VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 442
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Не беше така, гледах разговора на Гала с Антония в къщата относно излизането и. Антония и обясни, че ако я номинират ще излезе няколко дни по-късно, а това не я устройваше. Но въобще не е споменавала, че хората я харесват и ще гласуват за нея Peace
де да знам, пак казвам, че слушах с едното ухо, може да не съм разбрала

# 31
  • Мнения: 5 710
абсолютно мисля, че Кристияна не е в час с главата ( което напълно го разбирам) и Божидара много ясно го е усетила. има нещо нездраво в начина по който се смее, пие и притиска Део с въпроси за мускулус орбикуларис орис.
в-са е, че Тодор не може да фокусира проблема, или пък е платен да прави точно тази от всички възможни провокации в къщата.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 114
На антония й пречат  децата на съквартирантите,защото били много шумни(те заради нея в хола спаха,ама..... censored).А иначе,ако се замислим, тя е вътре да помага на деца,благотворително.Хайде, че се ядосвам.
Да отбележа-никой не е длъжен да защитава Кристиана,тя е пълнолетна,самостоятелна единица-още едно доказателство,че очаква всички да й се кланят и да я съжаляват Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 2 388

А дали след това ще отиде на разговор при Милен в "Здравей, България!"?

Дано. "Любимият" ми Милен, както не е отмъстителен много ще и се зарадва. Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 5 710
Аз за Антония мисля, че има много трезва преценка.
И на Део каза много точни неща - каква е тази благотворителност, като по цял ден ядем и пием, и мисиите са малоумни. Интервюто за Мис беше направо непоносимо.
Момичето вижда, че нещата изпростяват много и иска да се дистанцира.

# 35
  • Мнения: 75
Била е на изпит сега каза вземала го е с 6

# 36
  • Мнения: 2 759
Била е на изпит сега каза вземала го е с 6
                       Супер, честито от мен   bouquet! Особено, ако изпитващият е неповлиян от... известността и, да кажем.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 482
Хайде и аз да се запиша!
Доколкото разбирам от коментарите следващата гост-звезда ще е Милен, така ли? Нали беше се отказал да влиза, сега ако го направи значи си отстъпва от позицията.  Whistling

# 38
  • Мнения: 2 388

Доколкото разбирам от коментарите следващата гост-звезда ще е Милен, така ли? Нали беше се отказал да влиза, сега ако го направи значи си отстъпва от позицията.  Whistling

Как го разбра това? Аз пак явно чета през редовете.
Ще се радвам да влезе. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 77
Хайде и аз да се запиша!
Доколкото разбирам от коментарите следващата гост-звезда ще е Милен, така ли?

Ох, защоооооо  ooooh! Защо го навират навсякъде! Като си пусна чешмата и вече Милен тече!  Sick

Наистина ли той ще влиза?

# 40
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Аз до колкото разбрах АнтонитУ напусна заради изпита. Ама май не е така, щото ако беше заради изпита можеше да излезе само за малко и пак да се върне после. Нали другите тъй правят. Излизат за някакви участия и после айде пак в кокошарника.  lalalala

# 41
  • Мнения: 9

Доколкото разбирам от коментарите следващата гост-звезда ще е Милен, така ли? Нали беше се отказал да влиза, сега ако го направи значи си отстъпва от позицията.  Whistling

Как го разбра това? Аз пак явно чета през редовете.
Ще се радвам да влезе. Mr. Green

Милен Цветков, като влезе в къщата за да разговаря с Дачо каза, че се е отказал да влезе в къщата заради Тодор Славков понеже е казал че не знаел че навремето се е влизало в затвора заради вицове. И зад гърба му Славков типично в неговия стил започна да се смее злобно и да го нарича глупак Laughing

# 42
  • Мнения: 2 388
Милен Цветков, като влезе в къщата за да разговаря с Дачо каза, че се е отказал да влезе в къщата заради Тодор Славков понеже е казал че не знаел че навремето се е влизало в затвора заради вицове. И зад гърба му Славков типично в неговия стил започна да се смее злобно и да го нарича глупак Laughing

За този случай знам. Даже няколко пъти тук помолих да ми се преразкаже вкратце "събитието" или някой да постне линк. За съжаление никой не ми отговори. В техния форум също не намерих нищо.

# 43
  • Мнения: 31 214
Не искам Милен да влиза. Не го понасям. Искам Диана Любенова.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт