НОРВЕГИЯ - шарена Великденска тема №34

  • 19 897
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 977
Видяхте ли това:
http://www.telegraph.bg/

Чудя се каква е тази анти източноевропейска политика?...

# 61
  • Мнения: 1 062
Видях го в Стандарт. Това не е ново и не е анти източно европейска политика. Това го приложиха първо преди няколко години с руснаците. Кампанията започна миналата година и е за всички, които имат и най-малкото желание да се върнат. Плакатите са из целия град и градския транспорт Mr. Green Друг е въпроса, че бг медиите го представят чак сега и то толкова сензационно.
Аз бях малко притеснена как ще бъде днес в барнепарка след близо 10 дневно прекъсване, ама накрая като отидох да си я взема, тя ми вика Ней и ми сочи пясъчника да си играе Mr. Green
Добре поне че не вали.

# 62
  • Мнения: 977
Ясно, Роска. Поредната сензация за вестниците. Wink

Аз също се радвам, че не валя днес.
Сега чакам Вики да се прибере с баща си.
Голям рев беше и тази сутрин. Чувствам се така, сякаш го предавам като го оставям в градината, а знам, че е за негово добро...

Колкото до мен...
Тресе ме вече треска. Почнах да пера всичко бебешко - голямо гладене ме чака.
Чистя и лъскам апартамента докато съм сама, че ми е по-лесно...
Има още 2 месеца докато малкото човече се появи, а аз вече приготвям леговището си.  Laughing

В тази връзка Ники ми се отчете днес, ден след термина и, че още са 2 в едно.
Ники, ходи ли на преглед днес? Какво ти казаха?

# 63
  • Мнения: 977
Ето и какво друго публикуват за тук бг медии:

Норвежец заловен да прави секс, докато кара

 Twisted Evil

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 21:38 от mishelle

# 64
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
mishelle, не ми се отваря нещо...Я разкажи на две, на три как става тоя номер  newsm78
Да дойде да кара из Варна около 17.00 да го видя  Mr. Green
Намерих "новината" и на друго място.  Simple Smile

# 65
Iskam da popitam,nadqvam se da mi pomognete :S. S gadjeto  mi,koito e ot Stavanger i se vijdame rqdko no vse pak se vijdame,ta vaprosat mi e,reshihme da se ojenim i da  sledvam tam,do kolkoto mi e izvestno tam obu4enieto e bezplatno a  za 4ujdenci kak stava,vse pak kato trqbva da se znae ezika purvo predpolagam se hodi na kursove nz mnogo sum oburkana,ako neshto imate da kajete po vaprosa shte se radvam mnogo Wink Ili pone kajete kak mislite po-dobre v Bg li da si sledvam  Thinking

# 66
  • Мнения: 8
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мишелче, това до нас магистралата към Сандвика  Grinning Grinning Grinning към Икеа се кара по Е18 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За бебчето ще си чакаме реда хич не се е засилило да напуска хралупката.... това е от климата ....или от трана  newsm78 . А лекарката ми в БГ ме кара6е да пия магнезии да не би да родя по_ рано, добре че пих малко ....  #2gunfire Иначе щях да нося като слончетата.  Thinking

# 67
  • Мнения: 200
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мишелче, това до нас магистралата към Сандвика  Grinning Grinning Grinning към Икеа се кара по Е18 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За бебчето ще си чакаме реда хич не се е засилило да напуска хралупката.... това е от климата ....или от трана  newsm78 . А лекарката ми в БГ ме кара6е да пия магнезии да не би да родя по_ рано, добре че пих малко ....  #2gunfire Иначе щях да нося като слончетата.  Thinking

От трана ще е  Laughing!Големи чудесии върши Crazy.

# 68
  • Мнения: 977
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мишелче, това до нас магистралата към Сандвика  Grinning Grinning Grinning към Икеа се кара по Е18 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За бебчето ще си чакаме реда хич не се е засилило да напуска хралупката.... това е от климата ....или от трана  newsm78 . А лекарката ми в БГ ме кара6е да пия магнезии да не би да родя по_ рано, добре че пих малко ....  #2gunfire Иначе щях да нося като слончетата.  Thinking

От трана ще е  Laughing!Големи чудесии върши Crazy.

Хаха, аз затова днес при акушерката лъгах, че пия тран. Няма начин да я пропия тази гадост, колкото и да ме убеждават...
Пия си матерна и това то...

Роска, само те мисля. Лудница ли е пак на работа?

# 69
  • Мнения: 3 674
Привет народе! Hug

Не бях влизала във форумчето, че нали викинга ми беше  на гости за 4 дена, за Поскето. Вчера си  го изпратих за Трондхейм, а аз   все още съм в красивия Ставангер. Heart Eyes Ще остана до края на седмицата и после се прибирам...

Мишелка..не знам кога ще идвам към Осло... newsm78 Преди идвах заради синчето, ама сега нали то се върна в Трондхейм, тя нямам повод да ходя в Осло. Rolling Eyes Обаче, евентуално съм там, обезателно ще ви се обадя..на теб и на Роската Hug

Роска , търсиш ли си вече нова работа? Как е Елито... Heart Eyes

Марйо...честити ти рожденик на патерици!   bigdance2  Да ти е жив и здрав и вие покрай него! Hug


Норче...радвам се да те мерна тук  Hug Скоро с теб ще се видим у наше село  Heart Eyes

Сливке...убийствен аватар имаш... Twisted Evil Как е Ивонка...  Laughingсигурно много пораснала Heart Eyes  Как е при вас на севера..има ли  много сняг? Sunglasses


Бобче..жалко, че не можеше да дойде вчера на купона, беше веселба! Flutter Нищо друг път. Hug  Кога ще ходим пак да храним лебедите ?  Laughing Аз смятам да ида днес в късния след обяд...

Ще ти пратя телефона на Рая,защото  тя много иска да се запознаете. Мисля , че ти е наборка...и най-хубавото е, че тя има щерка Стела се казва и  голяма  мисля колкото твоята Йованка . Heart Eyes  Така че ще си имаш компания...ще си разхождате двете щерките из Ставангер. Много готина мацка и ще се харесате! Heart Eyes

Поздрави и на останалите, новичките момичета, които не познавам.  Hug Ама е супер , че ставаме все повече и повече  Hug

Ели изчезна ...не пише напоследък. newsm78


Ето ви нещо да се развеселите  Grinning Един малък сладур..с който се смях на глас! Heart Eyes Много заразителен смях има...Joy





Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 21:13 от ЧервеноВинце

# 70
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Grinning

Винска, уф, много жалко, но няма как- работа. Ама те пък на кого са оставили детето.  Thinking

Ние вчера с моя мъж, е свободния ми ден, прекрасен, топъл и слънчев, се метнахме на колата до Берген. От Ставангер да отидеш там, си е цяло приключение. Че и гума пукахме, абе оставете се. Цялата тази работа, да видим една кола, която накрая не купихме, защото мъжо и продавача не се договориха за цената и моя барут се изнерви и се прибрахме с празни ръце  ooooh!.

Таа,а сега отивам аз на работа, вие сладко си спете.

Нелка- очакваме скоро новини от теб   bouquet

# 71
  • България
  • Мнения: 1 090
Винце, голяма хаймана си, обиколи цяла Норвегия, забрави нашо село  Whistling


Сливке, много е сладка Ивонката и на снимка и в ефир Laughing Hug Гледам добре са си прекарали трите братов4едки Grinning. Браво на българското присъствие, а твоят е герой, добре си го нау4ила Mr. Green.



# 72
  • Мнения: 3 674
Леле Бобче, какво приключение сте имали по пътя за Берген... Rolling Eyes Мразя спукани гуми  Crazy  Иначе за Рая...майка е тука за три месеца, та тя им гледа децата.

Норче...даааа, голям пътешественик съм, верно. Ама нали знаеш как е...пуста работа , свързана е с много пътуване.  CrazyВече като видя самолет, все едно си се качвам в леката си  кола...  ooooh!  ....толкова свикнах  Joy   Понякога сменям по 8-10  самолета на месец... Crazy

Айде до после ...и приятен ден на всички! Hug

# 73
  • Мнения: 977
Норче, радвам се, че си добре и наистина се надявам нещата при теб да се наредят!

Вярно, къде изчезна Палачинка?

/Вчера така ми се приядоха сливи... Сливке, ти ще да си виновна. Сега и палачинки ще ми се приядат. Ама мислете малко като си измисляте никове за подобен форум... Все някоя и друга бременна ще ги прочете.  Twisted Evil /

Ние днес май ще боядисваме яйца с малчо. Само че много ми се спи и ме мързи, та ще видим...

Роска, браво на Ели, че се адаптира добре с децата.
Моят синковец продължава да плаче...

Винце, когато се решиш да дойдеш насам свиркай!  thumbsup

Колкото до Ели тя сега си върти дупето на някой Канарски плаж и хич не и е до нас. Wink

# 74
  • Мнения: 244
Здравейте на вси4ки в този хубав ден  Grinning

Винце развесели ме и мен с това бебе дето се смее  Laughing
Битърсуйт   получих днес отговор от българския консул в  Лондон,4е мога да пътувам с ли4ната си карта до вси4ки страни в ЕС.А аз изри4но под4ертах 4е ще летя и то от Норвегия.Така 4е ще си принтирам отговора му и а да са се заяли с мен на Хийтроу  Sunglasses Laughing
Аз в на4алото на ЙУли ще си ходя в България за 3 седмици,  Mr. Green
Приятна ве4ер на вси4ки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт