С Дюкан сваляме кила по много, ако спазваме го строго - 169

  • 24 607
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Вики, ЧРД много щастие, здраве и късмет
Кали08, напълно си права и аз съм в голям размисъл...да мина ли в трета newsm78 да си задържа това което съм постигнала...защото от два месеца се въртя около едни кг и е много затормозяващо....
Лек слънчев ден, за всички много  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 15:28 от Dari68

# 16
  • Мнения: 4
Режимът на втора става по-дълъг, изкушението да прегрешим отново е по-голямо и се затваря един омагьосан кръг. Излизането е или трета предсрочно, за да не се загуби постигнатото или свръх воля и връщане в режима с ясната мисъл, че следващите два месеца ще си режимен и няма да сваляш.
Кали08-много вярно казано  Peace това важи за много от нас ... разбирам те на 100 %. Аз съм в това положение вече много време и за себе си реших,че няма да вляза в трета,докато не стигна целта си  Heart Eyes
Вещи- newsm20 пред търпението,всеотдайността и самообладанието ти    bouquet
Волна пеперуда - добър пост  Peace
По повод дробчетата - консумацията им води до бързо повишаване на нивото на холестерола в организма и това е вероятната причина някои хора да се чувстват зле
ЕДИТ-Gulbenur-пожелавам ви бързо оздравяване,та малчо да е добре и ти да си спокойна  Hug
На мен ми е едно пролетно,смених си аватара и хич не ми спори работата  ooooh!

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 14:52 от mirka75

# 17
  • Мнения: 1
Момичета -софиянки,моля кажете ми откъде купувате извара М-----в,че мойта дъщеря ще си идва и да и поръчам да ми купи,че и аз да се пооблажа с такава благинка,щот в нашто града голема-тъквоз нема!!!Филюдке, Embarassedчак днес разбрах , че си от Русе Hug Hug Hug,а толкоз плаках,че няма никой!

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 190
Привет и в новата тема!
Заглавието - уникално!
Новичките - поне заглавието да прочетат! Mr. Green
Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 0
  bouquetВещи нова заглавие сякаш е написана за мен бЛАГОДАРЯ за новата тема
Мирка и аз се радвам  това си е постижение Hug Hug Hug Hug Hug
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ  за подкрепата обичам ви   bouquet  bouquet  bouquet
Преди мъничко се прибрах от разходка в гората .Чувствам се прекрасно. Тези 2 часа ходене ме заредиха с много енергия .Дано утре кантарев да ме възнагради за усилията пак. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 13:09 от mihi69

# 20
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
зДРАВЕЙТЕ 
честита ни тема и по малко килца

# 21
  • Мнения: 31
Здравейте!
ВИКИТО - Честит рожден ден! Желая ти здраве и към това да си красива, слаба и чаровна да се прибави и истинската любов и голямото щастие, които разбрах, че все още търсиш! Весел празник! Tada smile3510
Ние си седим в къщи с детето, че още доста кашля. Утре, може би, ще се разходим малко.
Приятен ден!

# 22
  • Мнения: 36
изварата аз я купувам от магазин Европа ,но съм я намирала и в по- малки магазини .Така ,че предполагам че ще я има където и да отиде

# 23
  • Мнения: 1
Благодаря,Епсон Hug

# 24
  • Мнения: 36
за нищо nartsisa-ако не,  казвай да пращаме колети

# 25
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Да се разпиша и аз в новата темичка!!!
Вещи-Благодаря:)) Hug
Днеска е чудесно време няколко часа бяхме навънка , се надявам че след обед няма да се развали , че да излезем пак:)

# 26
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Леле ще се разпиша на втора страница. Това не може да бъде. Айде и в тая тема дано сваля 2 кила.  Praynig Blush
ВИКИТО Честит рожден ден мила. Здраве, щастие и късмет ти пожелавам. Бързо сваляне на излишните килограми.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 14:28 от Снежка

# 27
  • Мнения: 781
Привет от мен Simple Smile

Записвам се в отбора, надявам се да се отърва от излишния товар с лекота!
На слука на всички!

# 28
  • Мнения: 170
Хайде и аз да се отразя в новата тема. Хубав и слънчев съботен ден ви желая! И за да не е само запис и спам, за протокола да ви представя моята късна съботна закуска от сандвичи на парти грила-"тричаво" хлебче запечено със смес от яйце, извара, стрък пресен чесън, сминдух и чубричка, станаха чудно хрупкави, а за обяд и вечеря, пилешки бутчета и пилешка супичка:


ПП Кика Hug, Добре Дошла и Успех Peace!

# 29
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аааама че съм блейка. Забравих да се похваля, кантара днес ме показа с още кило на долу.

Общи условия

Активация на акаунт