Как може такова нещо да ме вбеси толкова много

  • 6 310
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Никой не бия аз. А ти си призна, че биеш майка си- всеки път като ти мерна ника за това се сещам.  ooooh!

# 76
  • Мнения: 308
Като тях, с дебел пуловер и яке беше.

   Четох, четох, докато стигнах до този пост. Ако той е бил леко облечен, а е оставил децата да се сварят на слънцето с дебелите дрехи, щях да те разбера. Но вместо да си мислиш, че иска просто да те дразни, не можеш ли да помислиш, че е сметнал, че и на децата им е добре, щом като на него си му е добре с пуловер и яке. След този ти пост въобще не смятам, че не е съблекал децата, защото ти си му казала, а просто защото си е мислил, че са си добре. Аз пък ако видя и мъжа ми и децата така облечени на топло време, ще се притесня и ще си помисля, че може да е болен, щом му е студено.

# 77
  • Мнения: 2 757
Никой не бия аз. А ти си призна, че биеш майка си- всеки път като ти мерна ника за това се сещам.  ooooh!

да бе да. Затова цяла сутрин дават по CNN в Breaking News кадри от интензивното, дето лежи човека след като си го претрепала.

Tincheto 78 , аз пък си помислих, че и на него му е било жега ама нарочно е търпял за да не кажа, че него си съблякъл, а децата сварил. Знам, че звучи налудничаво, ама човек явно си не е с акъла

# 78
  • Мнения: 419
Като тях, с дебел пуловер и яке беше.

   Четох, четох, докато стигнах до този пост. Ако той е бил леко облечен, а е оставил децата да се сварят на слънцето с дебелите дрехи, щях да те разбера. Но вместо да си мислиш, че иска просто да те дразни, не можеш ли да помислиш, че е сметнал, че и на децата им е добре, щом като на него си му е добре с пуловер и яке. След този ти пост въобще не смятам, че не е съблекал децата, защото ти си му казала, а просто защото си е мислил, че са си добре. Аз пък ако видя и мъжа ми и децата така облечени на топло време, ще се притесня и ще си помисля, че може да е болен, щом му е студено.
Може би е искал да умори не само децата, но и себе си, за да ядоса NikiFin  ooooh!. Whistling

А, тя се включила. Познах, значи  bowuu
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 17 301
на него му е било жега ама нарочно е търпял за да не кажа, че него си съблякъл, а децата сварил. Знам, че звучи налудничаво, ама човек явно си не е с акъла

Абе има някой дето не си е с акъла, ама не бих се заклела, че е мъжа ти.

# 80
  • Мнения: 871
ЛемонДеси, и мен ме учуди това, че го е псувала. Ние вече 27 години никога не сме си позволили дори и в яростен спор да обидим или унижим другия. Този начин на комуникиране не го разбирам

Ти пък  Laughing за едните псувни ли си? Никфин бие майка си, не бих се учудила и мъжа си да шамари. Псувните са ни-що за такава огън-жена  Joy

ццц, глей ква китка била НикиФин  Rolling Eyes
А децата ?

# 81
  • София
  • Мнения: 397
 Прекалено си вкарваш филми в главата. Може да не е имал никакви задни мисли, а просто да си е казал: "Айде-айде, за кога ще ги събличам- ние сега ще се приберем." или " Абе къде да ги съблека тука на пътя, ще потърпят още малко." аз бих се ядосала само за момента, но ти го обръщаш на война- не е нужно.

# 82
  • Мнения: X
Ще кажа само ,че моите деца са големи,на 20 и на 12 години,то едното вече не е дете даже...
Обичат да са с баща си,навсякъде ходят с него,събота и неделя са били все заедно ,и той много ги обича и се занимава с тях....и все още не знае винаги какво и как да прави.Не че не иска,не че не може, просто мъжете не мислят за нещата като нас.
Ако приемаш по-философски нещата,и ти ще си по-спокойна ,и децата ще растат по-щастливи.
Някой по-напред беше писал "Децата оцеляват въпреки грижите на родителите си."  Много е вярно,ще знаеш. 

# 83
  • Мнения: 1 464
на него му е било жега ама нарочно е търпял за да не кажа, че него си съблякъл, а децата сварил. Знам, че звучи налудничаво, ама човек явно си не е с акъла

Абе има някой дето не си е с акъла, ама не бих се заклела, че е мъжа ти.


И аз,и аз afwitch
Лелеее,как не се бях сетила-мда,това ще да е истинската причина,поради която и той не се е съблякъл.Не само звучи налудничаво и смешно,но ако наистина го мислиш,имаш голям проблем и нужда от специализирана помощ!

# 84
  • Мнения: 2 757
Е айде сега. Той си ги мисли и прави нещата, накара аз лудата. Не че не съм ама и него си го знам що за стока е. Вие като не познавате човек как може така актегорично да съдите за него се чудя  newsm78

# 85
  • Мнения: 1 464
Ами,съдейки по твоите думи,аз имам чувството,че вече познавам лично не само съпруга ти,а цялото ти семейство!Поразрових се в други теми и като видях изказванията относно близките ти- #Crazy!!!А и да те питам защо след като толкова много те дразни с поведение,отношение ивсичко останало,не си хванеш самолета и обратно в БГ?Не го разбирам аз това-нали знаеш,че хората се събират според сходни интереси,характери и ниво?Т.е.-плюейки по него,плюеш върху себе си!

# 86
  • Мнения: 7 914
.... Вие като не познавате човек как може така актегорично да съдите за него се чудя  newsm78
как искаш съвет, като не познаваме ни него, ни тебе Crazy

# 87
  • Мнения: 109
Каква драма се разиграва тука за две несвалени космонавтчета!!!!!  Laughing

# 88
  • Мнения: 2 757
ирина_85 , какво общо има бракът ми с БГ. И да се скапе не виждам защо трябва да се връщам в БГ. Вие ще ме разперушите, по добре тук да си седя  Flutter Абе не бих казала, че мъжът ми ме дразни толкова много колкото се опитваш да го изкараш. Ако беше така щях ли да седя с него. Не съм от тоя тип хора, повярвай ми. Всъщност мен всички мъже ме дразнят непоносимо. Само този ме дразни поносимо и затова съм с него.  Grinning

звездичка , сега ако кажеш че всички тук се познавате лично барбар с цялото фамилно дърво веднага се банвам от тук.

# 89
  • Мнения: 871
не закачайте НикиФин - без нея какво е наше село (а.к.а. форум)  bowuu
трябва някой да ни развеселява   bouquet

НикиФин, още ли си нервирана или ти мина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт