ПЛЕВЕН - 91

  • 19 862
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нади, зад Стоматологията. Дивиана ме е изпреварила. 6лв струва и е много вкусна витата баница. Heart Eyes

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Kъде точно зад стоматологията? Някъде м/у нея и у-ще И.Вазов ли?

# 47
  • Мнения: 248
Да се оплача, че съм със зверска бъбречна криза. Ходих на ехограф - едно камъче е тръгнало, но се е заклещило по пътя. Пия хисарска вода и разни чаеве, но за сега нищо.

# 48
  • Мнения: 87
О милата Мери. Големи патила са с бъбречна криза. При мен всяка пролет и есен се обаждат и гледам винаги да имам болкоуспокояващи. Cry Чайовете имат плакнещ ефект, като е камъче могат лазерно да ти го разбият по-малко да боли при излизане.

# 49
  • Мнения: 248
Не знам, за първи път ми се случва такова нещо. Докторът ми е дал срок до петък и после ще видим.

# 50
  • Мнения: 5 287
Мериан,съжалявам,дано по-бързо минава,че съм чувала,че много боли  Confused
Дивианка,излизате ли? Да ти дам бебефона за бебо Simple Smile
Да ви питам ако някой има кола с педали или малко колело,което вече не му е в употреба да ми пише. Също и ако някой си търси акумулаторен джип Simple Smile
АЗ днес до обяд наваксвам с изчитането ви и няма да ви казвам какво чистене ми костваше това невнимание Simple Smile Има пластелин из цялата къща Simple Smile
А това с местата за цирка,дето за малките не се полагали много ми е интересно при нас как ще се получи ? Ако отида сама с тях ще трябва и двамата да ги държа в кълки Simple Smile
Ние още не сме присъствали на такова забавление,като попораснат може да се жертвам.Аз май не съм ходила от дете на такова чудо Simple Smile
Валенце, да ти кажа че непременно искам дъждобран ако откриеш на такава цена,защото тук гледах за 22 лв. единия.  Rolling Eyes Уинкс,минкс, златен да е ,толкова пари не давам Simple Smile

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН НА Аделина на мама ani dani!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И ЩУРИ ИГРИ.
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 52
  • Мнения: 1 953
Мериан, то хисарска вода и чайове няма лошо, ама без обезболяващо и спазмолитици как ще изкараш, бе  жена?

Много е топло навън  Shocked

Нади, зад стоматологията има едно кафене от 100 години. Там в единият му край е баничарницата.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нади, точно до паркинга на Стоматологията (отзад към у-ще "Иван Вазов").
Мериан, с вода как ще издършиш не знам. Чаят облекчава, но малко (мисля, че беше мечо грозде). Като знам Иво как се е гърчил, болката е непоносима. Освен това му бяха изписали и "коктейл" при непоносими болки - фламексин (прахче), бусколизин и още нещо, но не го помня (спазмалгон може би  newsm78).

# 54
  • Мнения: 153
за БАНИЦАТА - и на Петте кьошета на фурната ги правят страхотни /цени незнам/, а също така, може да се поръчат баници в магазините и фурната с име "Славянка" /тези ги има на Сторгозия, срещу полицията под Авеню и вече зад блок Кооператор в новата кооперация / ... баси обяснението ..   #Crazy

# 55
  • Мнения: 248
Е, не съм само на вода. Изписаха ми профенид свещички и някакво ново лекарство Нутри Маг.

# 56
  • Мнения: 22 471
Здравейте и от нас. )))

Аз сутринта ходих да се запиша студентка. )) Втора магистратура, Международен туризъм, ще видим сега как ще карам и учене, работа и гледане на Калина. )))

Дивиана, дано бързо да минава това неразположение и да се чувстваш по-добре.

Мериан, много кофти с тези камъни и кризи. Мъжа ми още декември му откриха камък в бъбрека и то доста голям....но той доста несериозно се отнесе и сега трябва пак да го натискам да отидем и при трети лекар и евентуално да се разбива.

Ние мислим сега да поизлезем, ама не знам по центъра, или на Сторгозия. Вчера Калина много хубаво си игра в Холивуд, люлки, пързалки, вече се замислям дали да не си вземем една пързалка в двора, страшно и се кефи. ))))

# 57
  • Мнения: 2 556
Mirama, честито! Аз лично съм приключила с магистратурите категорично, но 2 мои приятелки и те са решили да студентстват пак в момента Wink

Мериан, дано ти минава скоро! 

# 58
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета. Не съм влизала от доста време,но съм залегнала над учебниците,че в събота съм на изпит. Вече съм страшно изморена.
Мериан и аз имам камъни и в двата бъбрека и напълно ти съчувствам-кризите са жестоки. Бързо да ти минава.

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 239
Мериан, бързо да ти минава. Hug И аз съм имала,много гадно беше. Два пъти лежах в болницата. В София ме оправиха мен. Наливай се с вода,дано падне камъчето. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт