За да спазвам Дюкан следя стриктно всичко, което ям - 170

  • 23 869
  • 512
  •   1
Отговори
# 435
  • България
  • Мнения: 224
 Какво място заемат охлювите в менюто по Дюкан?

# 436
  • Мнения: 20
През деня, че Филюдка беше писала, че режима може да се приложи 2 пъти в живота и сега много се замислих...  Rolling Eyes

Къде го е написал това- нямам спомен в книгата да го пише, и каква е обосновката му - дори си спомням, че пишеше, че организма няма как да привикне към чистите белтъчини???

Много ви моля пояснете, че Филюдка малко ме стресна, но е хубаво да има яснота!

# 437
  • Мнения: 110
  Да! TiredФилюдка е права.Режимът се прилага само най-много 2 пъти в живота.Пише го в книгата.Абсолютно убедена съм! Naughty

# 438
  • София :(
  • Мнения: 215
     Добра ви вечер  Hug
 emili7497, честита ти месечинка, на патерица  Hug
 Lucie, бездимен е, колко е отслабващ ще се разбере утре  Hug
 * Боби *, честити ти 5 месеца  Hug
 ronito, честито, чудесен резултат имаш   bouquet
 zorita-zoraide, ще съм задължена за всяка помощ. Притеснява ме, че за сега ми е учудващо лесно да се обуздавам  newsm78
 mmmStelxen_m, благодаря. Но не ми се пуши, по-скоро ръцете ми нямат какво да правят и устата  Joy, но все още е рано, може и такъв момент да дойде.
 ахат, подходящо е винаги, когато решиш, килца вече знаеш как се свалят и как се запазват резултати  Hug
 krikri, ама мен последния път ми забраниха да се явявам в розАвко, какви ще ги къдря сега  newsm78 hahaha
 tirra, честита месечинка, много добър резултат имаш  Hug
 mirka75, благодаря  Hug Ще се разхождаме ли дружно в неделя, драсни на ЛС или се обади.
   Отивам да готвя, че режим + безцигарие = голямоооо ядене, но поне режимно  hahaha
    Ама пък хубаво съм си нашарила поста   Flutter

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 21:12 от mimensita

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Извинявайте за въпроса,но последно може ли да се яде кисело мляко Култура?

# 440
  • Мнения: 170
Привет от мен!

*Боби* Heart Eyes, Честита 5-та месечинка  bouquet!
Айнурче Heart Eyes, изглеждаш прекрасно!
Искате ли няколко колажа "Преди-Сега" от мен, хем да кажете дали ми личат четирите месеца и седемнадесет дни Дюкан newsm78:







Виното и порцията са на приятелката ми, снимат ме как макар и изкушавана устоявам на изкушенията с усмивка Laughing!

После ще изтрия снимките и ще ги кача в албума си!

# 441
  • Мнения: 459
Tumba_lumba, браво момиче! Peace
  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 442
  • Мнения: 485
krikri, ама мен последния път ми забраниха да се явявам в розАвко, какви ще ги къдря сега  newsm78 hahaha
 

За тази среща ти разрешавам  Hug , щом такъв е дрескода трябва да се съобразим  Joy


Искате ли няколко колажа "Преди-Сега" от мен, хем да кажете дали ми личат четирите месеца и седемнадесет дни Дюкан newsm78:

Личат, да Личат   bouquet

# 443
  • Мнения: 110
Тумбееее,сладурка-Адмирации!!! Hug Hug HugСтрахотна промяна и прекрасна визия!Постиженията ти са невероятни!
НАРЦИСААА,къде се загуби??? newsm78Пиши по-често!!! Naughty

# 444
  • Мнения: 4
Тумбичке,мила - браво! Евала! Как да не личат ,бе - личат и още как  newsm20 Чудесен резултат имаш- продължавай  Hug

# 445
  • Мнения: 219
  Tumba_lumba  newsm10  smile3501
кога и аз эще мога да се похваля така  Thinking
колко килограма си свалила до сега?

# 446
  • Мнения: 0
Тумбееее,ти се наша гордост Промяната е голяма. Браво  bouquet  bouquet  bouquet

# 447
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Tumba_lumba -Браво момиче!!!Само така!!  bouquet

# 448
  • Мнения: 44
Tumba_lumbanewsm81 !!! Изглеждаш все едно си смъкнала половината от предишното си "Аз". Браво, браво и пак браво! За желанието, упоритостта и вярата! Супер си!   Hug

Веси, как си мила?   bouquet

Чудех се и аз преди време по повод ограничението в прилагането на режима, но тогава не повдигнах въпроса. Днес пък след като видях как добре ми се отразява повторното влизане във втора, други мисли ми дойдоха на акъла. Дали пък не е лош вариант ако човек след влизането си в 4та фаза при нужда прави няколко разтоварващи П-дни? Не говоря за връщане към "стари хранителни навици" и опити за корекция на освинването, а по-скоро за истинско разтоварване или това би означавало, че 4тата не се изпълнява правилно  newsm78 . Разни такива чуденки са ме обзели...


П.П. Перуника, имам някакъв смътен спомен, че имаше рецепта с охлюви в блога, а даже я открих http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/05/16/%d0%be%d1%85%d0% … 0%ba%d0%b8%d1%8f/ , следователно щом е там е проверена и са позволени.

# 449
  • Мнения: 45
Извинявайте за въпроса,но последно може ли да се яде кисело мляко Култура?
Киселите млека трябва да с възможно най-ниска масленост, т.е. 0.1%, аз отначало също ядях Култура, а сега почти не си купувам, понеже вече е с 1% масленост. Вземи си Верея или Верея калций, някои и Роса ядат...Въпросът е млякото да е обезнаслено.
Тумба Лумба, много си чаровна! Давай напред!
И да ви споделя и малко да поспамя Simple Smile Купих си цяло кило насипна обезмаслена извара от "Пикадили" и ми идва всичката да я изям. Ама по-вкусно нещо скоро не бях яла Simple Smile Много повече ми хареса от другите...Божкееее, ще трябва да слагам катинар на хладилника  #Crazy  hahaha  Joy

Общи условия

Активация на акаунт