1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 49

  • 22 679
  • 444
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1
ББ: Този пък няма ли си офисе да се грижи ами се залепил за шех като гербова марка. На Доктор Phil ми се прави.
Хахаха  Thinking Thinking Thinking

# 331
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
bz smile3525
Ама тия по 3 часа реклами имат! Sick

# 332
  • Мнения: 418
anna3com  =  хахахаахах да , точно ..... ми има си ...негов е .... Mr. Green



=====

спрете с тия китке, бре , нЕма толкоз вази у нас....  hahaha Mr. Green Hug Peace  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 333
  • Мнения: 459
проба за ББ

# 334
  • Мнения: 0
ВЗ не се притеснявай както ти е удобно така пиши ние всичко четем,супер си  bouquet Hug

# 335
  • Мнения: 683
BZ, ти китки вече си имаш ама ето една торта от сърце за това че си разваляш рахатлъка и на место да си гледаш ти се грижиш и за нас.

# 336
  • Мнения: 1
ББВреме е вече да разкрият всички гадости на Еда.Според мен Еда ще потърси Шех за  отмъщение . Онур няма ли да е Батман пак.
 Thinking

# 337
  • на Морето
  • Мнения: 512
BZ Златни ти ръце!Много благодаря! smile3525 smile3525 smile3525

# 338
  • Мнения: 0
Тая Шехи вече много ме нервира #Cussing outвсички са и виновни за решение,което сама е взела,та й което спаси сина й не е честно newsm78

# 339
  • Мнения: 418
BB:

Onur zyapa nehsto v kompyuetra ...
Razbraha ,che  Eda e ubila arhitekta na proekta (v predishnite serii 74 may beshe zabravih mu imeto na choveka ),.,.policiyata e tam .....iskat da napravya autopsiya ...kazvat im i za tova ,che e bila babysitterka na bebenceto i go ostavila i e otkradnala neshtata na semeystvtoo ...
Kerem bey tryabva da ya havanem , mu kazva policaya

---- -

Mert I meleK – HARESVA SI GO !
mElek go kani da hodyat navan .
------------------------------

SHEHI I ENGIN ----piyat , yadat ….pravi se na smart ass….
Flirtuvat ….Pita go dali si haresva Sibel (koyYA E Sibel???)

0000

Mert gali melek ....Tya iska da sa blizki priyateli ....Kazva mu ,che i e lipsval kato dobar priyatel;...Toy sahsto taka se e chuvstval ////



 

# 340
  • Мнения: 2
ББВреме е вече да разкрият всички гадости на Еда.Според мен Еда ще потърси Шех за  отмъщение . Онур няма ли да е Батман пак.
 Thinking


ББ: Нали Онур беше казал, че ще убие заради нея. Да не вземе да затрие Еда?   Thinking

# 341
  • Мнения: 683
ББ: Ама този младеж татко може да и бъде бе, хора! шехи опомни се бе мойто момиче!
Казах ли ви аз че само Супер Каан ще оправи работат този път....

# 342
  • Мнения: 0
ББ: Е, нормално, вече е разведен, няма да си го тури във фризера,я! Още повече, че оная фръцла си го заслужи.

 Joy Joy Joy
Оле, ще ме уморите!

# 343
  • Мнения: 418
BB:

E- leka vecher
Sh- molya .
E- mnogo mislya varhu tova koeto kazahte...moga li da vi vidya pak
Sh- leka vecher ....
E. govori s nyakava jena ////

---------------

Bennu otiva pri Kaan v uchillishteto

====

Pak sa v ofisa
Engin e sardit kato che li ....ne iska da pie kafe sas Shehi i dr. i kolejka

-----

Bennu mu kazva na Kaan ,che Shehi i e malko sardita, no ste se opravyat, i che tya pak shet idva, no toy tryabav da go oazi v tayna ot Shehi
================

Sehhi otiva pri Engin
E- zatvori vratat a... znachi e vajno ...
Sh- da ...chuyte me ...
E- nyama li da sednesh
Sh- ne
E- olee...kakvo stava
Sh- haresva te li me naistina
E- AZ SAM VLYUBEN V TEB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOVA E POVECHE OT HARESVANETO !DA
Sh- kakvoto vi kaja shte ostanemejdu nas ...SPAH S ONUR ZA 150,000 DOLARA ZA DA SPASYA JIVIOTA NA KAAN ...
===============

NIL E BOLNA ....ONUR ISKA DA GOVORI  S NEYA ....TYA NE ISKA ....


 

# 344
  • Мнения: 487
Момичета до колко часа е епизода по канал Д?

Общи условия

Активация на акаунт