как си приспивате децата?

  • 12 395
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 112
   Дъщеря ми  я люлеехме в плетено кошче.Нищо й няма, безпроблемно се прехвърли в  нормално  легълце и  даже  си заспиваше съвсем сама.

# 271
  • Мнения: 790
На ръце заспива мойта. Не е от бебетата на които загасена лампа и "лека нощ" им е достатъчно  Tired

# 272
  • Мнения: 249
Аз спрях с опитите да сме гушнати на спалнята - тя веднага става и започва да се катери по таблата Simple Smile Много е активна и не мога да я накарам да легне, а е малка да ме разбере какво и казвам все още. Така че за сега си се гушкаме на ръце, пък ще видим до кога, тя сама ще ми покаже Simple Smile Но не бих я оставила да се дере с часове, аз само като изляза за малко от стаята и мрънка за мен Simple Smile

# 273
  • Мнения: 142
къпя, мажа, обличам, яде и заспива в креватчето. напоследък започна да заспива ядейки. иначе през деня..почва да си трие очичките като й се доспи, слагам я да легне, давам биба, понякога я полюшвам в легълцето и заспива.
гушната просто неможе да заспи и се ядосва.......... Simple Smile

в количката или в колата с едно движение заспива Wink

# 274
  • Мнения: 1 705
Аз спрях с опитите да сме гушнати на спалнята - тя веднага става и започва да се катери по таблата Simple Smile Много е активна и не мога да я накарам да легне, а е малка да ме разбере какво и казвам все още.

 Joy Бебчо е същия, само че ние сме с ракла, не табла, по раклата има нощна лампа, часовник, телефон, все интересни съкровища  Joy

# 275
  • Мнения: 955
Като беше малко бебе си заспиваше сам или докато суче. После започна да спи само в количката. Стигнах до там, че зимата количката беше в стаята и така го приспивах. След това имаше един период, в който заспиваше сам - оставям го в кошарката, пускам му едно музикално цвете с приспивна мелодия и той се унася и си заспива без да забелязва, че в стаята е светло и ние с баща му сме там. Следвашият период - заспиваме двамата гушнати на спалнята. Сега е някакъв кошмар. Приспивам го с часове и през деня и вечерта - то не е гушкане, люлеене (леко, бързо, по-бързо), милване, песни, цици...Очите му се затварят, но той с всички сили се мъчи да ги държи отворени и не се предава. Пробвала съм да изляза ли от стаята, но започва истеричен рев, на който не мога да устоя и влизам пак и всичко отначало. Вече съм съгласна не на ръце, а на глава да го нося, само и само да заспи Tired.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 13:38 от Ellle

# 276
  • Мнения: 1 428
Като беше бебе заспиваше или в шезлонга(вибриращ) или я люлях на люлката.Като порасна малко само на люлката.А сега вече в количката докато гледа някое филмче и заспива.

# 277
  • Мнения: 126
Като по малък и на ръце е бил и в люлка,на легълцето,общо взето различно според настроението и рева Grinning
Сега заспива сам на леглото но аз пея до побъркване аз съм сънчо Hug

# 278
  • Мнения: 1 775
докато не се отби с кърмене, а след това чета приказки или пея песнички, гушкаме се и заспиваме най-често и двамата...имало е и период като бебе, в който заспиваше в слингах или в ръцете на баща си (а и докато лежи на корема му е заспивал). В столчето за кола и до днес задължително заспива, ако му е дошло времето за това. За мен приспиването на детето ми е удоволствие (май само тогава ми дава да го гушкам вече, иначе все с нещо е зает  Confused), и през ум не ми е минало да го оставя да се приспива сам

# 279
  • Мнения: 7 114
Денем единствено и само в количката. Вечер единствено и само с кожен биберон.

# 280
  • Мнения: 236
Сина ми-като бебе до към 4 -5 месеца на ръце като леко о потупвам по дупето-заспива за 2 мин. После взе да се съпротивлява на носенето и взе да заспива сам в леглото си. Сега -със шише мляко. Девойката за сега заспива сама с биберон или в краен случай леко клатя кошарката или шезлонга. Тя сама се съпротивляваше на приспиването на ръце. Може би защото 10 дена в родилното бяхме разделени с нея и тя така си е свикнала. Ама аз и не се натискам да разнасям де. То тогава къде ще му излезе края.

# 281
  • Мнения: 384
С гушкане и кърмене. Имаше един кратък период, в който се приспиваше сам със залъгалката, но някъде на 6 месеца я захвърли и повече не я погледна, така че оттогава се приспиваме така. В яслата си заспива сам с останалите дечица, но у нас задължително трябва да съм край него, докато заспи.

# 282
  • Мнения: 67
Моята красавица от малка беше или на шезлонг или на ръце, сега е на 1г. и 2м и заспива при нас - ляга говори си и заспива, но в креватчето си не иска и дори като я преместя през нощта тя се буди застава на решетките и започва да се мрънка "как така съм я оставила сама".....Надявам се да успеем да се разберем с нея....някой ден  newsm78 .

# 283
  • Мнения: 269
До скоро на ръце,вече го слагам да ляга до мен играе и заспива. Wink

# 284
  • Мнения: 46
Алекс от самото си раждане не обичаше да я носим, заспиваше като я слагаме на леглото до нас и после я местех в креватчето.
Сега спи с таткото в отделна стая и се гушкат по цяла нощ Laughing

А с бебе Марти без ръце останах, заспива само като го нося, от известно време денем го слагам в количката и така заспива пу-пу дано да не е временно.

Общи условия

Активация на акаунт