Music Idol 3 - седма тема

  • 26 613
  • 572
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 66
Ама защо му трябва на Фънки да я дразни сега. Какво ще спечели от това? Мен ме дразнят публичните личности, които се подиграват с Лили. Да я оставят на спокойствие. Тя, каквато и да е, все пак е легенда. Кой може да се похвали с нейния дълъг живот на сцена!!!
Друг е въпроса дали Лили въобще може да спре употребата на нейните песни, вероятно няма как.

Мен ме дразни толерирането и  издигането в култ на простотията по телевизията и въобще, както и липсата на всякакво уважение към който и да било.
И после се чудим от къде ни е дошла незавидната съдба, ами сами си я правим.


а Фънки кво е? newsm78 Някаква симпатяга
с последното съм силно несъгласна.

# 556
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ама защо му трябва на Фънки да я дразни сега. Какво ще спечели от това? Мен ме дразнят публичните личности, които се подиграват с Лили. Да я оставят на спокойствие. Тя, каквато и да е, все пак е легенда. Кой може да се похвали с нейния дълъг живот на сцена!!!
Друг е въпроса дали Лили въобще може да спре употребата на нейните песни, вероятно няма как.

Мен ме дразни толерирането и  издигането в култ на простотията по телевизията и въобще, както и липсата на всякакво уважение към който и да било.
И после се чудим от къде ни е дошла незавидната съдба, ами сами си я правим.


а Фънки кво е? newsm78 Някаква симпатяга
с последното съм силно несъгласна.

Нямам предвид това което показва в МА, а какъвто е в реалния живот. Wink

# 557
  • Мнения: 66
Трудно ми е да си представя нещо по-различно...

# 558
# 559
  • Мнения: 619
Мернах само заглавието в "Уикенд", че е забранила нейни песни да се пеят в Шоуто, заради коментарите на Фънки.
Ето , то си пише защо е забранила...
Фънки с този Дънкан Маклауд....нямам думи, бе мен...излага се просто и то много  #2gunfire

# 560
  • Мнения: 3 405
Снощи в "Комиците" Мария бе възпята като "Педя жена, лакът уста"  Laughing
Тя не им се разсърди.

# 561
  • Мнения: 916
Снощи в "Комиците" Мария бе възпята като "Педя жена, лакът уста"  Laughing
Тя не им се разсърди.

 Joy Joy Браво на тях, това е най-точното определяне.

# 562
  • София
  • Мнения: 5 040
Изпростяването на Иван и Андрей е стряскащо. Не знам кой е отговорен - сценаристи, продуценти, водещи, редактори, СЕМ..., но е плашещо това, че никой не взима отношение и инфантилно-просташките забележки продължават да се толерират.
Притесняват ме липсата на граници и чувството за безнаказаност.

# 563
  • София
  • Мнения: 62 595
Еее, нали са продуценти, могат да си позволят и да се осерат публично!

# 564
  • София
  • Мнения: 8 000
Голям почитател съм на Мюзик айдъл, но Иван и Андрей не се понасят...То не бива простотии, не бива обиди, ама те надминават всичко... Не мога да разбера защо не се съобразяват с това, че предаването се излъва в такъв часови пояс, когато гледат и деца, и подрастващи....Те нямат цедка на устата и изобщо не се съобразяват с това какво говорят. Вече престанах да го гледам предаването, само го пускам за фон, докато си бръмча на компа...

# 565
  • Мнения: 428
Подозирам,че БТВ няма да ги остави те да продуцират 4-сезон.
Почти съм сигурна.
БТВ е една от малкото стойностни медии -според мен- и едва ли ще си сложи таралеж в гащите и до година,като виждат какво се случва сега.

# 566
  • София
  • Мнения: 15 251
За Иван и Андрей... нямам какво да добавя просто....
Изумителна посредственост и  простащина.
Когато гледам МИ, обикновено слушам само песните, техните простотии си пускам покрай ушите.
Но вчера синът ми се кискаше и ми казваше "Искам да й видя циците!"-с тона, с който се киска когато знае, че казва нещо нередно.
Каза, че го бил чул в МИ. Като нищо!

# 567
  • Мнения: X
Искам да ви попитам, знаете ли коя е групата, която свири заедно с айдълите на големите концерти?

# 568
  • Мнения: 398
 Група "ТЕ".

# 569
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Искам да ви попитам, знаете ли коя е групата, която свири заедно с айдълите на големите концерти?

"Te" в вокал Преслава Пейчева.

Общи условия

Активация на акаунт