Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy

  • 25 693
  • 352
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 768
Ами значи ако ви стане скучно, питайте ме да ви опиша някой нов аромат  Mr. Green забавлението е гарантирано  Crazy

# 61
  • Мнения: X


За мен Мирама, Мис Диор Шери е ужасно сладък, зимен парфюм. Имах го и го подарих защото е много задушлив за моя вкус. Невъзможно е да се носи над 20 градуса според мен.
това е и моето мнение, но дали пък не говорят за новото диорско Шери  newsm78

Аз говорех за "стария" Мис Диор Шери. За мен е карамелен, ягодов, но и със свеж, зелен оттенък. Бих го носила точно през пролетта и лятото. Има страхотен шлейф, който само загатва и привлича, а не задушава. Обожавам го. Да уточня, че става дума за ЕДП. ЕДТ не съм пробвала.
Новия не го познавам и май не искам да си развалям положителната нагласа към семейството "Мис Диор" с него... newsm78

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 00:18 от Анонимен

# 62
  • Мнения: 2 241
eta, колко хубаво, прекрасна новина наистина, стискам палци всичко да е наред  Heart Eyes

За Живанши.... не е моят човек определено (поне в парфюмерията) - почти нямам за какво да гласувам. Много си обичах Амариж преди едни 100 години, но като започнах работа най-омразната ми колежка ползваше само него и аз съответно и него намразих, сигурно завинаги. Разклоненията не са ме впечатлили.
Едно лято ползвах Eau torride, харесвах си го, но не знам дали бих го повторила.
Органзата съм я имала два пъти, първия път я обожавах, но втория едвам я понесох, просто лошо ми ставаше от нея (не съм била бременна в този период Mr. Green) и не съм и помисляла за нея повече. Да взема да потретя някой път, за да видя какво ще стане. Simple Smile

Много уважавам Ysatis, но още не съм го имала, все ще му дойде времето.

И май това имам да кажа за Живанши. Simple Smile


Някой освен мен харесва ли класическия Gio? Аз и акуата му харесвам, но този е просто уникален, за нещастие много рядък. И сега се е появил ненадейно във Фрагранса, но много скъп бе, ужас: http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_G-am-pid_ … 9W__products.html
Уф, направо ме хвърли в морално-финансова дилема, сега цяла нощ няма да спя. ooooh!

# 63
  • Мнения: 8 464
Амариж много ми харесва, ще видим ,кога ще му дойде времето за покупка.
Другото , което харесвам, е Исатис ирис, но не го намирам в момента ,така че ще чака. Grinning
Ирезистъбъл сеншуъл ми харесваше, но май трябва пак да тествам, все пак вкусът се променя.

# 64
  • София
  • Мнения: 651
Хот Кутюра ми е най любимия парфюм на всички времена Wink
Иначе гласувах и за Амариж, Органза и Вери Ирезистъбъл - голяма фенка съм на Живанши

# 65
  • Мнения: 4 380
Органза ми е супер-гаден. Не съм пръснала и два пъти от моя и се чудя на кой да го подаря. Sick
От Изатис се избавих и той ми беше гаден. В ирисовата версия на Изатис ясно се различава оригиналния. Sick

# 66
  • Мнения: 451
Благодаря ви много за менията, днес го поръчах Черният кристал Hug
Напоследък се забелязвам, че съм на вълна "черни" парфюми  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 094
densi, като има среща подсети ме да взема Органза Ендесанс - ще се намиришеш на воля Wink............само дано не е другия уикенд, че ме няма

# 68
  • Мнения: 2 768
Котаране, не го познавам първия Gio. На времето ми бяха подарили акуата, преди.... мноого години, няма се издавам  Simple Smile
Ама този наистина не лъже с цена!


# 69
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Момичета, препоръчайте ми от арабските парфюми някой, който да не е толкова тежък за съпруга ми. Искам да му направя  подарък, но той по принцип обича по-свежи аромати. Дали ще му хареса някой от тези: http://islamicbookstore.com/perfumes-and-colognes.html
Благодаря ви.

# 70
  • Мнения: 8 464
:
От Изатис се избавих и той ми беше гаден. В ирисовата версия на Изатис ясно се различава оригиналния. Sick

Това е важна информация, понеже не помня добре оригиналния.
Явно и той ще ми хареса.
Мерси, Ксения! Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 1 481
О, колко много сте писали Grinning Сега ще се върна да ви изчета и да гласувам.

Днес много, много харесах Valentino V! Даже толкова много, че го мисля вече. Crazy
Very Valentino на Валентино ми мирише на хартия  Crazy
Надявам се не на тоалетна хартия. Laughing Опиши ми като какво го усещаш, освен хартията. Hug


Бижу, извинявай, объркала съм се с Very Valentino
Той ми мирише на стара книга с пожълтели страници, а V-то за съжаление не познавам. Blush

Котка, и аз харесвам класическия Gio, богат и цветен, най-вече ме привлича туберозата в него. Преди време го бяха пуснали в мегашоп и съжалявам, че не си го купих.

А днес съм с Island на Майкъл Корс  Flutter

# 72
  • Мнения: 540
днес мирисах дейзи на М.Якобс и букета на Вера Уонг,но и от двата съм разочарована,незнам може би очаквах нещо по различно... Cry

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 423
днес мирисах дейзи на М.Якобс и букета на Вера Уонг,но и от двата съм разочарована,незнам може би очаквах нещо по различно... Cry

И аз.

Принцесата ми хареса обаче, но не и е сезон сега и не я мисля изобщо. Новото Версаче много ми хареса. СН на Каролина Ерера ми прилича на Black XS - много сладък, но без плътност. Повторен опит с новия Диор, повторно разочарование.

# 74
  • Мнения: 22 453
Mims-Mims, за зеленото Мис Диор Шери ли говориш?
А за CH, аз преди малко го поръчах, но от пробата вчера днес все още се усещаше на ръката ми (а при мен парфюмите доста бързо "изветряват"), сладък е в началото, но после не чак толкова.
Зависи, ако си го пробвала на блотер стои доста "плоско".

Общи условия

Активация на акаунт