IKEA в България

  • 22 100
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • София
  • Мнения: 6 010
На последната страница на каталога пише, че всички цени са максимални и важат до 15.08.2012 г.. Thinking

Според мен значи, че може и да има намаления през месеците на определени артикули, но цената няма да надвишава публикуваната поне до 15.08.2012г.

В Драгалевци днес получихме каталог  Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 44 122
да и аз мисля , че това са цените, без никакви промоциии, т.е. максималните...но при разни намаления, могат да станат и по-ниски Simple Smile

# 108
  • София
  • Мнения: 1 716
Момичета, казаха ми, че ИКЕА вече работи, на 20 септември ще е просто официалната част. Знаете ли нещо, може ли наистина да се пазарува вече?

# 109
  • Мнения: 3 640
Момичета, казаха ми, че ИКЕА вече работи, на 20 септември ще е просто официалната част. Знаете ли нещо, може ли наистина да се пазарува вече?
ако може казвайте, че сме на зор с бебешката кошара  Praynig

# 110
  • София
  • Мнения: 8 932
Момичета, казаха ми, че ИКЕА вече работи, на 20 септември ще е просто официалната част. Знаете ли нещо, може ли наистина да се пазарува вече?
Нещо са те излъгали. Peace

# 111
  • Мнения: 4 916
Преди няколко дни е имало пробно пазаруване - пускат хора за няколко часа, след това те трябва да опишат впечатленията си, да отговорят на въпроси, които да дадат насоки за подобряване обслужването. Но магазинът не е отворен.
Откриването остава на обявената дата.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 716
Аха, ок, благодаря.

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Аз пък не разбирам каква е тази истерия около ИКЕА, все едно ако не е този магазин няма откъде да си купим мебели...

# 114
  • Мнения: 3 640
Аз пък не разбирам каква е тази истерия около ИКЕА, все едно ако не е този магазин няма откъде да си купим мебели...
да, ама....
от 30 юли си чакам спалнята  Shocked
а в Икеа каквото си харесаш веднага си го вземаш  Rolling Eyes

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Аз пък не разбирам каква е тази истерия около ИКЕА, все едно ако не е този магазин няма откъде да си купим мебели...
да, ама....
от 30 юли си чакам спалнята  Shocked
а в Икеа каквото си харесаш веднага си го вземаш  Rolling Eyes

да съгласна съм, че в някой вериги се чака ако се прави поръчка, но ние като търсихме мебели с малко проучване в нет-а открих не толкова популярни магазини по-ниски цени и налични мебели.

# 116
  • Мнения: 3 640
Къде точно е Икеа в София?
На мъжа ми колегите му казали, че е към Младост, а Гугъл мапс ми я вади над бул. България  newsm78

# 117
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Като адрес се води на 'Околовръстен път' 216, малко преди отбивката за Бистрица.
Не си спомням само дали другата отбивка - за лифта беше преди или след магазина.
В случай, че се идва от Младост, се пада от лявата страна.
На 368 стр. на каталога има нещо като карта, поне обща представа се добива.

# 118
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
По-близо е до Младост, отколкото до бул. България

# 119
  • Мнения: 3 640
CTramell благодаря за адреса  Hug

Общи условия

Активация на акаунт