Въпросче за Мустела.

  • 1 845
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 515
6 евро...доста ми се струва.

Толкова ли е скъпа?

6 евро е добре, сега ползваме Чико, цените са горе долу такива, но като чета цените, които казват Мечо пух и Maika май по-добре да се купи от Франция newsm78

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мустела е много добра марка, но доста скъпа за мен и ползваме по-обикновена козметика.
В родилния дом Филип, който беше силно преносен, го омазаха от до с такъв крем и благодарение на мазаниците кожата му се оправи много бързо, но 26 лв ми досвидяха да дам за кремче, та така.  Embarassed

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Нямам много база за сравнение,пък и не знам по какво да съдя дали съм доволна...ама да си кажа.Шампоан пяна против корички на главата/12-13лв/,мирище много хубаво,ама коричките още не са се изчистили.Душ-гелът им за глава и тяло/17-18лв май беше/ е подобен на този на Бубхен.Върхът в цените са мокрите им кърпички - 8/осем!/ лв за 25 кърпички.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз съм много доволна! Постепенно минахме само на тази марка/много по ми харесва от Бюбхен например/...

# 19
  • Мнения: 1 645
Аз само Мустела ползвам,преди това ползвах Клоран ,но  откакакто се появи Мустела на нашият пазар само нея ползвам.Като цени;
Душ - гела за глава и тяло от 500 мл. - 16.00 лв.
Лосион за тяло 300мл. - 16.00 лв.
крем против подсичане - 8.00 лв- невероятен крем
Ползвала съм и гел - шампоана 2 в 1 ,но не на сметка 200 мл. струва 11 лв.

Даниел - 21.04.2004г.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами от вашите отговори реших ,че ще купя Мустелата Simple Smile и понеже комплекта беше последен-бебето остана без подарък Laughing,оставих го за Алекс Mr. Green.Незнам колко точно ми излезе,защото купувах доста неща,но около 30 лв.може би.Това е 2 в 1 шампоан за коса и тяло,някакъв лосион за дупе без измиване-300 мл.,и кремче фактор 50+ -5 мл. Shocked,като го видях без опаковка колко е малко ,очите ми изпаднаха.
На бебока друго ще измисля. Wink

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
6 евро...доста ми се струва.

Толкова ли е скъпа?

6 евро е добре, сега ползваме Чико, цените са горе долу такива, но като чета цените, които казват Мечо пух и Maika май по-добре да се купи от Франция newsm78


Ами не само за цените,все си мисля,че и качеството ще е друго Thinking

# 22
  • Мнения: 46 515
Ами не само за цените,все си мисля,че и качеството ще е друго Thinking

За сега са еднакви, защото се произвеждат на едно място, ама после като започнат да ги правят в Румъния например- зор ще видим. Е такъв проблем с течния Перзил ми се случи Twisted Evil

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами не само за цените,все си мисля,че и качеството ще е друго Thinking

За сега са еднакви, защото се произвеждат на едно място, ама после като започнат да ги правят в Румъния например- зор ще видим. Е такъв проблем с течния Перзил ми се случи Twisted Evil

За какво става въпрос?

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Само и ние да подкрепим Мустела-ползваме хидратиращото мляко за тяло,супер е,кремчето за атопична кожа и слънцезащитен с 50фактор.Само слънцезащитното малко трудно се разнася

# 25
  • Мнения: 590
Мустела е супер! Душ - гела за глава и тяло от 500 мл. за около 17 лв. ни стига за над 3 месеца. Аз по принцип слагам съвсем малко. Освен това е на формулата "сапун без сапун" и не изсушава кожата. А за мен удобството на опаковката с дозатор е много голямо, особено като мия дупето на ритащата и дърпаща нещо Елица.

# 26
  • Мнения: 46 515
За какво става въпрос?

До скоро се внасяше Перзил, произведен в Австрия, а сега е от Унгария и поне при мен не дава никакъв резултат.
Мустела мисля, че все още я внасят от Франция, оригинална.

# 27
  • Мнения: 1 214
Кремчето против подсичане използвах.Подариха ми мостра и то точно в деня,когато дъщеря ми се раздриска и ни приеха в болница дори.Имаше и кръв по дупето от разтройството,но Мустела се справи блястящо и много бързо! newsm10

# 28
  • Мнения: 2 220
И аз съм страшно доволна от витаминното кремче за дупе. Вики беше подсечен и с Бочкото нямаше никакъв ефект, а с това на Мустела го намазах само няколко пъти (тестерчето още не е свършило) и няма и помен от проблема. Смятам за в бъдеще да ползвам и други техни продукти. Между другото, за себе си купувате ли от тази марка? Аз имам крема за бюст и възстановяващия лосион, но за сега не мога да установя някакъв резултат. При вас как е?

# 29
  • Мнения: 4 187
Аз само Мустела ползвам...........
........крем против подсичане - 8.00 лв- невероятен крем
.




 newsm78 Кремът за подсечено дупте който аз копувам е 20лв!

Общи условия

Активация на акаунт