Забременяване веднага след цикъл?

  • 41 714
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 241
Не знам , но сигурно е съвпадение.Вижте това: Оплождането е настъпило на 29 Март 2009 г.
На 19 Aприл 2009 г. развитието на Вашето бебе навлиза в решаващ етап - то се намира в началото на своята органогенеза.
Периодът от 19 Aприл 2009 г. до 24 Maй 2009 г. се приема като рисков, тъй като тогава се формират органите на бебето.
това е от калкулатора в сайта и това е ДЕНЯТ!!!!За който аз говоря...е вече ще полудея!!!!

Нищо не разбирам newsm78
Тази ценна информация от къде изкочи?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 698
Не знам , но сигурно е съвпадение.Вижте това: Оплождането е настъпило на 29 Март 2009 г.
На 19 Aприл 2009 г. развитието на Вашето бебе навлиза в решаващ етап - то се намира в началото на своята органогенеза.
Периодът от 19 Aприл 2009 г. до 24 Maй 2009 г. се приема като рисков, тъй като тогава се формират органите на бебето.
това е от калкулатора в сайта и това е ДЕНЯТ!!!!За който аз говоря...е вече ще полудея!!!!
кой сайт..какъв калкулатор newsm78

# 17
  • Мнения: 3 453
Нищо не разбирам newsm78
Тази ценна информация от къде изкочи?
Ти пък сега, за какво ти е да разбираш? Laughing Момичето задава въпроси, които само тя си разбира. После си отговаря пак сама - пак никой не разбира...Много важно, нали тя е наясно! Crazy

# 18
този калкулатор е от сайта на бг-мамма и като си написах начална дата на последен цикъл и то ми излезе и това  Laughing и сега съм в страшен кеф...  Grinning

# 19
Дали е верен калкулатора?

# 20
  • Мнения: 3 453
Дали е верен калкулатора?
hahaha Joy

Хайде сега да четем бааавно и отначало. Кога беше първия ден от началото на цикъла /като дата/? Кога имахте полови контакти /пак дати/?
 Ако ми отговориш, ще ти кажа дали калкулатора е верен! Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 10 698
този калкулатор е от сайта на бг-мамма и като си написах начална дата на последен цикъл и то ми излезе и това  Laughing и сега съм в страшен кеф...  Grinning
къде къде в бгмама намери калкулатор??? #Crazy

# 22
Първият ден 15.03.09 !Полов контакт 29.03.09!

# 23
# 24
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Първият ден 15.03.09 !Полов контакт 29.03.09!

Ако първият ден на менструацията ти е бил на 15.03, това означава, че 29.03. е бил 14-я ден от цикъла ти.
Възможно е на 14-я ден да се забременее, даже е много вероятно, но това не е шести ден от менструацията ти.

Ако половият контакт ти е бил на 29.03. и това е шести ден на цикъла (какъвто беше първоначалният ти въпрос), първият ден с чисто течение би трябвало да ти е бил на 23.03. Сега остава да направиш сметка дали си била в менструация на 15. 03. или на 23. 03.  Thinking

А калкулаторът ти помага да разбереш евентуално при наличието на бременност какво е развитието на ембриона, но не замества тест за бременност.

# 25
аз съм объркала датите.. #Cussing out начална дата било 22.03 пфффффффффффф

# 26
Аз съм пълен олигуфрен!!!!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 3 241
Времето е за ключ, сърцето ми няма да изтърпи още един неочакван обрат на събитията или подобна на последната откровеност!

# 28
  • Мнения: 258
искам_бебе не съм чела кой какво ти е отговорил, просто искам да ти кажа как се случи с мен....първият ден на менструалния ми цикъл беше на 07.01 и ми свърши на 10 срещу 11, еми на 11 съм забременяла...

пожелавам ти да си имаш бебче от цялото си сърце Hug 

# 29
  • Мнения: 7 263
Прочела съм доста темички преди да попитам, но при нито една няма цикъл като моя!!!!!За това питам!!!

Аз съм с цикъл  като твоя имам предвид като продължителност, но това изобщо не значи че и двете имаме Овулация по едно и също време, а именно тя е определяща при зачеването. Чисто за статистиката е възможно да се забременее на 5-тия ден от цикъла, но е твърде малко вероятно.
Иначе наистина е добре да се чете в библиотеката - има полезна информация и момичетата не са те насочили натам случайно. Peace
късмет Peace

Общи условия

Активация на акаунт