Орифлейм - каталог 5 2009 година

  • 13 371
  • 237
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 095
не аз искам да знам миналата бизнес програма която мога да поръчам този каталог,а точките съм ги направила миналия,за да ми се сметнат точките към 5 каталог,разбираш ли  Rolling Eyes

спирала вижънс, водоустойчива и крем за ръце нежна грижа 12БТ Peace

# 196
  • Мнения: 3 675
Аз имам едно въпросче, свързано с получаването на поръчки.Понеже каталога започва на 20 април, а той се води официален почивен ден, предполагам че офисите няма да работят.Ще могат ли да се пускат поръчки тогава?Предполагам, че ще се получават чак на 21? Thinking
Моята спонсорка ми каза, че няма проблем да се пускат поръчки на 20, но ще дойдат със закъснение. Flutter
нямам много поръчани неща, но се притеснявам да не се изчерпят за един ден, защото просто нямам възможност да ги пусна на 20.
Става въпрос за интимен гел, червена спирала за обемни мигли и един мъжки сапун за тяло от серията норд.Не вярвам хората да се избият да купуват точно тези продукти още първия ден, нали не е проблем да ги пусна на 21, когато съм на работа и ще имам интернет достъп?

Дори в следващият каталог сапуна Норд е още по-евтин, ще го поръчам тогава.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 13:46 от gitadam

# 197
  • Мнения: 255
Здравейте, сладурки!
Ще ме приемете ли във вашите темички - много ще съм щастлива да обменяме опит заедно.
Аз съм представител за гр. Перник.
Исках да попитам тези от вас, които са ползвали това трио от стр. 26(нощния и дневния крем и ексфолианта) дали са доволни.
Благодаря за отговора и се извинявам ако задавам вече задаван въпрос  Heart Eyes!

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Здравейте, сладурки!
Ще ме приемете ли във вашите темички - много ще съм щастлива да обменяме опит заедно.
Аз съм представител за гр. Перник.
Исках да попитам тези от вас, които са ползвали това трио от стр. 26(нощния и дневния крем и ексфолианта) дали са доволни.
Благодаря за отговора и се извинявам ако задавам вече задаван въпрос  Heart Eyes!


Добре дошла. За да те впишем на 1 стр. трябва да пишеш на момичето, което прави темите (ani_4ka) и да и дадеш координатите се.   Peace

# 199
  • Русе
  • Мнения: 116
Мименце, бизнес програмата която може да вземеш с поръчка от кат.5 е крем за ръце Нежна грижа плюс водоустойчивата спирала на Вижънс - общо за 6,85лв и 12 точки.
Крема воларе беше за кат.4, но той тогава липсваше и стои на чакаща който го е поръчал и е липсвал - 8 точки - 5лв.

# 200
  • Мнения: 420
благодаря ви за отговорите  Hug но искам да ви попитам за каталога нали ако имам  35лв мога да поръчам капсулите или парфюма,а ако имам за 105лв от каталога т.е. 3х35лв мога ли да поръчам парфюма мис о и примерно капсули два броя  newsm78

# 201
  • Мнения: 9 095
благодаря ви за отговорите  Hug но искам да ви попитам за каталога нали ако имам  35лв мога да поръчам капсулите или парфюма,а ако имам за 105лв от каталога т.е. 3х35лв мога ли да поръчам парфюма мис о и примерно капсули два броя  newsm78

да Wink

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Дами дайте мнения за Петал Куарц и Диамантен мускус? Как са като трайност?  newsm78  Whistling   bouquet

# 203
  • Мнения: 287
Имам Диамантен Мускус и е доста траен newsm10

# 204
  • София
  • Мнения: 426
искам мнение за този серум за околоочен контур по специално премахва ли сенки под очите


# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Имам Диамантен Мускус и е доста траен newsm10

Мерси много.   bouquet  Hug Да попитам за дуо сенките за очи - цветовете Грей Лайтс, Уалнут Пърлс и Сити Доун някой виждал ли ги е  Tired
http://beauty.loveandcare.ru/cgi-bin/site.cgi?m=details&id=9 … ;gro=149&s=10
Взех си Санд Дюнс и много ми харесаха та сега искам да си взема още и съм се спряла на тези?   bouquet А сенките на Вижънс изобщо стават ли, защото си харесах 2-3 цвята.  newsm78

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 17:35 от iv4enceto_91

# 206
  • Мнения: 3 034
искам мнение за този серум за околоочен контур по специално премахва ли сенки под очите




чак да премахва - не. но изглеждаш по-свеж след използването му. Peace

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Здравейте момичета,

Моля ви за помощ (с извинение, че се включвам в темата ви) Praynig
Разбрах за новия биопилинг на Орифлейм. Къде мога да проверя съставките му? Имам страшно проблемна кожа (много белези, акне), задължително ми се налага да чета съставките преди да закупя продукт. Мислите ли, че е удачен за мен? Има ли вече пробвали?
Дали е удачен за ползване и през лятото?

Благодаря предварително!  bouquet

# 208
  • Мнения: 3 782
Сега ще проверя съставките и ще ти пиша. Peace
Много странно че не ги пише никъде. Ти казваш имаш акне и белези. Щом ти е страшно проблемна кожата, по-добре да си вземеш другия пилинг http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search аз лично съм го ползвала, доволна останах. Сега исках да си поръчам пак, но не успях. Лятото определено не трябва да се ползва, даже до май месец трябва да се свърши, защото от там нататък слънцето става много силно, а кожата става прекалено чувствителна.
А биопилинга е по-скоро за по-зряла кожа, над 35 да кажем, това поне знам.

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 13:25 от ani_4ka

# 209
  • Мнения: 651
Здравейте момичета,
Моля ви за помощ (с извинение, че се включвам в темата ви) Praynig
Разбрах за новия биопилинг на Орифлейм. Къде мога да проверя съставките му? Имам страшно проблемна кожа (много белези, акне), задължително ми се налага да чета съставките преди да закупя продукт. Мислите ли, че е удачен за мен? Има ли вече пробвали?
Дали е удачен за ползване и през лятото?
Благодаря предварително!  bouquet

Не се ползва през лятото.Но мисля,че ти трябва добър дерматолог.

Общи условия

Активация на акаунт