Връзка със семеен мъж

  • 24 214
  • 467
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 990
Сузанка, защо всички да са нападателни? Това, че не звучи добре, не значи, че е казано с лош умисъл или с цел нападки. Ако видиш човек, че настоява да се метне от 10-тия етаж, няма ли да се опиташ да го спреш? Да, няма да му хареса, че някой го възпрепятства, но може да е за добро? Факт е, че докато сам не си строшиш главата, няма адекватно решение, ама някой може и да се вслуша. Споделят се житейски истини, които на 20 и няколко ти се струват клишета, докато не осъзнаеш, че явно има защо да се говорят.

# 31
  • Мнения: 259
И аз смятам,че трябва да прекратиш.Заради себе си,за да не съсипеш живота си.Огледай се,толкова прекрасни мъже има около теб.Защо трябва да бъдеш втора цигулка?Защото в повечето случаи е така.На мъжа му е добре-прекарва приятни мигове с теб.Но после си отива при жената-там се чувства сигурен,там са децата му,там му е сготвено,дрешките изгладени.Така той и на двете места си е супер,а ти през това време се измъчваш. Измъчва се и жена му-ако знае.Само на него му е добре.Две жени страдат,а той е доволен.Защо да се развежда-така му е добре.Дори казваш,че не говорите за любов.Много малко са случаите,когато става въпрос за истинска любов и от страна на мъжа и има хепиенд.Така,че помисли за себе си.Бъди малко егоистка.

# 32
  • Мнения: 804
Млада и наивна, любовта е хубаво нещо, но понякога човек трябва да мисли и за себе си. Трудно се дават съвети в такива ситуации, но едно е ясно ти си в по-неизгодната позиция.
Ако си готова да прекарваш всички празници сама, да се събуждаш всяка сутрин сама, да знаеш, че колкото и хубава да е била вечерта, той пак ще се прибере при жена си - продължавай връзката си. Нямаш представа колко бързо минава времето. Днес си млада, наивна и влюбена, а утре стара, самотна и наранена.
Изборът е твой.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Всичко, което казвате е така. Въпросът е, че когато ти самият си едната страна в такава връзка ти трябва време да осъзнаеш истината и да вземеш решение. Сърце не се бори толкова лесно. Трябва много воля и характер.

# 34
  • Мнения: 2
Няма средно положение! Или се разделяте или оставаш с него, но и в двата случая си обречена да страдаш. Ти винаги ще си на второ място в живота му .


Относно по-горния цитат-винаги съм се изненадвала,как все още в сегашната действителност има съпруги,които се мислят за незаменими и неповторими.Нема такова нещо в живота...Не мисля,че втората съпруга е задължително на второ място,даже в повечето случаи е на първо.И деца се раждат....
titon4e,статистиката не зная какво показва,но този бум на разводи от какво си мислиш е,от това,че съпругата не може да му приготви хубаво кафе ли?! Mr. Green
PC:Никога не съм имала връзка със семеен мъж,дори и за една вечер.А сега,когато се омъжих-и моя си не давам... NaughtyЖивотът е прекалено сложен,за да си го доусложнявам с странични хора и деца...По ми е лесно и ми е кеф да съм с неангажиран.... Wink

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 11:38 от Mia21

# 35
  • из България
  • Мнения: 25
Сузанка68 много си права!!Каквото и да казвате останалите вие никога няма да преемате любовницата-а защо ги има някой задал ли си е въпроса.Ако той не иска няма да има,явно нещо му липсва.А ако вие попаднете в такава ситуация какво?Момиче живей си живота,хич да не ти пука какво говорят тук,не си едиствената няма и да бъдеш.

# 36
никога не съм имала връзка с женен мъж ,
и винаги съм се чудела как може млади момичета не ги е гнус от факта, че той си ляга и със жена си,
защото е голяма глупост да се смята, че мъжа си ляга само с любовницата  Sick

# 37
  • Мнения: 2 448
Изживей си любовта. Само така има шанс да не те тормози след време. Или ще утихне, или ти ще се впечатлиш от друг свободен и млад, или той ще те зареже и ти ще страдаш , но за кратко и поне няма да се тормозиш, че сама си си тръгнала, или ще си напусне семейството да бъдете заедно. Каквото и да се случи от изброените е за предпочитане пред това да си тръгнеш без той да иска това от теб, само защото любовта ви била невъзможна. Недовършените любови тежат и имат гадното качество да се натрапват после в най неподходящ момент изплувайки на повърхността идеализирани от спомените само с хубавото, без да се вижда лошото.
Не се отказвай без причина.
Ако болката стане повече от удоволствието, че си с него, инстинктът ти за самосъхранение сам че убие любовта ти.

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 11:16 от pasinet

# 38
  • Мнения: 631
Ей аман от "Богородици" вашите мъже сигурно са ви първите, а и като гледам последните ще ви останат.
Непорочното зачатие вече не е на мода, така че не бъдете толкова критични и не се надайте, че на вас няма да се случи....

По темата : Имала съм връзка със женен мъж преди да се омъжа и не се срамувам от това. Истината е, че една такава връзка идва след дълга предишна любов - най - често. Такава връзка ти дава единствено и само усещането, че не си зависима и задължена и дотам. Наистина се задоволяваш с трохите от масата, изживяваш страхотни моменти само защото са забранени, а това е най - сладко, та дори се кефиш, когато точно за теб "откраднат" някоя вечер за да се събудиш щаслива. Е толкова..... Ще го преживееш и влюбването и раздялата защото това неминуемо ще се случи и след време дай Боже да си щасливо омъжена и да го раздаваш философски като мен. Само един съвет ще ти дам, естествено от личен опит - Във връзка с по - възрастен от теб мъж единствено и само той печели така че умната и си гледай живота.

# 39
  • София
  • Мнения: 23 096
Хммм, за съжаление надали ще получиш разбиране при положение, че тук 90% от пишещите са омъжени или сериозно обвързани  Wink
Аз навремето имах такава връзка - с женен мъж, при това колега  Embarassed. Не съм влагала никакви чувства, за разлика от него. Пишеше ми писма, стихове, подаряваше ми букети често и то пред другите колеги. Всички в офиса бяха наясно, че той е влюбен в мен, но нямаха представа, че между нас има и нещо повече (в смисъл секс). Както и да е, след известно време му съобщих, че не може да идва повече в нас... Не можеш да си представиш какви циркове прави пред целия офис - цяла седмица не говори с никой, беше някакъв ад просто  ooooh!! Наложи се сериозно да си поговорим, след време миряса и дори се възцариха много приятни чисто приятелски взаимоотношения между нас. Преди няколко години напусна фирмата ни. Междувременно се запознах с мъжа ми, роди се детето. Въпреки това поне веднъж месечно ми се обажда да ме попита как съм, добре ли съм, казва ми всеки път, че по-прекрасна от мен няма и че не е преставал да ме обича. А аз всеки път му казвам да си стои мирно и кротко при жена си и да не прави глупости  Wink
Съвет от мен - не си губи времето и чувствата  Peace Рано или късно ще срещнеш поредният прекрасен мъж в живота ти  Hug

# 40
  • Мнения: 259
Точно казано-от връзки като тази печели само мъжът.

# 41
  • Мнения: 12 662
..10 минути след като го бях видяла си казах, че това е този който търся...това е човека от когото имам нужда...че искам деца от него..звучи много странно и з амен, защото като цяло съм по-практична, рядко залитам....но този път...този път сякаш няма да се пусна...

..Искам да е щаслив, но го искам повече време с мен,....

Какво да правя с тази връзка? Как да се откажа? Как да си отида?


Ми той си е щастлив. Има си семейство и млада любовница. При това без претенции. Засега.
Но щом това е единственият, от когото искаш деца и да прекарва повече време с теб, пък и няма да го пуснеш  - трябва да го разведеш. 

Какво да правиш. Как да се откажеш. Ами престани да се срещаш с него.

# 42
  • Мнения: 202
На теб сега ти е добре нали? А на съпругата му ?А ако разбере? След време ще се омъжиш а ако съпругът ти постъпи по същия начин ти как ще се почустваш замисляла ли си се.Моят съвет е да я прекратиш тази връзка ще те боли но ще мине.Не те съветвам само аз послушай.

# 43
  • Мнения: 7 474
Колкото и да не ви се иска, това е толкова често срещана история в днешно време.... Wink
Ще страдаш много, каквото и да стане.... само нова любов ще го избие от съзнанието ти...

# 44
  • Мнения: 4
Зарежи го,има толкова свободни красиви мъже.Сега е с теб,след време с друга.Струва ли си да губиш време?

Общи условия

Активация на акаунт