Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy

  • 25 675
  • 352
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 178
В моята колекция най-много парфюми има на Вивиан и Живанши.Гласувах за Амариж Мариаж,Вери ирезистийбъл,Органзите,Ангел и демон.Но фаворити са ми Черната Органза и Амариж мариаж.

# 46
  • Мнения: X
Гласувах за любимеца ми Амариж Марияж (не ми се пише на латиница  Embarassed).
Другите са Ангел и Демон, My Givenchy dream, Asolutely irresisitible и Hot Couture.
Останалите не ги познавам или не ги харесвам.
Много бих искала да тествам Organza Indecence, но доколкото знам вече не се произвежда (защо това се случва с толкова неща, които наистина харесвам или търся като Glamourous  на  Ralph Lauren например).
Класическата Органза не е за мен, не я разбрах тази нахакана тежкарка.
Като цяло Живанши са много уважавани от мен, но нямат присъствие в гардероба ми.
То пък какво да има присъствие при бройка от 8-9 флакончета  newsm78.

Мирама, Мис Диор Шери е идеален за пролет и лято според мен. Много го обичам и искам.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 23:15 от Анонимен

# 47
  • Мнения: 2 768
Пак благодаря, много сте мили всички! Непременно ще пиша като се разбере нашарили ли сме ги, или ще четем романа "Три сестри"  Laughing

Май всички тук сме търсачи и ни тресе една и съща треска (за злато)  Grinning

В БЗ са пуснали доста нови неща, но на повечето няма ни тестери ни цени. Пробвах новата Каролина CH, ама мълча...  Mr. Green Има опаност да ви взема акъла с описание  hahaha

п.п. lina, тази Бела Коза познай как я прочетох първоначално  Joy

# 48
  • Мнения: 22 432
eta, о, хайде моля те, дай описание на СН на Каролина. ))) Много ми е интересно какво мислиш за нея, защото аз вчера я пробвах на блотер, а днес на кожата. ))))

# 49
  • Мнения: 17 546
п.п. lina, тази Бела Коза познай как я прочетох първоначално  Joy
Може ли аз да позная? Joy

ета, наистина дай, моля, описание на СН! Някой спомена малинки, къпинки...
Аз имам този на Сarolina Нerrera и много си го обичам. Той също е малинки и къпинки.

ПП.  Embarassed Embarassed Да си близнеш китката ако нещо такова... с това сравнение.

# 50
  • Мнения: 2 768
Добре, ама обещайте да не се смеете  Embarassed
Ами очаквах нещо ужасно сластно, плодово, ягоди... от сорта. Обаче почти от началото до края ме удари някаква остра миризма сякаш на лак за коса или някакъв друг фризьорски продукт.
Но пак да натъртя - аз самата нямам вяра в носа си сега, вие още по-малко  Laughing

Новата Мадама на Готие е доста хубава, макар и аз да съм я тествала само на блотер. Омириса ми якето, траен и присъствен.

# 51
  • Мнения: 31 178
(защо това се случва с толкова неща, които наистина харесвам или търся като Glamourous  на  Ralph Lauren например).
Мирама, Мис Диор Шери е идеален за пролет и лято според мен. Много го обичам и искам.
Намерих в малък магазин и пробвах скоро Glamourous  на  Ralph Lauren, но не ме впечатли нещо. А бях чела интересни неща.


За мен Мирама, Мис Диор Шери е ужасно сладък, зимен парфюм. Имах го и го подарих защото е много задушлив за моя вкус. Невъзможно е да се носи над 20 градуса според мен.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 919


За мен Мирама, Мис Диор Шери е ужасно сладък, зимен парфюм. Имах го и го подарих защото е много задушлив за моя вкус. Невъзможно е да се носи над 20 градуса според мен.
това е и моето мнение, но дали пък не говорят за новото диорско Шери  newsm78

# 53
  • Мнения: 1 645
Гласувах с Ange ou Demon,но да си призная повечето на Живанши не познавам добре...

Ета,смокини казваш Thinking разкажи повече !!!
И за Каролина Ерера се нареждам на опашка да чуя Grinning

# 54
  • Мнения: 3 835
Здравейте!  Simple Smile

какво съвпадение - днес бях с Амариж МАриаж.
Но като че най си обичам Hot Couture.

O, Eta, честита бременност - лека и безпроблемна!  preggo

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 23:43 от Стики

# 55
  • Шумен
  • Мнения: 156
Eta, честита "придобивка"  Wink и от мен , пожелавам ти лека бременност и шарен резултат , ако ли пък не  - имате доста време докато стигнете семейство Бенет Heart Eyes.
Гласувах за Амариж Мариаж , Абсолютли Живанши/много ми е свежарски/ , Органза Фърст Лайт/ не ми се превключваше/ - много ми напомня на Будоар  newsm78 .

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 23:43 от tanju6

# 56
  • Мнения: 17 546
Видях подписа на мими23, та да призная, че не знам как ухае това нещо. Embarassed Embarassed Embarassed Някой да има желание да ми поправи този пропуск с 1-2 мл.?

# 57
  • Мнения: 22 432
eta, е, аз наистина очаквах да чуя нещо потресаващо. ))))

А за милинки и къпинки, аз казах, че на това ми мирише въпросното СН.- ))))

densi, абе ще ходя утре да пробвам пак, иначе го харесвам, но не съм го душкала от няколко месеца. )) Да реша последно ще го взимам ли, или не. )) Защото цената си заслужава определено. )

# 58
  • Мнения: 155
Ооо eta признай си бързо какво си помисли първо   Joy

Mims и аз съм така.  Миналата година, когато бях бременна /и да не си помислите, че хормоните ми бяха пак виновни, неее  / поръчах за отрицателно време за около два- три месеца над 20 и няколко парфюма и ВИНОВАТИ  за това бяхте Вие и Кзметичния форум  /ама хич не съжалявам/  в търсене на нещо хем познато, пък и не толкова да ме завладее. И продължавам, продължавам........

В този ред на мисли, да си споделя нещо, което ме вълнува от мнооого време насам. Преди много, мнооого години, моя приятелка ползаше един парфюм, който така ми се е запечатал в съзнанието, че до ден днешен не ми дава мира . Беше нещо от този род , абе знам, че беше Пачули, ама като не се сещам точно. Побърках се да търся, какви ли не варианти открих в нета и пак не мога със сигурност да кажа, кой е в действителност парфюма, който така усилено издирвам.   

# 59
  • Мнения: 31 178
Аз също много обичам Амариж Мариаж и Hot Couture. Любимците ми са. После са Ангел и Демон, Asolutely irresistible, Very irresistible sensualle. Не съм пробвала Organza Indecence и много искам. Знам къде я има и трябва да отида скоро. Органзата не мога да нося, но нали знаете защо ще я купя, разказвала съм многократно.... заради гривната в комплекта с нея. Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт