Хотели, подходящи за семейства с деца

  • 60 931
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 522
За лятото много подходящо с басейн, поне аз съм доволна
www.madaraomaya.com

# 166
  • Мнения: 2 449
   Харесвам тази тема,има полезна информация,но често се загубва назад и не се актуализирва!                                                                                             Нека включим предложения подходящи за настъпващия сезон.   От мен  "Апарт-хотел Лъки" в Банско  Тук има систематизирано,какво предлагат за децата http://www.luckybansko.com/aparthotel/main.php?id=88 
Скрит текст:
Снимка на вътрешния детски кът

# 167
  • Мнения: 3 271
Отдавна съм му хвърлила око на този хотел.С този топъл басейн сигурно ще си заслужава  Peace

# 168
  • София
  • Мнения: 864
  Харесвам тази тема,има полезна информация,но често се загубва назад и не се актуализирва!                                                                                             Нека включим предложения подходящи за настъпващия сезон.   От мен  "Апарт-хотел Лъки" в Банско  Тук има систематизирано,какво предлагат за децата http://www.luckybansko.com/aparthotel/main.php?id=88 
Скрит текст:
Снимка на вътрешния детски кът
подкрепям!

# 169
  • Мнения: 4
Тази тема мисля,че е по-подходяща да задам въпроса си.
Някой ходил ли е близките години (1-2) към Банско и в частност в този хотел Лъв.Сега били пуснали намаление и ме навиват да ходим,но скоро не сме били към Банско(от 100 години:) ) и искам да разбера ако някой може да сподели как е там и дали си заслужава за парите.

# 170
  • Мнения: 784
Момичета, налага ни се да пътуваме с децата до Велико Търново и Плевен. Ще нощуваме във Велико Търново, затова търся подходящ хотел за отсядане в града – ясно ви е какъв .
Интересувам се също от места за хапване в двата града – по възможност някакви заведения с детски кът, а може и по моловете да се храним – ако има такива с подходящи детски центрове напр. 
 Hug Hug Hug

# 171
  • софия
  • Мнения: 757
В Търново препоръчвам Щастливеца и пицария Его. И двете са на главната улица. Peace

# 172
  • Мнения: 11 566
В МОЛ- а има детски кът, с много играчки и занимания за най- различни възрасти. И там има Его- за хапване. Сега ще помисля за хотел и ще допълвам.

Общи условия

Активация на акаунт