мнения за NET 1 коректност качество

  • 65 349
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 812
Доволна съм, от 5 години съм техен клиент.

# 196
  • София
  • Мнения: 137
Доволна съм, от 5 години съм техен клиент.
признавам ти чувството за хумор

# 197
  • София
  • Мнения: 8 933
Доволна съм, от 5 години съм техен клиент.
признавам ти чувството за хумор
И аз явно имам такова, защото вече почти толкова години съм им клиент, от 2 ползвам и Интернета, преместих се на  ново място пак при тях и нямам никой от описаните от теб проблеми.

# 198
  • София
  • Мнения: 137
Доволна съм, от 5 години съм техен клиент.
признавам ти чувството за хумор
И аз явно имам такова, защото вече почти толкова години съм им клиент, от 2 ползвам и Интернета, преместих се на  ново място пак при тях и нямам никой от описаните от теб проблеми.
от самото начало съм им клиент за телевизията и съм многодоволен; особено на фона на останалите доставчици; но нета...... между това, за което плащам и това, коеот получавам разликата е няколко пъти в поне 80% от времето; вярно, че рекламата е "..... до ..... Mb" и никога не казват от колко; та сега си плащам за гяволъка да икономисам няколко лева, щото имах наивността да предположа, че и другите предлагат същия нет ...

# 199
  • Мнения: 2 812
признавам ти чувството за хумор
Не си прави труда, нямам такова  Joy Joy Joy .

# 200
  • Мнения: 250
Доволна съм, от 5 години съм техен клиент.

И аз съм много доволна от Нет 1. От няколко години сме при тях и досега не сме имали проблеми.  Hug

# 201
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
И аз съм много доволна ,както от услугата -телевизия и Интернет, така и от обслужването!  Peace

# 202
  • Мнения: 536
Когато нетът ни е определено бавен, имайте предвид, че това може да е заради обновяване на антивирусната или на нет браузъра. Тоест или браузурът е свалил някакво обновяване или антивирусната, от което всичко се срива.
Така стана и с мен. Скоростта на нета за даунлоуд спадна до 10 от 45 мегабита/сек. Дойдоха техниците на нет1 и взеха да ми разправят редовното: Стар ли е компютърът Ви? Само от това чувам "проблемът не е в нас". Стана ми зле. Чувала съм го и не е било вярно.
Но се оказаха прави - не беше от тях. Деинсталирах НОд-а и Мозилата. Сложих нов браузър - в случая Опера - и инсталирах друг НОД.
Е - скоростта се вдигна на 90 MB/s при платени 45...

Просто пробвайте тези неща.

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 18:14 от vasilenae

Общи условия

Активация на акаунт