Music Idol 3 - осма тема

  • 29 089
  • 641
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325


Участници :







/ Мюзик Айдъл 3 - в очакване

/ Мюзик Айдъл 3- кастинги Варна,Бургас,Пловдив,Скопие

/ Мюзик Айдъл 3- кастинг София , театрални кастинги

/ Мюзик Айдъл 3- финална двайсеттица, Малки концерти

/ Мюзик Айдъл 3-  Малки концерти

/ Мюзик Айдъл 3-  Последни елиминации и Втори шанс

/ Мюзик Айдъл 3-  Първи голям концерт и първи елиминации

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Нашият вот :







Тази седмица гледаме Втори Голям концерт -
ДИСКО !


Предаването се излъчва от 20ч. в ефира на btv в дните понеделник , вторник и сряда.
За гледане на запис :
Официален сайт
Юзер,който качва в YouTube

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Айде този път да си ходи Симона или Виктория.

# 3
  • Мнения: 428
Да си ходи тази седмица Соня.

# 4
  • София
  • Мнения: 937
Айде този път да си ходи Симона или Виктория.

 Peace Hug

# 5
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ще им дойде реда!  thumbsup Ама и аз съм за това да си ходи Симона. Не че пее лошо, ама много изтърва от училище това дете. Не е за там, определено. След нея Виктория и Соня!

# 6
  • Мнения: 67
ха,вие най-добрите момичета номинирате,недейте така Wink PeaceАз искам Преслава или Александра да си ходи.Симона вярно,че е малка,ама пее супер.И Шанел трябваше да ходи миналата година на училище,но като пее добре,няма за това да я изгонят,я.Виктория и тя има хубав и приятен глас,много ми е приятно като пее.Соня малко се напъва и мисля,че вече не и е мястото.То правилно си беше като я гонеха преди да стигне до големите концерти.Просто глас не му стига на момичето и това си е.

# 7
  • Мнения: 114
Аз искам Преслава или Александра да си ходи.Симона вярно,че е малка,ама пее супер.И Шанел трябваше да ходи миналата година на училище,но като пее добре,няма за това да я изгонят,я.
Това е точно и моето мнение, само без частта за Преслава Peace

# 8
  • Мнения: 1 180
Привет! Влизам във вашата тема, да спусна малко клюки - от четвъртък до събота айдълите бяха на Банско, в хотела на Мария. Не ги гледам много и почти не им знам имената, но Преслава е един дребосък....ще се счупи! Сляпото момиче беше непрекъснато с един доста възрастен мъж, незнам какъв й е. Иван се появи с един джип и някаква дама, май жена му. Андрей се беше изпъпчил и сновеше напред-назад. Дони мернах, увит с някакъв от неговите шалове, Фънки не видях. Етиен си поглаждаше шкембенцето покрай шведската маса и след вечеря някъде се изнесе извън хотела. Мария се беше качила на едни сребърни кокили и чупеше стойки из хотела, а някаква камериерка й гледаше детето. Тук беше и Шанел от миналия сезон. Най-големи образи бяха двете момчета, дето са дует, не им знам имената. Единия /без зъби, който е/ така се беше барнал..... сива риза, вратовръзка, червена риза, шарено елече/жилетка, няколко ланеца, сако. Беше голяма атракция и персонала в ресторанта се снимаше с него.

# 9
  • Мнения: 398
 Хотелът помежду другото е на мъжа на Мария.

# 10
  • Мнения: 167
Айде този път да си ходи Симона или Виктория.
Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 1 891
Пепи , поздрав за новата ни тема !     bouquet

Много бързате , хайде да ги чуем първо !  Mr. Green
Макар че случайно видях откъс по новините от репетициите им във въпросния хотел. Ами много заспали песни ми се чуха - то и звукът не беше наред и много не се разбираше. Дано все пак концертът да е хубав !

# 12
  • София
  • Мнения: 1 891
Ето и малко инфо в аванс :


Утре в Music Idol предстои вторият голям концерт. Талантите ще представят едно от най-големите диско хитове от 70-те и 80-те години. От сцената на шоуто ще прозвучат песни на Дона Самър, Майкъл Джексън, Том Джоунс, Кайли Миноуг, Бони М, Ким Уайлд и др.

Специални гости на концерта ще бъдат членовете на миналогодишното жури на шоуто – Есил Дюран и Люси. Двете ще пеят в дует, а до беквокалистите Ясен Зердев и Преслава Пейчева ще застане финалистката Шанел Еркин.

Финалистите се завърнаха от Банско , където в продължение на 3 дни подготвяха музикалните си изпълнение. Освен в репетиции финалистите прекараха времето си и в забавления, като си спретнаха истинско парти, по време на което звучаха изпълненията им от първия голям концерт. Марин и Мустафа пък взеха първите си уроци по ски. Най-забавните моменти от подготовката на идолите ще бъдат излъчени в предаванията през седмицата.

От вчера талантите репетират усилено в залата на школата по танци „Dance Academy” заедно с част от танцьорите от Dancing Stars, с които ще трябва да танцуват по време на изпълненията си. Ана Дончев и Фил Сърмов, Лили и Тишо, Светльо и Милена и Дидо и Кремена ще са специални гости на сцената на Music Idol. За първи път в ефира след Dancing Stars, те отново ще танцуват за телевизионната публика. В момента Ани и Фил подготвят хореография за всички 12 парчета, които идолите ще представят в утре вечер.

Източник- Телеманиак

# 13
  • Мнения: 1 269
Стискам палци на Симона, Ели, Димитър и Боян !

# 14
  • Мнения: 2 132
И аз при вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт