Хайде лятото дойде, НОЕМВРИйчето се стяга за море!!!

  • 15 679
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
МОНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! bdbaloni ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА И МНОГО УСМИХНАТА !!! smile3525

# 31
  • Мнения: 2 673
Мони и от мен честит празник! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ОБИЧАНА ЖЕНА И МАЙКА! Много сбъднати желания!   bouquet

# 32
  • Мнения: 881
ПЕТЯ,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ДАНИЕЛ И САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!НЕКА БЪДЕ ГОРДОСТ ЗА МАМА И ТАТЕ,НЕКА ВИНАГИ ГО СЪПЪТСТВАТ ЩАСТИЕТО И КЪСМЕТА!

# 33
  • Мнения: 3 214
Благодаря за пожеланията  Hug

# 34
  • Мнения: 558
Една честитка от мен и за lightblue!!!
Ради, честит празник! Да си много щастлива, здрава и обичана   bouquet!!!

Мони и ВечеПетя- вас ви поздравявам на патеричка... куцук- куцук  Embarassed Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 334
и аз да се включа с поздравите  Wink
Честити да са празниците на Ради и Ели!!! Бъдете здрави и щастливи! Нека късмета ви съпътства във всяко добро начинание!
Ели специално за теб

Ради, а това е специално за теб 
 Hug за всички

Софко, маме, изби рибата с този дрян  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 673
Ей, много празници, много нещо! Поздрав от нас за Дани на ПЕтя, Ради !! Да сте живи и здрави !  bouquet

# 37
  • Мнения: 881
Ради,Ели,честити рожденни дни!Бъдете здрави,обичани,щастливи!  bouquet

# 38
  • Мнения: 667
Честит празник, lightblue! Да си много здрава и щастлива, нека се сбъдват мечтите ти!
Елито, честит рожден ден! Бъди  здрава, щастлива и обичана! Приятен празник!


Ради е много пораснал, не слуша, обича да се налага и е много срамежлив. Бърборясва, най-вече икам и не икам .

T@LI, дано оздравявате вече и бърза адаптация. До колкото си спомням, Вики беше в частна ясла - много деца ли са, болнички ли ги водят, че боледува често, не му ли обръщат внимание, за да се свикне?

# 39
  • Мнения: 758
Честито на всички,
аз само да се включа с едно привет и да отивам да чета назан Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 332
Честити РД /на патерички/ на Мони, Ради и Ели!!!

# 41
  • Мнения: 197
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!НАЛИ ЗНАЕТЕ,ЧЕ ВИ ОБИЧАМ?!



Не съм писала отдавна,ама нещо ми беше тъжно и не ми се пишеше.Тия дни очаквайте включване Mr. Green

# 42
  • Мнения: 334
Ели, честит рожден ден!!! Бъди здрава и щастлива! Нека момчетата ти носят много поводи за радост, а татко им те обича безкрайно! Нека тъгата отмине бързо и пролетта разцъфне в душата ти!  Hug

 Simple Smile нашите Елита били една зодия  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 483
Привет, момичета!  Hug

Не съм се вясвала отдавна и много ме е срам за това, ама не сколасвам Embarassed

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЧКИ НА ДАРИ, МОНИ И ЕЛИТАТА!   bouquet

Благодаря за честитките  Hug

Ние сме добре.Мони много е пораснал, а кака Теа е вече наистина кака.Сама го забавлява, помага и от една седмица е много послушна, пупупу.Дано ни е пуснал вече бебешкия пубертет.От септември смятам да я пускам на градина, но още умуваме дали на частна или държавна.
С бебо още не сме се захранили, може би тази седмица, вече ще сме на 6 месеца.Все още сме само на кърма, ама това доведе до голямо пристрастяване към цицата.

В общи линии това е от нас.Чакам с нетърпение срещата в Априлци да видя всички вас и колко са пораснали ноемврийските ни душички.

Целувки от нашата банда и да подкрепя Софко в апела за още бебенцааааа  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 708
здравейте и от нас,

рядко се вясваме, ама от работа няма време.

Алесия е добре, все пове4е говори и то и на двата езика. Не и спира устата просто, като мелница е Mr. Green

Ина4е бебе6кият пубертет не ни е пуслан напълно, но да ре4ем, 4е имаме подобрение  Grinning

Успех на вси4ки мами о4аква6ти бебенца.


Цунки на вси4ки мъници  Hug

Общи условия

Активация на акаунт