цените не бяха от ниските.
Впечатленията ми са от май месец, тогава хотелът беше съвсем нов и може нещо да е променено вече...
    Пълно щастие няма...!

# 149
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Не ме разбирай погрешно. Ако отида с мъжа ми или с приятелки, бих изкарала чудесно 2-3 дни.
Но с дете не бих отишла за повече от една вечер.

Общи условия

Активация на акаунт