Вече в къщи

  • 2 020
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
....

А, как беше обслужването? Още ли навсякъде се слуша само чалга?
От обслужването не мога да се оплача. И по морето, и в Габрово са ни обръщали внимание и не сме били пренебрегвани. Но това по заведенията. Иначе в магазините са си все същите намусени ученички. Чалга специално в Сл.Бряг не чух и докато се разхождахме вечер в Несебър също не съм чувала. В Несебър има отворен на открито клон на "Патиланци" (това за децата) Grinning

# 46
Хондич, абе верно ли омлет бил 9лв там? ....
Мале абер си нямам от омлет. Не съм и надничала за негова цена. Виж едно кебабче примерно беше около 4лв., дюнер кебаб - 3.99лв като имаше оферта ако купиш два ще са за 6лв., наливната бира беше около 2лв., кола пак толкова, натуралните сокчета 3-4 лв, бутилка (малка) мин.вода 2лв. , сач с месо и зеленчуци - 12лв., сладолед - 100 гр - 1.10лв, но винаги като го мерят е над 100 -тях грама.

# 47
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
... Тоест няма вече по две различни менюта. Цените на хотелите също са направени единни. Така, че едва ли ще има разлика. Може би и за това за българите вече е скъпо newsm78 Wink Но това между другото го отчитам като плюс за Б-я
О, това наистина е положителна новина.

# 48
  • Мнения: 780
...Цените на хотелите също са направени единни. Така, че едва ли ще има разлика.

През април тази година бяхме в хотел във Варна. Обадих им се по телефона да потвърдя резервацията и цената. Та казвам:
- Цената отново? (като знам, че за българи е 60 лв, а за чужденци 60 евро  #Crazy )
- 60 лв.
- Има ли значение това, че съпругът ми е чужденец?
Следва едно дълго:
- Оооооооооооооооооо.. тогава, госпожо, ще я направим 80 лв!

Аз обаче не се давам на такива и в крайна сметка останахме на 60 лв.

И от мен добре дошла обратно, Хонда!  Hug Ох, като чета разказите ти (то не че е се е променило много от април насам) и като си помисля, че ще си ходим за 3 месеца през зимата, не знам да се радвам ли, да плача ли!

# 49
  • Мнения: 4 244
и като си помисля, че ще си ходим за 3 месеца през зимата, не знам да се радвам ли, да плача ли!
Като каза зима че да те питам Мили - при вас валя ли сняг, че тука показваха по новините разни кенгурута скачат по снега  newsm78

# 50
  • Мнения: 456
Добре дошла! welcome Радвам се, че отново си тук!  Grinning

# 51
  • Мнения: 780
и като си помисля, че ще си ходим за 3 месеца през зимата, не знам да се радвам ли, да плача ли!
Като каза зима че да те питам Мили - при вас валя ли сняг, че тука показваха по новините разни кенгурута скачат по снега  newsm78

Пусто да остане в Мелбърн сняг няма!!! А ние голямо надяване заради дечурлигата! Онзи ден валя една ситна градушка и аз как ли не се кокорих да я оприлича на сняг, ама Ц - не беше сняг. Та си останахме само със студения вятър и дъжд!  Wear Umbrella cold Че и две дъги една в друга гледахме! А снега само по телевизията.... поне засега де. Иначе горе в планините (на около час и половина път с кола от тук) има голям сняг от поне 2-3 месеца и е рай за скиорите.

# 52
  • Мнения: 734
Добре Дошла Хонда;)
Страхотен разказ;) Личи си кой е имал шестици по литература!

Честито Кръщене на Ели! Hug Да е жива и здрава и винаги закриляна от дядо Боже и всичките светии! Praynig  bouquet Hug

# 53
  • Мнения: 4 629
Добре дошла Хонда!
Честито ви християнче!

# 54
  • Мнения: 4 212
Здравей скъпи4ка, Хооонди4, добре си дошла  Hug  Heart Eyes, много ми липсваше  Heart Eyes. Честито ти християн4е. Оставяй лошото зад гърба си, каквото било, било, имали сте доста отрицателни емоции, а за скъпотията и аз 4ух 4е било скъпо по нашите земи. Майка ми беше само 6 месеца тук и като се прибра се изкора от пока4ените цени. Следващият път да дойдете по испанските земи, ако е в Бенидорм още по-добре. Heart Eyes

Оба4е мъжът ти опасен, отложил полета, супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт