Надеждата крепи баламите

  • 2 420
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжете обичат сутрешния секс.

# 16
  • Мнения: X

Питам се докога мъжът ми ще повтаря,че има време и че цял живот сме заедено и ще правим секс.
Родих декември,а досега сме правили само веднъж секс.
Вечер казва че ще правим,а заспива веднага след като изкъпем децата пред тв.
Бил уморен и смазан и е така,но по тази логика не трябва изобщо да видя секс.

Кажете,мили дами,някои от вас изпада ли в подобни ситуации?,,,,ПО точно периоди.
Направо не ми се вярва,че има такива мъже,да не се сещат за секс с месеци,било то и от умора .Според мен не е това причината.
Моя може да мрънка цял ден,че го боли я кръст,я глава,я корем,да е изморен,но за секс му минава всичко от раз.
към авторката:защо си именувала темата по този начин?

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 22:22 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 43
За да се лъжат такива като теб да я четат. Laughing

# 18
  • Мнения: 5 468
все пак съм омъжена от 20 години ...и надявам се поне маалко познавам мъжете.
Познаваш твоя мъж, като си омъжена от 20 години. Що включи и "мъжете"?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 43
Естествено че мастурбирам,мили дами.
Проблема е развързан-днес тои ми сподели,че всичко идва от умората.Каза ми,че някога негов приятел му бил казал,че не му става от умора.А мъжът ми се присмял:"Но как е възможно,та ти си мъж?!"И ето че дошъл момента да се случи и на него.Та сега се пита дали Господ не му го връща задето се присмивал така някога! newsm78
Казахме си че това е временен период и ЗАЕДНО ще го преодолеем,както всичко досега.
Не сме ли прави ,мили дами.Но много благодаря за съветите и изказаните мнения,защото благодарение на вашите похвали и критики стигнах до едно такова лично душевно успокоение. Hug

# 20
  • Мнения: X
За да се лъжат такива като теб да я четат. Laughing
Е,аз поне се лъжа да я чета,други-за друго. Mr. Green  hahaha

# 21
  • Мнения: 43
Не го приемай лично.Не сам искала да те засегна.
Не разбирам смисъла на написаното от теб. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт