Клуб "Парфюмен Ценител" 9 - Любими аромати Givenchy

  • 25 706
  • 352
  •   1
Отговори
# 75
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Гласувах за Very Irresistible, просто е неустоим.  Heart Eyes За жалост, парфюмът ми вече е почти на привършване и сега съм в чуденка, дали да не заложа пак на същия или да експериментирам с някой друг.  Thinking
С удоволствие ще ви следя и ще събирам впечатления.  Hug

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims, за зеленото Мис Диор Шери ли говориш?
А за CH, аз преди малко го поръчах, но от пробата вчера днес все още се усещаше на ръката ми (а при мен парфюмите доста бързо "изветряват"), сладък е в началото, но после не чак толкова.
Зависи, ако си го пробвала на блотер стои доста "плоско".

Да, за зеленото. Отначало ми харесва, но после базата става една безинтересна и леко задушна, има нотка, която ме дразни.

Каролината ще я пробвам още един път, не съм я отписала. Обаче не и е сезон сега, а и аз съм на вълна по-свежи, зелени, ще поизчакам.

# 77
  • Мнения: 540
МИМСИ къде мириса ерерата,във варна ли? Thinking

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 423
МИМСИ къде мириса ерерата,във варна ли? Thinking

Да, в БЗ в мола, имат я вече. Имат и три на Вера Уанг.

# 79
  • Мнения: 4 380

Някой освен мен харесва ли класическия Gio? Аз и акуата му харесвам, но този е просто уникален, за нещастие много рядък. И сега се е появил ненадейно във Фрагранса, но много скъп бе, ужас: http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_G-am-pid_ … 9W__products.html
Уф, направо ме хвърли в морално-финансова дилема, сега цяла нощ няма да спя. ooooh!

Страхотен е. Един от най-красивите цветни парфюми. Страшно го желая, но...с тази цена е просто немислимо. Джио е много скъп както и доста други раритети.

# 80
  • Мнения: 2 241

Някой освен мен харесва ли класическия Gio? Аз и акуата му харесвам, но този е просто уникален, за нещастие много рядък. И сега се е появил ненадейно във Фрагранса, но много скъп бе, ужас: http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_G-am-pid_ … 9W__products.html
Уф, направо ме хвърли в морално-финансова дилема, сега цяла нощ няма да спя. ooooh!

Страхотен е. Един от най-красивите цветни парфюми. Страшно го желая, но...с тази цена е просто немислимо. Джио е много скъп както и доста други раритети.

Ех, права си за всичко, май ще го пропусна и аз този път, ще чака по-благоприятни времена. Sad


Дейзи и мен ме разочарова, бях му хвърлила око (не ми се смейте Simple Smile) най-вече заради флакона и очаквах да е нещо прекрасно и отличително, но уви, абсолютно посредствен ми се стори.

# 81
  • Мнения: 4 380
Ти пък, Дейзи си е боклук и това се знае откакто е излязъл. Аз един не съм чула който да не е разочарован. С такъв флакон всеки очаква нещо хубаво, но уви. Флаконът не прави парфюма.

# 82
  • Мнения: 8 470
Не познавам Дейзи, но съм сигурна, че и той си има почитатели.
Малко крайно ми се струва да се каже за нещо "боклук".
Кой определя критерия?
Не е лошо да си припомним първия пост от темата.


3.   Моля, без обидни твърдения, в това число и към определени аромати, защото не сме достатъчно квалифицирани, за да го правим. Не можем да се мерим с „носовете” в парфюмерията, така че - да си знаем мястото. Да се отнасяме с уважение и да подбираме термините с които се изразяваме!
4.   Моля, да помним, че сме тук, за да се забавляваме и да се учим една от друга, а не да се „надиграваме”!
5.   Моля, дискусиите да се водят интелигентно и обосновано, както се полага между хора, споделящи една и съща красива страст.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 11:03 от Еmia

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 423
За мен Дейзи е цветна вода, затворена в красив флакон. Малко като отварите, които сме варили като деца от листата на цветя. Интересна ми е таргет-групата, към която е насочен.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
На мен пък точно флаконът на Дейзи не ми харесва - намирам го ужасно кичозен.
Не съм варила отвари като дете, но намирам парфюмът за нежен, цветен и свеж - ненатрапчив дневен аромат.
Хиляди пъти го предпочитам пред Кабошар и О де Мервей Еликсир  , които ми миришат на ароматизатор за тоалетна борче, но не казвам, че са боклуци.
Всеки си има вкус.  Peace

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Карен, наистина ли не си? Много забавно занимание беше, обикновено ползвахме листата от розите, най-силно миришеха и си представяхме, че ще направим много добър парфюм  Laughing
Аз не бих използвала квалификацията "боклук", "бабешки" или други от типа, най-малко защото ще вляза в разрез с правилата в началото на темата, в създаването на които имам участие, а и защото за да ползвам това определение наистина трябва да го мисля. В случая не бих могла да съм толкова крайна. Така или иначе, на мен това парфюмче ми е доста безинтересно.
Чест и почитания на фенките на Дейзи   bouquet

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
И моите уважения към авторките на  "устава на клуба", които са важен фактор за естетическото ни израстване!   bouquet

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И моите уважения към авторките на  "устава на клуба", които са важен фактор за естетическото ни израстване!   bouquet

Да не разводняваме темата  Laughing
Съдържанието на надстройката над раменете ни не е само обонятелен орган.
Правилата са неформални, на мен лично много често ми се иска да ги наруша.

По темата - нямам в колекцията си Живанши, но пък мисля да отдам заслуженото днес на един L`instant magic. Някой беше споменал, че в топло време се развива прекрасно. Ами, ще пробвам.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 137
И аз няма засега в колекцията си Живанши, като че ли не са моите, колкото ги познавам. Предпочитам Диор, Армани, СК и Пако Рабан.
Сега ми се иска да си взема, да си направя подарък нещо , което да става и за по-топло време и за през деня, но в същото време да е траен, изискан и наситен аромат...Според вас, какво мислите за Армани Мания?!? Или зелената Ескада?!? Или Трусарди Скин, или нещо друго...?!? Не зная, не мога да реша, а и искам да ме изненадат и ще го пусна през интернет...

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 5 929


По темата - нямам в колекцията си Живанши, но пък мисля да отдам заслуженото днес на един L`instant magic. Някой беше споменал, че в топло време се развива прекрасно. Ами, ще пробвам.
който всъщност не е на Живанши  Rolling Eyes .... тествах го много отдавна и наистина не помня, но ако прилича по дух на L`instant и L`instant magic elixir въобще не си го представям за топло време /пролетно, до някъде, но лято  Naughty/

Общи условия

Активация на акаунт