втора бледа черти4ка,ама ве4е я няма *Б*

  • 10 588
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 306
Миличката, стискам ти палци всичко да е наред при прегледа! newsm10

# 31
  • Мнения: 1 531
Успех Ниночка и после да разказваш как е минало, а аз съм си записала час чак за другата седмица, но искам да мине повечко време, ама сърчицето ми се е свило и незнам как ще издържа до тогава.

мерси Flutter

ми така ще си до тогава нон-стоп Wink няма как, толкова е вълнуващо Flutter стискам ти палци Peace
теб кога ти бе6е първият ден от последната М?

# 32
  • Мнения: 1 531
и на всички много  bouquet благодаря!  Hug
пролетта може да си правим бременни срещи   Grinning

# 33
  • Мнения: 4 306
А дано, де Praynig Praynig Praynig

# 34
# 35
  • Мнения: 1 531
моми4ета,извинявайте,че не пиша: вторник... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
продължавайте с палците:всичко засега върви много сладкооо Grinning

# 36
  • Мнения: 4 306
Сладурка, не разбрах  newsm78. Във вторник си на лекар ли? Ако е така стискаме палци и  Praynig Praynig Praynig.

# 37
  • Мнения: 1 531
да,в понеделник вечер Grinning

# 38
  • Мнения: 1 531
бях и пак ще ходя - докато не стане ясно 100% няма да пиша вече,само ви карам да очаквате  Confused
а тогава ще грейна в нова тема,надявам се тържествена Mr. Green
но пък,междувременно,продължавайте с палците,моля ви  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 092
Ами хаиде да продължаваме да стискаме палци и дано всичко да е наред sohappy
Няма да забравиш да ни пишеш налия миличка- до скоро 55

# 40
  • Мнения: 1 531
ами реших все пак да ви кажа,за да можем и да приключим темата, а и така ми стискахте палци  bouquet
ами бях бременна наистина-така 4е съм за, че щом има 2ра черта, дори и бледа, значи има и бременност Hug
но да се върна, де - та, както видяхте, казах 'бях', т.е. беше ми неуспешна бременност Crossing Arms
много жалко, но да знаете, че хич не съм се отчаяла Mr. Green само ми е малко тъжно, че докторът каза, да чакам 1 месец преди следващ опит Close
ако искате, вижте темата ми в 'майки', да кажете нещо по въпроса ми за изчакването, че много ме дразни Naughty
прегръщам ви всички с благодарност Hug

# 41
  • Мнения: 1 029
О-о,миличка,съжелявам,вярвам,че следващият път всичко ще стане както трябва.Важното е да мислиш положително.Аз чаках 6месеца,но мисля,че когато е по-рано може да се чака по-малко,а и щом лекарят е казал,значи е така.Горе главата,ние сме с теб!!! Hug Praynig Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: 843
    Дано не ме нахокате:-)
    Нин, споко. Не обичам да давам съвети.... Но приятелката ми ми го наби в главата. Правих тестове и след 5- дневно закъснение... шашках се, молих се и пр.след почти година  шашкане и кръвоизливи я послушах. Започнах да правя тестовете най - малко ,НАЙ- малко  след 20 дни от закъснението./ споменатата приятелка/ да ми е жива/ , послушах я.
   И се люби с мъжът ти винаги, когато ти се иска, не мисли за бременност.
При мен сработи.   Верно , че момента беше кризисен.


       И друго : за година  изхабих 62 теста,  със самата бременност -7 бр.   На последния , след час се появи бледа чертица... и се разми. Разбрах че съм бременна при генеколога в 9 седмица. Случайно.
     

# 43
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ОХ слънчице, всеки ден следях какво пишеш-даже по едно време така се беше закротила, че акъла си изкарах. Предположих, че нещата не са много ччитави, но се молех най-искрено за теб. Радвам се че не си тъжничка-горе главата. Само един месец-ще мине бързо-бързо и после пак започвате бебеправенето.
   Стискам палци всичко да е наред.
   п.п. Имай предвид че първите бременности често са неуспешни-за съжаление и аз имам една такава преди няколко месеца, но след това всичко ще бъде наистина сладко и безпроблемно.  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 7 716
Найка, би ли разказала твоята история по-подробно, или ако някъде си я разказвала, дай линк. Звучи интересно. Laughing

Ниночка, аз имах положителен тест и 12 дни закъснение, бременност не настъпи, но гинекологът ми каза, че не е необходимо да изчакваме и веднага продължихме с опитите.

Общи условия

Активация на акаунт