ГЪБИЧКИ ПО НОКТИТЕ

  • 79 346
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз съм доволна от Екзодерил.
Това лято изрязах и капах и сега почти нямам гъби по ноктите.
Но по принцип човек трябва да се лекува още при първите признаци, че остави ли се, може да стане страшно!

# 76
  • Финландия
  • Мнения: 169
Преди години пих Limisil- пих го 3 месеца. Гъбичките се изчистиха и бях забравила вече. След 6-7 години пак се появиха- на същото краче и същия вид.
   Сега пробвам с едно лекарство дето се пилят ноктите и се намазва. Лечението трае 12-18 месеца.

# 77
  • Мнения: 0
При мен израстнаха здрави нокти на големите пръсти на краката след лазерно третиране в Магна бюти. Доволна съм от ефекта и от това, че не се наложи да приемам лекарства.  bouquet

# 78
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета.Не успях да намеря инфо-може ли като имаш гъбички на краката да си заразиш лаковете за нокти,може да ви се стори глупаво,но повечето са скъпи и не ми се хвърлят.

# 79
  • Мнения: 3 181
Здравейте,момичета.Не успях да намеря инфо-може ли като имаш гъбички на краката да си заразиш лаковете за нокти,може да ви се стори глупаво,но повечето са скъпи и не ми се хвърлят.
Не знам, но лекар ми е казвал, че лакът за нокти забавя до някаква степен развитието им.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Аз пия миконафин и действа супер убийствено на тия гадини и си се лакирвам с лакове на опи  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 11
cleo1984 ,какво става при вас?дъщеря ми също се роди с такива нокти на краката и за сега промяна няма -вече ще стане на 5г.казаха ми ,че такова малко дете не може да има гъбички.когато питах беше още малка.сега видях,че и две пръстчета от ръцете също са станали грапави и на черти.едно съседско дете/по-голямо/също е така-мазаха се с какво ли не,но ноктите остават същите.за краката както и да е,но повече ме притесняват ръцете....
   НАНО,като чета това което пишеш за ноктите на ръката ,мисля че се получава от липса на цинк в организма.Потърси в нета за действието на цинка,магнезия и др.метали в организма.

# 82
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
 newsm78 - слагам си вечер сух спирт с лепенка Видях го в една друга тема. щЕ кажа по-късно за резултата

Общи условия

Активация на акаунт