Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 217
  • 181
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
Аз пьк други суеверия сьм чувала за подстригването преди годинката Laughing
Подстригах го преди две седмици,изчаках да направи година.

# 31
  • Мнения: 4 784
Изобщо не вярвам на подобни глупости!
Подстригахме го за пръв път на 11м.

# 32
  • Мнения: 242
За първи път го подстригах на 10месеца.

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Така се случи, че и на двамата отрязахме първите кичури по време на кръщенетата - дъщеря ми беше на 8 месеца, а синът - на 10. Сериозното им подстригване обаче бе доста по-късно - горе-долу на година и половина. Като под подстригване имам предвид с машинката на татко си и с прическа канадска ливада. Не за да им израсте буйна коса, а защото и при двамата "прическите" бяха твърде неравни - къде с по-гости участъци, къде по-голи, къде с бебешка още косица. Просто си трябваше едно изравняване.

# 34
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За пръв път я подстригах на 3 годинки, защото косата и започна да цъфти  Crazy

# 35
  • Мнения: 493
За пръв път го подстригахме на 1 годинка и 1 месец.Не вярвам на подобни глупости.

# 36
  • Мнения: 2 614
На 2г и 9 месеца. Дано това е полезно на някой като инфо  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 3 826
Синът ми на 1 г. и 6 м., а дъщеря ми още не сме я подстригвали.

# 38
  • Мнения: 9 776
А някой ще каже ли какво е поверието за подстригването преди годинката?

# 39
  • Мнения: 2 521
Това че косата щяла да расте на завъртулки никак не го вярвам.Дъщеря ми съм я подстригвала преди 1-ия рожден ден защото беше с голяма коса и се потеше като спи.Малкия все още не съм го подстригвала,но то няма и кой знае какво за подстригване Simple Smile
За поверия против подстригването Поли не съм чувала,но няма да се учудя ако има такива.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 16:59 от galina_743

# 40
  • Мнения: 9 776
Галка , със сигурност има, тук из форума съм чела, а и съм чувала, че не е хубаво подстригване преди годинката, но не знам защо точно  33uu.

# 41
  • Мнения: 1 691
И на мен ми е интересно какво ли е поверието...

# 42
  • Мнения: 2 013
Лелее,ние сигурно никога няма да стигнем до този момент!  Confused
Още сме си като Слави Трифонов,а съм виждала бебета на нашата възраст вече с кукуригу!  smile3518

# 43
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Лелее,ние сигурно никога няма да стигнем до този момент!  Confused
Още сме си като Слави Трифонов,а съм виждала бебета на нашата възраст вече с кукуригу!  smile3518
Не сте само вие.Имам чувството,че тая коса никога няма да израсте...

# 44
  • София
  • Мнения: 2 381
Благодаря ви много за отговорите. Изчетох ги всичките на таткото, който похапваше до мен. Е, вече се убеди, че трябва да подстрижем детето преди 1 г. Косата му е дългичка и му закрива почти изцяло ушите, ако я среша пред тях.
Ох, само да събера смелост да му пооформя косицата. Да не взема сега да го подстрижа накриво.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт