Бихте ли зарязали мъжа си, ако ...

  • 7 540
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
Само ако ме предаде-а това за всеки значи различни неща. Апропо, да доуточня-за мене инцидентни изневери НЕ СА предателство. Със сигурност ги е имало, някъде там, измежду-помежду. Аз не знам за тях. И не искам.

Колкото до килограмите-моят мъж има обратен метаболизъм. Тоест, на близо 2 метра е около 95 кг. Синът прилича на него.
Виж, аз трябва много сериозно да се замисля.За килограмите. Confused Между другото, задавала съм му въпроса дали го отблъсквам сега, с 15-16 кг, отгоре. И би ли ме напуснал заради това. отговорът беше искрен-щото е Теле- НЕ!

# 61
  • Мнения: 804
Всичките ми познати с  наднормено тегло са страхотни веселяци със завидно чувство за хумор и безкрайно добри хора. Помня ги от "манекенските" им години, променили са се само външно. Наедряха, но са си все същите грижливковци. Не знам дали хъркат и как са със секса, но съпругите им изглеждат доволни и нямат сини кръгове от недоспиване.
Мъж не се напуска заради килограми (поне не във възрастта след 20).
Пипинка, прасето може да е и недохранено. Не килограмите, а държанието правят един мъж прасе.

Жоз, Телетата не напускат, те обичат, мърморят, обгрижват, капризничат и са най-велики докато смърта ни раздели. Казвам го от опит.
Пропуснах - и кръшкат умерено.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 21:39 от Бабилия

# 62
  • Мнения: 293
Всичките ми познати с  наднормено тегло са страхотни веселяци със завидно чувство за хумор и безкрайно добри хора. Помня ги от "манекенските" им години, променили са се само външно. Наедряха, но са си все същите грижливковци. Не знам дали хъркат и как са със секса, но съпругите им изглеждат доволни и нямат сини кръгове от недоспиване.
Мъж не се напуска заради килограми (поне не във възрастта след 20).
Пипинка, прасето може да е и недохранено. Не килограмите, а държанието правят един мъж прасе.

Жоз, Телетата не напускат, те обичат, мърморят, обгрижват, капризничат и са най-велики докато смърта ни раздели. Казвам го от опит.
Пропуснах - и кръшкат умерено.

100% моето мнение !  Peace

# 63
  • Мнения: 5 370

Жоз, Телетата не напускат, те обичат, мърморят, обгрижват, капризничат и са най-велики докато смърта ни раздели. Казвам го от опит.
Пропуснах - и кръшкат умерено.
Ауууу, ти да не го познаваш моичкият? Mr. Green
Така е, не отричам, прави се понякога на велик, ама аз не се връзвам.
Това малко офф, простете.

# 64
  • Мнения: 804
Не го познавам, споко!
Ползвам по-старата версия вече 32 години.
Ъпгрейдвам умерено и обичам постоянно.
Отдавна подозирах, че си мъдра млада жена.

# 65
  • Мнения: 197
Интересна тема  Thinking Thinking Thinking

# 66
  • Мнения: 7 914
от колко  кила е тръгнал, че да е 300 Thinking... ако го е взела жена му 200, още 100 ще прежали Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 757
от колко  кила е тръгнал, че да е 300 Thinking... ако го е взела жена му 200, още 100 ще прежали Mr. Green

Сега ако го е взела 200 понеже си пада по тлъсти, за 300 кила ще е още по щастлива. Но не става дума за този случай, сещаш се нали  Grinning

# 68
  • Мнения: 2 448
Ники, ти имаш ли си представа как се става 300 кила?  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 757
Ники, ти имаш ли си представа как се става 300 кила?  Laughing


Нито аз нито ти имаме  Wink

# 70
  • Мнения: 2 448
Ники, ти имаш ли си представа как се става 300 кила?  Laughing


Нито аз нито ти имаме  Wink

Знам, че си го написала като сравнение на много надебелял човек и нямаш предвид, че на някоя мъжа ще стане 300 кг, но аз съм гледала филм за точно такива хора (от по 300 кг), няколко реални случаи, ужасно беше. Наистина е болест, но по скоро на психиката, защото такава лакомия не мислех, че е възможна.И това е още от детството. Дори единия случай беше на жена, на която съпругът и издържа с нея доста години, докато накрая я гледаше на легло, но беше ужасно.  Tired Беше я взел някъде към 90 - 95 кг след някакъв период неин на отслабване (свалила беше 40 - 50 кг от теглото си) и явно е мислела, че ще закрепи положението, но .... трагично е, направо не мога да ти опиша как се почувствах гледайки това. 

# 71
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Жоз, Телетата не напускат, те обичат, мърморят, обгрижват, капризничат и са най-велики докато смърта ни раздели. Казвам го от опит.
Пропуснах - и кръшкат умерено.
За мен ли говорите Rolling Eyes

Интересно ми е като сте толкова себеотдайни и влюбени как ще реагирате, ако любимият ви примерно стане 300 кила,  тлъст, не му стига пишката за да си върши семейните обязаности пък и вече не му и става от нарушени физиологични функции, започне да хърка като мечка, да пърди и пуфти.... Пак ли ще си го обичате по същия начин след като претендирате, че нищо не може да убие голямата ви и безусловна любов.
Не, няма да го напусна.
Не го направих дори, когато се случиха много по-страшни неща от това да метне 20-30 кг отгоре, да сътвори куп глупости, заради които едва не пропадна бизнесът му и когато започна да пие повече от обичайното вследствие на всичко това.
Когато всички го изоставиха, аз продължих да съм до него, да го подкрепям и да му помогна да си стане същият като преди... доколкото това беше възможно.
Не казвам, че не ми е било трудно, напротив - беше адът на земята.
Любовта е такава игра, или я играеш с всички печалби и загуби, или се отказваш изобщо.
Поне аз така я разбирам.

# 72
  • Мнения: 4 668

Мъж не се напуска заради килограми (поне не във възрастта след 20).
Пипинка, прасето може да е и недохранено. Не килограмите, а държанието правят един мъж прасе.


Никъде не съм казала , че само килограмите биха били причината .
Просто отговарям на въпроса на НикиФин от първия и постинг - доста цветисто е описала при какви обстоятелства бихме или не бихме го напуснали ...  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 013

Мъж не се напуска заради килограми (поне не във възрастта след 20).


Е,а във възрастта след 20 напуснах един заради килограми,естествено имаше и други причини,но тази беше доста съществена за мен.
Както и някой друг беше писал тук,за мен е много важно човека с който съм да изглежда добре,да ме привлича и да се поддържа.
Точно затова очите ми бяха на осем като си търсех мъж!  Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Еее, това за килограмите беше метафора! Нека не се вторачваме в точното число!

Общи условия

Активация на акаунт