www.promod.fr- 30

  • 20 466
  • 359
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 698
Момичета, обръщам се към тези, които вече имат панталон на Промод. Аз съм с талия 72 и ханш 95, кой размер трябва да си взема? Иска ми се да улуча размера, а не да ми е малък или голям. По сметки май съм за 38, но не съм сигурна за тази марка отговарят ли си.
Мерси Hug

# 31
  • Мнения: 115
Арлина, благодаря ти! Но дали с 01.04 вкл? newsm78
Забелязвам, че на дънките и панталоните ми от Промод много им се променя дължината след изпиране /дори и на ръка/. Това не е зле, в никакъв случай, тъкмо икономисвам от шивачка  Mr. Green, но ми се струва странно. Този панталон например ми беше доста дълък, макар да съм висока, а сега е може би 2-3 см по-къс. Дори ми се струва, че с висока обувка няма да мога да го сложа http://www.promod.fr/pantalons/pantalon-droit-trame-ceinture-noi … 6230027001T2.html

# 32
  • София
  • Мнения: 1 544
Момичета имам питане : http://www.promod.fr/soldes/robe-en-maille-et-voile-crepe-noir-R6200003001O2.html  това кой размер е?

# 33
  • Мнения: 378
предполагам е изчерпано

# 34
  • Мнения: 1 313
Арлина, благодаря ти! Но дали с 01.04 вкл? newsm78
Не зная, не съм учила френски, само видях някъде дата. Но тъй като пуснаха намаленията в четвъртък миналата седмица, струва ми се лоично да е включитлно 01.04, защото прави точно една седмица... но няма как да съм сигурна Laughing

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Арлина, благодаря ти! Но дали с 01.04 вкл? newsm78
Не зная, не съм учила френски, само видях някъде дата. Но тъй като пуснаха намаленията в четвъртък миналата седмица, струва ми се лоично да е включитлно 01.04, защото прави точно една седмица... но няма как да съм сигурна Laughing

Би трябвало да е до първи включително. Пише 01.04., 22 часа.

# 36
  • Мнения: 9 095
да, включва и утре Peace

# 37
  • Мнения: 115
Благодаря ви, момичета!   bouquet Ама то верно пишело си точно и дата и час, ама кой да види.  Blush

# 38
  • Мнения: 9 095
мен пак ме изненадаха, нямам тръгнали поръчки и никаква доставка не ми дават ooooh! тъй като днес е последен ден, а има над 10 човека чакащи за поръчка, пишете ми на лс дали искате да си разделите една доставка или да изчаквам ooooh!

# 39
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
моята поръчка от понеделник вече е тръгнала  Shocked теди твоито що така  Rolling Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И моята тръгна тази сутрин..... Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 544
мен пак ме изненадаха, нямам тръгнали поръчки и никаква доставка не ми дават ooooh! тъй като днес е последен ден, а има над 10 човека чакащи за поръчка, пишете ми на лс дали искате да си разделите една доставка или да изчаквам ooooh!

Аз съм за. Стига не изпусна нещата, които съм заявила. доставката е около 25 -30 Е. Ако се раздели между 10 човека е  ок.

# 42
  • Мнения: 276
Момичета,много искам коженото яке,което сега го няма.Дали ще го пуснат след време или да не храня надежди.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 755
мен пак ме изненадаха, нямам тръгнали поръчки и никаква доставка не ми дават ooooh! тъй като днес е последен ден, а има над 10 човека чакащи за поръчка, пишете ми на лс дали искате да си разделите една доставка или да изчаквам ooooh!

Аз съм за. Стига не изпусна нещата, които съм заявила. доставката е около 25 -30 Е. Ако се раздели между 10 човека е  ок.

И аз нямам нищо против да си разделим доставката, щом сме 10 човека.

# 44
  • Мнения: 9 095
мдам, събрахме се, ама ще изчакам още малко, че да няма изостанали с инфото и да се разминем и каквото е останало ще поръчам и ще направя нов акаунт този път да видя какво ще стане, а на другия дано тръгнат скоро поръчките, и да ви помоля! като преведете пари превеждате от мое име, повечето казват сумата и превода, ама някои са ми превели и не са се обадили и сега ги ровя, пишете искам да кажа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт