ПЛЕВЕН - 91

  • 19 868
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 189
Мериан,дано бързо минат тия камъчета PraynigА биричката не помагаше ли?
ДеЩоВиди да качиш снимките и клипчето от вчера.Днес пак големи разходки,ама без бира тоя път Laughing
Mirama,честито,дано имаш време да четеш.
Plamsi,не помня дали ти казах днес,но пак ще има "примоция" на Памперс,ще питам сестричка кога ще е точно пак.
Nomadka,може и без ръб на панталона,Киренцето да е на линия само Mr. Green
Оф,вече трябва да вадя летните дрехи,а така не ми се ще,че искаме да сменяме квартирата и сега ме чака и мен едно опаковане,надписване,подреждане,голяма каша ще е ooooh!.Дано само намерим бързо нещо свястно.Дикси и Валенцето имат опит,да кажат как става хватката,че ще се побъркам. #Crazy

# 61
  • Мнения: 5 026
Мериан, скорошно оправяне. Знам аз к'во е бъбречна криза, пий и чай от мечо грозде.
Дивианка, май те видях днес с Тити преди Сити-то - подстригана ли си?
Аз съм си все така  Crazy
Хриска е много яка беба  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 262
Едно ми е такoва

Константина, аз от 95 до сега съм сменила 10 апартамента. Да ти помогна... От две години не съм събирала и разопаковала багаж.

# 63
  • Мнения: 189
Грета,заповядай-ще ти дам синеокия звяр,но предупреждавам-връчвам шапка за баня и домашни дрехи,че.....плюнчи всичко и наред-с каша,с мляко,с пюре,с лиги-и се хили маймунката му с маймунка Joy,пък аз за 1ден ще натъпча всичко по кашоните.Като знам как събирам багаж,все забравям по нещо,голяма каша става,а сега и с  малката-нейните неща ще са последни.Дано намерим бързо квартира Praynig

# 64
  • Мнения: 5 291
Константина,някой скоро беше писал за някаква квартира за 150 лв,ама не помня кой  newsm78

# 65
  • Мнения: 765
Здравейте момичета,
ще чакам отзиви за цирка,че мисля и моя звяр да задеда да го видят другите зверчета.
Това с бъбречните кризи ми е познато и ти съчувствам.Бързо да се оправяш, Мери.
Днес наистина беше адски топло. Направо тежко време. Цял ден ми е паднало кръвното. Щях да водя Габи по центъра за сандалки/че е много топло в яслата вече/, но ми беше доста отпаднало и се размина милото.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 887
Константина,аз вече като чуя преместване и  Crazy.Сега като правим ремонта и отвреме навреме се налага да сложим някои неща на купчина в средата на стаята.е,явно вече имам психотравма Laughing,защото като видя няколко кашона на камара и почвам да откачам,облива ме студена пот,треперя. ConfusedНе се шегувам.
Мериан,желая ти скорошно оздравяване.Дано има кой да ти помага с детето сега,че е много зор. Hug

# 67
  • Мнения: 189
Plamsi,промоцията ще е пак така-от четвъртък до неделя,работните дни е от 16 до 21,а събота и неделя от 11 до 17 май.
Е кажете ми как става тая работа-имам кърма #Crazy.Почвам пак да се цедя,може пък да се върне Praynig,направо съм не ококорена,ами и аз незнам!Деси ще каже мога ли пак да кърмя? newsm78

# 68
  • Мнения: 1 955
Да се включа с пресни впечатления от цирка.
Да ви кажа, пълна боза  Sick Толкова съм разочарована, че направо не мога да повярвам с какви очаквания отидох.
От 2 часа - час и половина театрални номера. Ама едни номера........малко скапани скечове, въртене на обръчи и един жонгльор, който само си изпускаше атрибутите. Пълни аматьори. В нашите български циркове никога не съм виждала такива посредствени номера. След това 10 мин. антракт и после 20 мин. животните. Излизат 2 пингвина от едната страна на сцената ( защото не е манеж, а сцена) преминават и излизат от другата страна - точно минутка. И така всички останали животни за по минутка максимум две. Разходката с костенурката беше следната - изваждат я от един съндък, слагат я на земята, тя не се помръдва естествено, сложиха едно момченце върху нея и айде готово - прибраха я обратно. Абе 20 минути точно.
Едни змии ги разпиляха по сцената и какво им стана на тези "дресьорите" не ги ли виждаха, но едната направо си дойде към нас ( ние бяхме на първия ред) хората се разбягаха, но аз като съм трудно подвижна наобградена с якета, чанти, солети, вода не мога да скоча да бягам, а и не губя надежда, че все пак някой ще я види...но не. Накрая беше почти до корема ми и я ударих по главата и съскащия й език с фотоапарата да се маха. Чак тогава дойдоха да си я вземат. Ужас. Но пък й направих снимки в твърде близък план. Почувствах се като онзи дето загина докато си правеше филмите за крокодилите  Mr. Green

А за парите няма да говоря - от всичко гледат да изкарат нереални суми - снимка с крокодилче - 10в. , балон - 4лв. , едни пласмасови светкащи пръчки - 10лв. В антракта ако искаш да излезеш отзад да видиш животните ( те му казват зоо) 3лв......отвратителни нахалници.

Оффф, какъв постиг му дръпнах, ама наистина съм много разочарована и мисля, да не си давате парите за този "цирк".

# 69
  • плевен
  • Мнения: 643
Дикси а нали има по рекламите и акула.Къде е тя???Незнам по разлепените афиши изглежда забавно но добре че ни каза.Е за теб не е защото си дала толкова пари но....Мислех си че като не е български цирк и ще бъде по-добър от нашите но явно не е

# 70
  • Мнения: 22 497
Охх, не мога да се стърпя.....))) ама....."Аз казвах ли ви, че тези циркове за нищо не стават". ))))
кофтито е че човек първо си дава парите и очаква нещо наистина качествено....а когато отиде там и се разочарова по този начин...е още по-гадно. Особено пък за децата.
А животните - някой си се виждаха и от вън, ние по време на представлението бяхме в Холивуд и дойдоха една тайфа циганчета да гледат хипопотама. ))))

# 71
  • Мнения: 182
Оф въпреки нещата които пишете за цирка пак ми се иска много да отида и със сигурност ще отида, направо нямам търпение  Crazy

# 72
  • Мнения: 1 955
Мира, доколкото си спомням ти изказа мнение за цирковете в БГ. Този е италиански. Гола вОда и кал в ушите.

Ето снимки на всички животни - http://diksi.multiply.com/photos/album/61/61
Те не даваха и да се снима, ама така ме ядосаха, че си извадих апарата и само някой да беше дошъл да ми направи забележка какво го чакаше, нищо, че те не говореха български, а аз италиански  Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 22:05 от Дикси

# 73
  • Мнения: 2 139
Значи да не пращам домочадието на цирк.
Ние днес се прибрахме около 3 и Натали като заспа се събуди в 6,30. Че и аз покрай нея. Утре ходенето в Кайлъка се проваля, като гледам какъв дъжд е навън.

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 239
И ние се завърнахме от цирка. Абсолютно ми се покрива мнението с това на Дикси. Sick
Люси примря да се снима с крокодил, снимахме се,айде пуканки,айде зоо и айде още 20 лева. Баси цирка. Това ако отиде едно четиричленно семейство 100 лева не им мърдат. На всичкото отгоре и дъжд ни валя после.
Все пак Любослав е просто очарован. Само за змии говори. Simple Smile

Да се допълня,че не разбрах Драго Чая за какво беше там? Участва в единия скеч,но нито каза нещо,нито нищо.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 22:30 от plamsi

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт