аз ли съм виновна?

  • 2 950
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Няма нищо по-прекрасно от това да намериш другата половинка от едно общо цяло.И понеже това се случва много рядко,двама души да си паснат до толкова,че да се разбират без думи,да усещат взаимно,че са един за друг завинаги,то непременно трябва да останете заедно.Не виждам смисъл да променяш хода на съдбата,който за теб е особено благосклонен,само заради някакви предразсъдаци.Родителите да си гледат бизнеса и да не правят пазарлък със щастието на децата си.

п.п.И вземи смени този тъжен ник "виновна" със "щастливка".Защото си такава! Peace

# 16
  • Мнения: 6 619
Не намирам причина поради ,която да се чувстваш виновна.Това ,че ста равалили плановете на други хора за вашия собствен живот си е техен пробелм.

# 17
  • Мнения: 2 448
Дори и да е бил женен за друга, ако няма деца , изобщо не трябва да се чувстваш виновна. Да обича теб, а да живее с нея, какъв е смисъла.Гледай на това, че все едно си и направила услуга.
Смятам за лошо единствено съзнателно да разделиш баща от децата му.
Смятай се за щастливка и успех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 316
Вие сте заедно и се обичате... В момента има много наранени хора около вас, но всяко чудо за три дни. По-добре  изпий чашата с горчилката сега на екс, от колкото цял живот да съжаляваш, че си оставила истинската любов да мине покрай теб и да остане някъде назад в живота ти.

# 19
  • Мнения: 295
Струва ми се, че трезво гледаш на нещата. И няма смисъл да се чувстваш виновна. По-добре, че сега са се разделили, отколкото след време - като семейство. Няма как да не го боли другото момиче -това са 7 години все пак. И както са те посъветвали - гледай на това, все едно, че си й направила услуга.

# 20
  • Мнения: 776
Престани да бъдеш толкова разбираща, не можеш да угодиш на всички. Мисли първо за себе си и за любовта - тя идва толкова рядко, какво значение имат другите. Да, наранени  са, но значи ли това, че трябва да нараниш и жертваш себе си , за да са доволни те? Разбира се че не! Живей си живота и бъди щастлива!

# 21
  • Мнения: 251
Момичетата по-горе са ти го казали много ясно, не си виновна!
Само, че се подготви за битка!
Тук ми намирисва, че сега ти ще си оная лошата, където е омотало момчето им.
Успех, мила и бъди много щастлива   bouquet

# 22
  • Мнения: 6 206
Страшно много ми прилича на писмо от Лична Драма. Simple Smile
Да не си сценаристка там с тези "късчета от сърцето ти"?

Майтапа настрана, проблемът на всички в тази история е, че сте много свестни.
Ще се оправят нещата. Няма нужда от излишни драми.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 993
Не си слънце да огрееш навсякъде. Това си е негово решение, ти не си го насилвала. Много лошо е, когато родителите се опитват да се намесват до такава степен в живота на децата си. Може малко грубо да прозвучи, ама това е манталитета на малкия град - да си вреш носа из чуждите работи, да раздаваш смело оценки, да те обсъждат, да те квалифицират...Бъди над тези неща и се радвай на живота си!

# 24
  • Мнения: 2 757
И аз мисля, че щом не разваляш съществуващ брак няма какво да се притесняваш. Бил е с нея, явно поради липса на по добра за момента. А не защото точно нея я е искал. Хубаво е поне, че ще и остави всичко материално, поне с това да се успокоява. Кой е виновен не е много ясно. Но според мен най вече той, че е бил с жена от немай къде, а не защото точно нея обича. Не е честно да я остави, но още по зле е ако насила живее с нея обичйки теб. Бившата му ще го преживее. Всички почти сме преживявали любовни разочарования. А и след 7 години вече би трябвало да са се наситили на връзката си, така че ще е вид облекчение и за двамата. Кво е това женене след 7 години заедно. Тогава хората обикновено се разделят, щото са си писнали.
Явно е, че този човек е сантиментален и всеотдаен. Ясно е, че за момента те обича. Но лично аз като го гледам не съм 100% сигурна, че ще е твой до гроб. Не че е невъзможно, зависи от собственото му решение да остане с теб колко е твърдо. Дано с теб стане по сериозен, защото до сега с предишната си приятелка не е бил сериозен и откровен в чувствата си. Възможно е обаче с теб да е, хората се  променят. Личен опит  Peace

# 25
  • Мнения: 1 195
Хмммм, на твое място бих се замислила, наистина, до колко е сериозен. Помисли само-7 години е бил с другата, стигнали са до сватба, апартамент, изведнъж се появяваш ти-и щрак!!! Той е влюбен до уши. Прекалено, хм, латиносериалско ми идва.Разбираш ли?

Каква е гаранцията, че утре няма да постъпи така и с тебе?


Ето това би ме мъчило мен най много Peace

Иначе звучи страхотно:) Сигурно всеки понякога е мечтал да се развият така с първата му любов:)

Съвета ми е - Изживей мига си и не се измъчвай излишно Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 15 469
Брата близнак женен ли е? Ако не е, може да му излезе късмета и на другото момиче.Как е възможно майка му да мисли повече за общия бизнес, отколкото за щастието на сина си?

# 27
  • Мнения: 59
Много е хубаво, че обмисляш положението от всички гледни точки и е нормално един интелигентен човек да се постави на мястото на другите и да потърси и за миг вина в себе си. Покрай положителните оценки искам да вмъкна и аз нещо. Този момент е много важен защото на неговата основа ще изградите връзката си. Направи така, че каквито и изпитания и моменти да имате в бъдеще той никога да не може да се обърне и да каже, че е оставил или направил нещо в миналото си заради теб. Надявам се да ме разбереш правилно.

Общи условия

Активация на акаунт