Първокласници (n-та+1 тема :) )

  • 19 072
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 263
Лени, записани сте, първи в списъка. Обаче рекламации не приемам, да знаеш. Laughing

Божкеее, Бианкааа кви рекламации - кви пет лева сестро....
Да върне целия багаж детето ...........
И част от парите ............. Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter

Това дето пише за него пък Орхидейка е мишън импосибъл - всяко нещо в отделен плик  Shocked Shocked Shocked, аз съм доволна, ако върнат половината багаж  Joy Joy Joy за пари и дума не може да става.
Тази година за пръв път от ски лагера се върнаха с всички дрехи \ май\ и то само защото бяха в една стая и все пак баткото е по-голям.

# 301
  • Мнения: 310
Ili: Браво ,че сте оздравяли,било е май доста сериозно.Реши се значи да направиш "Игралницата занималницата ".  bouquet

Благодаря, намерих къде да проверя за състезанието по математика. Объркала съм името на у-щето и като пиша на Гугъл нищо не намерих.

И ние не сме доволни,но не губим кураж следващия тираж.Някой бе споменал ,че си видял резултата,може ли да поискаш листовката на детето си?

# 302
  • Варна
  • Мнения: 159
Bellaa, благодаря ти! Наистина сериозно ме изплашиха, но слава Богу под контрол е вече. Надявам се да се видим пак  Hug
А с Игралницата-занималница съм се заела сериозно, правя сайта и в момента, организирам транспорта, раздавам флайери и се надявам да се случи, защото я правя наистина с много желание  Peace

И ние не донесохме задачите вкъщи, но аз ги изтеглих от темата за математическото състезание и благодаря на мамите от форума, които споделиха, къде могат да бъдат открити.   bouquet

# 303
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт