НОРВЕГИЯ - шарена Великденска тема №34

  • 19 895
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • България
  • Мнения: 1 090
Lucky.me, като се появи тази "дама" на екрана едно време аз я харесвах, понеже е директна, макар и на моменти вулгарна, но в4ера се изложи яко Close. Мислех, 4е само аз съм се подразнила, ама ето и целият норвежки народ я лин4ува Wink. Имах 4увството, 4е е пияна или дрогирана Rolling Eyes.
А видяхте ли нео-нацистките елементи в немската песен, как може да ги допускат такива, накъде отива този свят? Все пак и деца гледат програмата Rolling Eyes.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 16:14 от norah

# 286
  • Мнения: 2
Много се радвам,че именно тази песен спечели, страхотно е артистичен и слънчев изпълнителя!!!! Руската школа си пролича у него,песента беше изцяло с руско звучене,пеенето...вокалите..може би заради това ми хареса толкова много,незнам. Композиторът доколкото разбрах е от Беларус. И аз празнувах снощи:)
А иначе такъв силен финал не съм гледала никога на Евровизия,супер!
А колкото до коментаторката... дума не й разбрах, но не й млъкна устата. То не бяха телефонни разговори, докато държавите обявяват вота си, то не бяха микрофонии. Много беше неуместно и дразнещо за гледащите.
Днес цяло село е в носии и костюми, много са готини,даже малките деца и те накипрени Simple Smile При нас е спокойно, събра се селото на маса в хотела и е много тихо-хапват и мълчат.
Весел и слънчев ден на всички!

# 287
  • България
  • Мнения: 1 090
Lithium, да, не и млъкна устата, аз не можах да 4уя какво говорят в Москва, пълно неуважение, а добре ,4е не си разбрала какво говори, голяма излагация е за Норвегия Stop.
Мом4ето заслужаваше друго....

А и при нас се празнува спокойно Whistling, моят мъж "за4ете" празника Grinning с 2- 4асов крос, а сега се препи4а на терасата, гледам съседите отсреща полуголи и те се пекат. Аз се бях "притеснила", 4е не съм създала празни4на обстановка у нас Joy Joy

# 288
  • Мнения: X
нора,
тя Синъве е много цапната в устата, но това й качество снощи й изигра лоша шега.
Помислих по едно време, че нещо й има, като почна да обяснява за чорапите в сутиена или как щяла да чука гаджето след 10 дни на сухо, и как идвала от тоалетната #Crazy

За немската песен казаха, че руснаците спрели някакви сексуални елементи, но така и не разбрах какъв точно е проблема.
На мен самата песен ми хареса, честно не обърнах внимание на неонацистки елементи newsm78

# 289
  • България
  • Мнения: 1 090
нора,
тя Синъве е много цапната в устата, но това й качество снощи й изигра лоша шега.
Помислих по едно време, че нещо й има, като почна да обяснява за чорапите в сутиена или как щяла да чука гаджето след 10 дни на сухо, и как идвала от тоалетната #Crazy

За немската песен казаха, че руснаците спрели някакви сексуални елементи, но така и не разбрах какъв точно е проблема.
На мен самата песен ми хареса, честно не обърнах внимание на неонацистки елементи newsm78
Аз мислех, 4е не до4увам, а тя верно каза, 4е била запъхтяна, понеже изка4ила 4 етажа докато намери тоалетна. За 4орапите каза, 4е имала комплекси като гледала рускините и понеже била плоска сложила била 4орапи в сутиена. Абе , много неприятно Sick. Оля се , в стремежа да блесне .
Едната танцьорка от немската песен беше като копие на Ева Браун. А и вси4ко в хореографията и костюмите някакси ми напомняше за Хитлерово време. Ина4е като мелодия е ок. Peace

Абе нека да се изглагат, излaгането било ли4на работа Wink!

A то не, 4е ние сме идеални,  като бг излагането на Евровизия тази година няма никъде по света Embarassed. При толкова талантлив народ да пуснат такива карикатури, не знам с каква цел е , кой пе4ели от това?
А после искаме да ни уважават като народ, е , няма как да стане Sad!

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 16:49 от norah

# 290
  • Мнения: 2
 hahahaТя като дойде запъхтяна и ние се шегувахме,че е бягала до тоалетната в паузата. Абе много зле тия хора, на нищо вече не се учудвам тук. Добре, че са чужденците да влязат малко в пътя (и да им натрупат активи). Простете ми крайните думи, но такава липса на възпитание (зле тълкувано като разкрепостеност и свободно държание) трудно издържам.
Няма да ги храня много, празник имат днес все пак. Двоен даже.
На румънците и на турците представянето ми хареса страшно много.
Отивам да направя кафе. Ако има желаещи- да заповядат. Имам български сладки (все още)   bouquet

# 291
  • България
  • Мнения: 1 090
Lithium, и аз не се харесвам като по4на да ги коментирам норвежците негативно, 4ак ме е срам ,ама ми е дошло до не знам къде. Именно, липсата на възпитание се маскира и бърка с разкрепостеност.
Наскоро по един сериозен повод, моят мъж каза , 4е се срамува , 4е е норвежец, а това е доста красноре4иво. За първи път го казва.

А твоето кафе (4е и сладки Laughing) са много дале4, за съжаление Joy.  Аз се отправям към родната кухня да си направя кафе.

Слън4ев ден от мен на вси4ки!

# 292
  • Мнения: X
и аз не се харесвам като по4на да ги коментирам норвежците негативно, 4ак ме е срам ,ама ми е дошло до не знам къде. Именно, липсата на възпитание се маскира и бърка с разкрепостеност.
Наскоро по един сериозен повод, моят мъж каза , 4е се срамува , 4е е норвежец, а това е доста красноре4иво. За първи път го казва.

Значи не съм само аз. В последните години нещо много съм им набрала. Само като си спомня колко оптимистична бях като дойдох тук, но като имаш деца и се сблъскаш с прекрасният норвежки патриотизъм шовинизъм...няма как да не ти дойде в повече. Но само на мъжа ми си го изкарвам де. Онзи ден ми вика, че Норгето ми било дошло helt opp i halsen Mr. Green няма лъжа.
Приятен ден и от мен Simple Smile

# 293
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Норка, Лъки.ми и Литиум, не сте само вие.  Mr. Green Аз за 2 години натрупах същата непоносимост именно към болния национализъм/шовинизъм. Добре е, че някой някога се е сетил, че трябва да "изработи" национализма посредством политически инструменти и да им измисли достатъчно norske verdier. Ама nor er nok.  Naughty Оценявам и това, че без този целенасочен изработен процес те сега щяха да са адски смачкани. Но ми е в повече.

Литиум и аз това повтарям - ако не са чужденците тук, не зная кой ще ги забавлява, кой ще работи и внася иновации и "различности". Нека да продължават да дискриминират и да са против заемането на работни места. Ами какво сме виновни, че идваме от страна, в която образованието е ценност? (тук влизам в много чувствителна за мен тема и ще замлъкна).

(Малиии, разкостихме ги на националния празник).  Mr. Green

# 294
  • България
  • Мнения: 1 090
Lucky me, du er ikke alene  Grinning. И аз си го изкарвам на мъжа , за което не знам как ме търпи, но като няма на кой друг Crazy. Аз бях една супер наивна около 2 години , като дойдох,но след като се роди малкия и аз като теб си блъскам главата в стената. Едно е да си в Норвегия и да си гледаш живота , друго е да гледаш деца. Как и на какво да го у4а ooooh!?
Радвам се , 4е поне не само аз съм с такова мнение, 4е понякога се питам дали повредата не е в моя телевизор newsm78. Затова пиши по -4есто при нас! Hug

Добре е, че някой някога се е сетил, че трябва да "изработи" национализма посредством политически инструменти и да им измисли достатъчно norske verdier. Ама nor er nok.   Naughty Оценявам и това, че без този целенасочен изработен процес те сега щяха да са адски смачкани.



Да, ина4е биха били един ужасно сма4кан , комплексиран народ , което пак не е хубаво Thinking. Горки4ките, 4ак ги съжалявам...

[
(Малиии, разкостихме ги на националния празник).  Mr. Green

 smile3505Аз млъквам за днес  Mr. Green LaughingEmbarassed.




# 295
  • Мнения: 2
Само едно последно нещо да вметна ( ама виждам как ще влезе някой и ще ни намачка дето плюем бялата държава).. та да вметна де.. Защо да са против чужденците и заемането на работни места, като те по едно време си ги внасяха сами (да не кажа на килограм)? Те може да си плюят, но да не забравяме политиката с цел "облагородяване" на нацията да не казвам причината и защо (че наистина може някой върл защитник да дойде да ни намачка).

# 296
  • Мнения: X

Радвам се , 4е поне не само аз съм с такова мнение, 4е понякога се питам дали повредата не е в моя телевизор newsm78.


Тя повредата в моя телевизор е отдавна  Mr. Green

Лек ден ви желая. Ние отиваме да си допразнуваме.  Simple Smile






# 297
  • Мнения: X
Само едно последно нещо да вметна ( ама виждам как ще влезе някой и ще ни намачка дето плюем бялата държава).. та да вметна де.. Защо да са против чужденците и заемането на работни места, като те по едно време си ги внасяха сами (да не кажа на килограм)? Те може да си плюят, но да не забравяме политиката с цел "облагородяване" на нацията да не казвам причината и защо (че наистина може някой върл защитник да дойде да ни намачка).

Аз си мисля, че чужденците започват да им идват в повече. Особено мюсюлманските.
Иначе норвежците по принцип са приветливи и търпеливи с другоселците.

# 298
# 299
  • Мнения: 249
Здравейте скъпи. Аз не съм се вясвала насам от векове, гледам бая нови хора-придобивки има във форума, чудесно. Ще се вмъкна сега аз с един коментар. Моя милост Евровизия по норвежкия NRK1 не гледа. Само шведския канал зачитам. Не мога, просто не мога да ги понасям тия коментатори. То няма млъкване, шведите от друга страна - говорят смислено, и то само в рекламите. Øystein Pedersen, горкия, просто ми отравяше душата с безкрайни глупости, които никога не спираха. Добре че го махнаха.  #2gunfire
Аз иначе го давам ваканционно. Изабелата и мъжо са двамата на "искурзиъ"  Mr. Green Аз - хихи, home - alone party. Ще си почивам ефективно от днес до четвъртък. Двете с котката - хоризонтално на дивана пред тв-то, в случай на слънце - ще работим върху тен.

Общи условия

Активация на акаунт