Как да изляза от неприятна ситуация с фирма за дограма?

  • 3 207
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 401
Най -отвън сложихме лист ламарина и го запънахме с летви та да не се мушне някоя котка.ПО НАВЪРТЕ  в дървена рамка фазер баща ми го хвана на няколко места с цимент и като позасъхна обиколи с пяна.Иначе пяната НЕ ЗАКРЕПВА РАМКАТА много е мека и рамката пада преди да сее втвърдила.Най-отвътре ще сложим мрежа ...както сте ми написали още днес.
Благодаря!
Дано скоро да им стигне тира със суровините .....много ме разочароваха.В ''РОЛПЛАСТ'' ми дадоха оферта с 80 лв по-ниска за същото ,но точно за да няма изненади поръчах в ''МУЛТИТЕХ''.
Егати къръка  ooooh!.

# 16
  • Мнения: 2 641
незнам къде живееш, но аз на твое място не бих останала там. аз змии никъде не съм виждала а съм обиколила всички планини, а ти го описваш сякаш сте в змиярник. иначе са ти казали всичко за което и аз се сетих и най вече това с пяната. успех с дограмата !

# 17
  • Мнения: 4 401
Не живея в терариум,но годишно само в двора убиваме 6-7 .Според мен не се притеснявам неоснователно.Преди 10 г живеех в самия център на София и определено не съм съгласна ,че ако там на първия етаж остане дупка без прозорец би било безопасно.Не само това, мъж ми пътуваше много и често се е налагало да оставам сама и на два пъти имах кошмарно изживяване...опитаха се да разбият вратата Shocked. После дълго ме тресеше като се наложи да замръкна сама у дома......
Преди 5г. на Красно село на спирката на рейс 102 в 10 ч сутринта двама мъже ме ограбиха ....всичко телефон, документи,пари  ...и ми удариха няколко шамара.Пълно с хора наоколо и никой не се намеси.В районното казаха че често се случвало  Shocked.
Всеки сам си решава ,но според мен тук е къде къде по-спокойно.Човек се научава да се пази където и да живее,но за мен  в града стреса беше по-голям.
ОПРАВИХМЕ КРИВО ЛЯВО ДУПКАТА,Благодаря на всички!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Радвам се, че сте оправили положението, но според мен не е редно да оставите въпроса без последствия. Пуснете жалба, поне в КЗП. Крайно време е такива тарикатчета да разберат, че няма вечно да им се разминава. Защото утре някой друг ще пострада.

# 19
  • Мнения: 505
Сигурно неприятностите са ви дошли в повече, но според мен е добре още от сега да си поискате парите обратно и да потърсите услугите на друга фирма. Нещо много ми бие на куп лъжи цялата история. Имало материал, нямало материал, тир от Германия, дрън-дрън. Ако имате възможност, откажете се от тях не за тяхно назидание, а заради вашата сигурност. Предстои монтаж и поддръжка все пак, да не говорим за изработката.

# 20
  • Мнения: 4 401
Преди малко ми назначиха монтаж за утре следобяд....дано  Thinking

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 703
mamamari много неприятно се е получило, моляте сигнализирай КЗП заради тревогите ти
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

# 22
  • Мнения: 4 401
Ще изчакам да видя какво и как ще монтират .Очаквам ''отмъщение'' за дето им подпалих телефоните онзи ден .АКО изляза права в подозренията си ще има и съдебен иск  и за парите за дограмата,и за чакането,....а пък за номера с дупката който ми врътнаха.... #Cussing out

Ако всичко е ок И СЕ ИЗВИНЯТ ще простя .С божия помощ не пострадахме това е най-важното.

# 23
  • Мнения: 505
Няма какво да се извиняваш. Хубаво е, че са реагирали толкова бързо. Вероятно всичко ще е наред с дограмата. Това ще е тяхното извинение за грешката и неудобството, което ти създадоха. Успешен монтаж и късмет.  Hug

# 24
  • Мнения: 4 401
Няма какво да се извиняваш. .  Hug
Не се извинявам ,няма за какво аз съм изрядна като клиент.
Днес дойдоха и я монтираха.Казали са няколко дни да не се пипа за да стегне....няма да пипаме дано всичко е наред.Ако е така за мен въпросът е приключил.Бяха много мили!Искрено се радвам ,че всичко  приключи .

# 25
  • Мнения: 1 952
Какво да кажа...случаят с дограмата не е нищо ново,не ме учудва, но това със змиите ме потресе....как така ще живееш в двор пълен със змии, това не е нормално, ами в двора как седите, а прозорците как отваряте..по-добре реши въпроса със змиите.

# 26
  • Мнения: 1 632
Честито!
Радвам се, че поне краят е добър!

# 27
  • Мнения: 505
Чесито и от мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт