Строико 2009

  • 2 938
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Да, значи, това е за хора с дограма  Ал или ПВЦ. Аз нямам такава. Но мерси, ако някога ми потрябва, ще знам, че има такова чудо. Техниката напрадва. Thinking

# 16
  • Мнения: 2
На мен също ми направи впечатление този вид климатична система, ако не ме лъже паметта фирмата производител май беше Aereco. но аз останах с впечатление, че става за всички видове дограми - PVC, алуминиеви и дървени... Сега мисля в най-скоро време да ги пробвам, защото да си решиш проблема с мухъла и влагата за по малко от 200-300 лв и то завинаги, мисля че е добре инвестиция. Ако някой ги е ползвал вече, може ли да сподели доколко са ефикасни?

# 17
  • Мнения: 27
Кога пак ще има Стройко?

# 18
  • Мнения: 527
през есента

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 17
Аз вече писах за тези клапани по една от темите във форума - май за мухъла. В началото не можехме да определим ефекта, защото студовете минаха и времето беше топло, но тия дни, тъй като сутрин беше 5 градуса, на съседката й се появяваше конденз по стъклата, а у нас нямаше. И това ме убеди, че са ефикасни, а и съседката ми се убеди и реши да си сложи поне един брой. Ние също сложихме само 1 - за проба, но май и за хола ще вземем. Клапаните са френски - на Aereco. Ще си сложим и едно у-во дето на същия принцип смуче въздух /в зависимост от влажността/

# 22

Общи условия

Активация на акаунт