Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 231
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Косата на Дидко е мн. голяма, но на 1,8 г. още и един косъм не съм подстригала - ходи с фиба за бретона.

# 61
  • Мнения: 9 814
На около 2 г. беше, когато я подстригах за първи път.

# 62
  • Мнения: 1 650
Косата на Дидко е мн. голяма, но на 1,8 г. още и един косъм не съм подстригала - ходи с фиба за бретона.
Много е сладък.. Пу- пу...Обожавам момченца с такива косички...

# 63
  • Мнения: 9 776
Косата на Дидко е мн. голяма, но на 1,8 г. още и един косъм не съм подстригала - ходи с фиба за бретона.

То детето си е сладко, но защо му е тая коса, че чак и фиби Thinking?

# 64
  • Мнения: 411
Моето го подстригах четири дни преди първия му рожден ден.
Вече беше доста голяма косата и се изпотяваше често.Сега
е по-добре,по-леко му е и не се сушиме със сешоара всяка вечер.

# 65
  • Мнения: 8
Подстригвам го от 3-ия месец. Косата му беше голяма още от самото раждане, а с какви завидни темпове растеше и след това... Сега го подстригвам на два месеца - втори, трети номер с машинка.   

# 66
  • Мнения: 566
голямата си дъщеря подстригвам и само бретона ,тя тъй или иначе и расте много бавно тая мити коса,а аз така искам да и стане дълга(в момента е почти на 4 а косата и е почти до раменете ама и е чуплива(като на свекито) и изглежда по къса),а сега като гледам и бебата и тя ще е така има коса колкото да не и е гола главата  Rolling Eyes,дано нейната е права като моята  Mr. Green

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Петър го подстригахме на годинка, Габриела още не сме, но и двамата са си с малко бебешка коса по принцип!  Peace

# 68
  • Мнения: 1 155
Бретона го подкъсихме още преди годинка. А косата й я подстрига баща й малко, преди да стане на 2 г. Има къдрява коса и понеже не дава да я решиме, отзад и става на възли и няма разплитане.

# 69
  • Мнения: 2 011
Тя горката си няма косица,та на 18м. й подстригах бретона само,за да не й влиза в очите,ама за фризьор има да чакаме още  Laughing

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
На 5 месеца.

# 71
  • Мнения: 1 985
Синът ми се роди с много коса и досега е така! Косата му си расте съвсем нормално навсякъде, въпреки че за първи път го подстригахме на 6м., а оттогава е подстригван поне 5-6 пъти! Не мисля, че има някаква връзка, а в по-скоро наследствено!

# 72
  • Мнения: 2 013
Подстригвам го от 3-ия месец. Косата му беше голяма още от самото раждане, а с какви завидни темпове растеше и след това... Сега го подстригвам на два месеца - втори, трети номер с машинка.   

Завиждам ти!  Confused

# 73
  • Мнения: 11 607
Кога, кога.....около годинката някъде.......Когато вече имаха достатъчно материал за фризьорите.....

# 74
  • София
  • Мнения: 3 409
След като навърши година.
А това.. със "завъртулките" е голяма глупост.
Няма общо, когато и да го подстрижеш детето.

Общи условия

Активация на акаунт