LaRedoute.fr - 108 - Всичко за поръчката!

  • 71 887
  • 1 175
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1
Boris4o и leidi_08 ако обичат да си изчистят кутиите, ако искат да им отговоря на ЛС.

готово Simple Smile

# 871
  • Мнения: 324
А за колко време фактурират поръчката обикновено? Пращат ли известие по e-mail или се отразява някъде в статуса?
Седмица мина, откакто пуснах първата си поръчка, а още няма нищо.
Иска ми се ако ще я отменят заради използвания код, да стане по-бързо, та да поръчам нещата пак  Sunglasses

# 872
  • Мнения: 610
Момичета дайте мнение за тези маратонки?Дали си отговарят на номера?Някой има ли ги и доволни ли сте?
http://www.laredoute.fr/vente-baskets.aspx?productid=324126745&a … 9&prodcolor=3

# 873
  • Мнения: 53
Ето и от мен една получена поръчка от 5.3.:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=350605&pid=11392599

# 874
  • Мнения: 481
Аз пак да питам за розовите Пуми от юношеската номерация, дали си отговарят на номера и има ли някъде реални снимки?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9269975& … ue&ksource=-1

# 875
  • Мнения: 177

Много са хубави тези обувки! Удобни ли са? Колко см е тока? И кой номер са твоите?

# 876
  • София
  • Мнения: 940
А за колко време фактурират поръчката обикновено? Пращат ли известие по e-mail или се отразява някъде в статуса?
Седмица мина, откакто пуснах първата си поръчка, а още няма нищо.
Иска ми се ако ще я отменят заради използвания код, да стане по-бързо, та да поръчам нещата пак  Sunglasses

Различно е времето за фактуриране, особено събота и неделя става по -бавно. Не изпращат мейл когато е фактурирана, можеш да си следим статуса като отидеш на Suivre mes commandes. Ако срещу артикула пише A domicile тогава е всичко наред. Хубаво е да прочетеш първият пост,има и линкове за сайтове, в които е обяснено доста за пазаруването и т.н.

# 877
# 878
  • Мнения: 473
Получих известие днес за поръчка от 22.03. за поща. Станали са бързи като светлината тия французи, браво на тях, дано всички се радват на бързопристигащи поръчки!

# 879
  • Мнения: 324
А за колко време фактурират поръчката обикновено? Пращат ли известие по e-mail или се отразява някъде в статуса?
Седмица мина, откакто пуснах първата си поръчка, а още няма нищо.
Иска ми се ако ще я отменят заради използвания код, да стане по-бързо, та да поръчам нещата пак  Sunglasses

Различно е времето за фактуриране, особено събота и неделя става по -бавно. Не изпращат мейл когато е фактурирана, можеш да си следим статуса като отидеш на Suivre mes commandes. Ако срещу артикула пише A domicile тогава е всичко наред. Хубаво е да прочетеш първият пост,има и линкове за сайтове, в които е обяснено доста за пазаруването и т.н.

Dessitto, благодаря ти!
A domicile пише, значи остава да чакам доставката Grinning

# 880
  • Мнения: 610
Ще ми кажеш ли кой номер са белите къси панталонки?Ние сме на 2год,но е висока около 97см и е 15кг. и незнам за панталонки и то къси кой номер да и взема?

# 881
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Някой да има тези или подобни за размери на стелка 38-39 моля ви  Praynig

# 882
  • Мнения: 1 263
Моята поръчка, получена вчера (от 6 февруари):

Абсолютно точно си отговарят на номера. Много удобни! Peace Само ме изненада, че "сламената" част жълтее повече, от колкото си представях..

Тази блузка: 38/40 номер. Хареса ми. Хубаво трико.

Другите неща са коментирани многократно.

# 883
  • Мнения: 389
Моята поръчка, получена вчера (от 6 февруари):

Абсолютно точно си отговарят на номера. Много удобни! Peace Само ме изненада, че "сламената" част жълтее повече, от колкото си представях..



Другите неща са коментирани многократно.
Moже ли снимки на сандалите ,да каже6 ти кой номер си взе и кой носи6 по принцип  Hug

# 884
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Кажете ми моля ви 27ми номер детските като стелка колко е или 28 да се ориентирам

Общи условия

Активация на акаунт